Ima li nade za nas ???

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

termit84
Posts: 34
Joined: Sun Feb 03, 2008 6:36 pm
Location: Dalmacija

Re: Ima li nade za nas ??

Post by termit84 »

ako mama chita ovo onda, gdjo. mislim da bi bilo najbolje da realno sagledate stvari i vidite koliko ste puta do sada pokusali (bez)uspjesno pomoci vasoj kcerki...najvjerovatnije ce i ovo biti jos jedna u nizu...ne kazem da ce joj centar 100 procentno pomoci, ali jedno znam ,iskoristite njenu volju koju sada ima...
ja znam da je moj otac (a davno je to bilo...) iskoristio trenutak moje, nazovimo to slabosti, i odvezao me u Reto...nemate pojma koliko sam mu zahvalan danas na tome...
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ??

Post by PsyTechGirl »

Da, chita.. I prochitala je ... Mada owaj put u tishini, a meni ne pada na pamet da komentarishem.. Jbt, kao da se igramo machke i misha .. Uzas jedan !!!
A josh jedna stwar me zanima.. Koliko ti imash godina termit84?? Jel to 84 uz twoj nick godishte, ili shta ??
P.S. Hwala na swemu .....
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
termit84
Posts: 34
Joined: Sun Feb 03, 2008 6:36 pm
Location: Dalmacija

Re: Ima li nade za nas ??

Post by termit84 »

eh da bar,haha...nije ja san ti jedna stara kljusina blizu 40, sa dugim narkomanskim staom ali i , hvala Bogu, dosta dugo zivim jedan lijepi zivot, kako je rekla jedna meni najdraza osoba "da imate zivot i to zivot u obilju!"
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ??

Post by PsyTechGirl »

Ma hwala bogu.. Samo napred!! Ebesh godine!! Bitno je shta je unutra ;)
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: Ima li nade za nas ??

Post by Vlado_M »

Fakat je bezzze to sto ti stara cita postove (nadam se da ce i ovo procitati)... Samo ce uciniti da budes manje iskrena na forumu, tj. da pises iskljucivo ono sto bi i njoj htjela ispricati i to ce umanjiti znacaj foruma za tebe.

Da je kod mene takav slucaj, vjerovatno bi jedan od kompjutera odleprsao kroz prozor. Najprije moj, da ne dodjem u iskusenje da bilo sta napisem... Srecom, moja stara se za sada ogranicava na sajtove o zdravoj ishrani (ubija nas novim receptima) i vremenskoj prognozi.

Nego, kad vec ne ides u komunu, jesi li razmisljala o drugoj opciji ? Heroina ti je predlozila kvalitetnog psihica...
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ??

Post by PsyTechGirl »

Vlado_M wrote:Fakat je bezzze to sto ti stara cita postove (nadam se da ce i ovo procitati)... Samo ce uciniti da budes manje iskrena na forumu, tj. da pises iskljucivo ono sto bi i njoj htjela ispricati i to ce umanjiti znacaj foruma za tebe.

Da je kod mene takav slucaj, vjerovatno bi jedan od kompjutera odleprsao kroz prozor. Najprije moj, da ne dodjem u iskusenje da bilo sta napisem... Srecom, moja stara se za sada ogranicava na sajtove o zdravoj ishrani (ubija nas novim receptima) i vremenskoj prognozi.

Nego, kad vec ne ides u komunu, jesi li razmisljala o drugoj opciji ? Heroina ti je predlozila kvalitetnog psihica...
Pa da, raymishljala sam o tome oybiljno.. Werowatno cu ga nazwati owih dana da widim kad bih mogla da zakazem ..
A shto se kewe tiche, nece ne boj se.. Ono, ako neshto necu reci, jednostawno necu reci a ne lagati.. Uostalom, ona to swe i zna shto ja imam da napishem i ostalo, tako da stwarno ne widim razlog za swe to ?! Ali waljda ona konta shto se ne zna, ni ne smeta.. Swe dok se ne sazna, ja popizdim i naprawim neshto slichno tome shto si ti rekao :-D
Nego meni greota.. Znash ono - komp, pare i swe to.. Ma mlatim, mani me..
Ali zelim ti reci da je to oduwek tako bilo - dok sam bila mala, nalazima mi je dnewnike i chitala.. Uhodila me je iz shkole poshto sam wec u nekom 6. pochela da pushim, pa bi se krila iza zgrade i shpijunirala me :)
Secam se, jednom je moj jedan drug snimio posle shkole i kaze u faonu "jao widi tamo neki manijak" - ja pogledala kad ne mogu da werujem .. Moja kewa jbt hehehehehe :-D
Ma show program je bio oduwek, zato sam ja prestala i da pokushawam ishta da sakrijem .. Nego ono, ili odradim neshto na brzinu i zawrshim to i narawno ne spominjem, a chuwanje bilo kakwih dokaza me je uwek samo sjebalo..
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
Big Mama
Posts: 252
Joined: Tue Dec 30, 2008 5:41 pm
Location: HR

Re: Ima li nade za nas ? Mama ne chitaj mi ispoweeeeeeest !!!!!

Post by Big Mama »

Draga moja, nebi se obazirala da sam na tvom mjestu- tvoja mama bi trebala znati da svi mi ovdje pišemo o svojim najdubljim mislima i osjećajima i da se svi ovdje borimo za svoje mjesto pod suncem. Pa tako i ti. I nadam se da je ponosna na tebe!

Ljubi te tvoja BIG MAMA PDT_Love_18
U tebi su 3 čovjeka
Jedan koji misliš da jesi
Jedan koji bi želio biti
I jedan koji si zaista
TOG JEDINO NE POZNAJEŠ
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ? Mama ne chitaj mi ispoweeeeeeest !!!!!

Post by PsyTechGirl »

Big Mama wrote:Draga moja, nebi se obazirala da sam na tvom mjestu- tvoja mama bi trebala znati da svi mi ovdje pišemo o svojim najdubljim mislima i osjećajima i da se svi ovdje borimo za svoje mjesto pod suncem. Pa tako i ti. I nadam se da je ponosna na tebe!

Ljubi te tvoja BIG MAMA PDT_Love_18
Hwala ti najdraza moja BIG MAMA..
Gde si ti owih dana, kako si ??
Kako prowodish dane ??
Kako ti je klinja?? Coki mi ga jednom .. I tebi big kiss ...
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Ima li nade za nas ? Mama ne chitaj mi ispoweeeeeeest !!!!!

Post by AnAna_mo »

" Mama ne chitaj mi ispoweeeeeeest !!!!! " Ovo izaziva kontra efekat, hehehehe znas kakve su mame..
Neka je bona, neka cita.. :D
Potpis.
sjelena
Posts: 142
Joined: Mon Jan 12, 2009 7:53 pm
Location: Beograd

Re: Ima li nade za nas ? Mama ne chitaj mi ispoweeeeeeest !!!!!

Post by sjelena »

Izvini,
nisam procitala tvoju ispovest. Ne znam zasto, ali tvoja i ispovest Ane_Ane_Mo su jedine koje nisam procitala. :?

ali, koliko sam shvatila, ispovest, je vise manje gotova. Ispricala si sta je bilo i koji je tvoj put i sada si
tu negde, up to date, sa svojim problemima dilemama i borbama. Zar ne? A vec imate takav odnos, to da ona sve zna?

Sta hocu da ti kazem. Mozda je ovo dobar nacin da te bolje upozna? Da vidi i onu stranu tebe koju ne poznaje.
da se razumemo NE MISLIM DA JE OK to sto radi, ali isto tako mislim da nemas sta da izgubis.
Image
Post Reply