Ima li nade za nas ???

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ??

Post by PsyTechGirl »

Big Mama wrote:pusa od mene, samo to....kiss.
Hwala.. I tebi josh weca ... PDT_Love_18
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
termit84
Posts: 34
Joined: Sun Feb 03, 2008 6:36 pm
Location: Dalmacija

Re: Ima li nade za nas ??

Post by termit84 »

pa ok, slazem se ispostujes covjeka, ali ako mu objasnis da odlazak u centar nije sramota nego izlaz...ne znam,ti ipak zivis situaciju i znas sto i kako...ja se nadam da ces iskoristiti momenat i napraviti pravu stvar. pricaj s njim. i pazi sta TI radis...
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ??

Post by PsyTechGirl »

termit84 wrote:pa ok, slazem se ispostujes covjeka, ali ako mu objasnis da odlazak u centar nije sramota nego izlaz...ne znam,ti ipak zivis situaciju i znas sto i kako...ja se nadam da ces iskoristiti momenat i napraviti pravu stvar. pricaj s njim. i pazi sta TI radis...
Da, trudim se.. Hwala na podrshci!!!
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ??

Post by PsyTechGirl »

I tako ja ostadoh kuci do daljnjeg.. Kewa je razgowarala sa ochuhom, objasnila mu swe i dogowor je da mogu da idem kad god hocu, ali samo da nije pred sezonu..isto tako i za powratak wazi, ali samo da nije za wreme leta, tj posle leta jer ko ce izaci sa mnom na kraj za wreme zime?? U fazonu period za wreme sezone se umnogome razlikuje od perioda wan sezone.. Prena tome - dabome :-D
U swakom sluchaju sad mi preostaje samo da odradim owu sezonu i da se nadam da ce me wolja za komunom drzati i pred zimu..a mozda se neshto izdogadja i u medjuwremenu i swe se naglawachke promeni?! Ko to zna.. Swe u swemu, widecemo..
Sad me samo izludjuje to shto kewa to postawlja swe na neki kretenski nachin!! Kao u fazonu "oke onda, swima sam rekla (celoj familiji) da smo to odlozili, pa ako neshto zaebesh - idesh u komunu.."!! Kakwa glupost jbt!! U par nawrata smo se zakachile oko toga!! Pa, zashto to da mi bude kao kazna, kad sam se ja sama odluchila za tako neshto?? Mislim, time mi samo ubija uopshte wolju za odlaskom i iritira me.. A jbg, uwek je to bilo tako!! Dali swesno ili neswesno uwek mi je postawljala stwari na tako neki glupi nachin, a mene je to uwek iritiralo do granice inata, kada bih swe pochela da radim naopachke samo da bih njoj dokazala da to tako ne ide, ali mi to nikad nije uspelo (to dokaziwanje).. Uwek bih samo naprawila sranje!! Narawno sjebala bih sebe a ne nju.. Ali ajde neka mi neko to objasni tako da ja to i prihwatim, kupila bih mu grad od chokolade :-D
Swe u swemu, eto to su ti neki nazowi "nowiteti" ..
Pozdraw od mene i chuwajte se ...
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
termit84
Posts: 34
Joined: Sun Feb 03, 2008 6:36 pm
Location: Dalmacija

Re: Ima li nade za nas ??

Post by termit84 »

iskreno,mislim da su stvari totalno naopako stavljene, izgleda kao da se tu radi o cipelama, nosi ove ovo ljeto a na zimu vidjet cemo....hoces li biti ziva sjutra? znam gadno postavljeno pitanje, ali....
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ??

Post by PsyTechGirl »

termit84 wrote:iskreno,mislim da su stvari totalno naopako stavljene, izgleda kao da se tu radi o cipelama, nosi ove ovo ljeto a na zimu vidjet cemo....hoces li biti ziva sjutra? znam gadno postavljeno pitanje, ali....
Pa ne, pitanje je chinjenichno i realno postawljeno!! Nemam pojma.. Jbg, to ti je moje oduwek okruzenje.. Ali stwarno ne bih da budem serator kome su uwek drugi kriwi, ali shto jeste jeste.. Ne zelim da bezim ni od swojih greshaka, a zato ni da ikome precutkujem njihowe ..
Ono, josh sam pod tudjim krowom i tome cu se powinowati.. Samo nisam bash sad od priche o tome.. Kad bude wreme, onda cemo na tu temu, jer sad ochigledno nije..
Pozdraw termit84 ihwala na chitanju ;)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=NU2ARzCIT3s[/youtube]
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ??

Post by PsyTechGirl »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=uYmYa8m74Ro[/youtube]

Jeziwo ...
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ??

Post by PsyTechGirl »

E owo stwarno nema smisla.. Ja na jednom kompjuteru, mama dwa metra od mene na lap topu.. Ja pishem a ona chita shta ja pishem.. Ma mislim, koji je to qrac, mamaaaaaaaaaa ??????
Molim Was, jedan aplauz za moju mamu!!!!!!!!!
Ja wishe owde necu pisati nishta o sebi, a da me ona posle pita "shto si napisala owo, shto si napisala ono ..".Koza jedna !!!
Ako zelish neshto da kazesh, MAJKO, registruj se i pishi ...
A ako neko zeli neshto, tj ako budem ja zelela nekome neshto da odg pisacu na pwt, tako da znate..
Pa da widim hoce li biti nachina i pwt da se ishchitawa ??
Aj sad pozdraw ..
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
termit84
Posts: 34
Joined: Sun Feb 03, 2008 6:36 pm
Location: Dalmacija

Re: Ima li nade za nas ??

Post by termit84 »

to je psihodelija...total...
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ??

Post by PsyTechGirl »

termit84 wrote:to je psihodelija...total...
Pa to ti kazem !!!!!
Jbt, kod mene uwek, oduwek i zauwek neka boleshtina wlada ........
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
Post Reply