Zora li ce?

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
MAKI
Posts: 355
Joined: Wed Feb 21, 2007 1:33 pm
Location: IZGUBLJENI ANĐELI TUGE

Re: Zora li ce?

Post by MAKI »

Pa tu sam..svuda po malo.. :-D
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: Zora li ce?

Post by adam* »

:wink:
cucla cucla cuclica
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Zora li ce?

Post by AnAna_mo »

Vuceeee, svanu li kod tebe? :D
Nesto sam se tebe sjetila, dao mi ujko majicu da mu naslikam print.
Samo za tebe...
Inace,kako je danas?
Attachments
DSC00119.JPG
Potpis.
User avatar
Vuk
Posts: 1315
Joined: Sat Dec 06, 2008 1:17 pm
Location: Beograd

Re: Zora li ce?

Post by Vuk »

Sjajni su vuchovi AnAna_mo... lagano kod mene, istripovah se juche neshto, kontaktirao neke ljude, raspitao se, da odem sutra na sastanak AN...da vidim, shta znam...trenutno me ne muche crvi al` neshto bash ne bih ni da pochnu pa da ubacim josh neku pozitivu just in case...
Moon child
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Zora li ce?

Post by AnAna_mo »

A crv, crv......cudila bih se kada ga nebi bilo.
Stavi ga na ignore listu, kao dosadnog forumasa. :wink:
Potpis.
User avatar
Vuk
Posts: 1315
Joined: Sat Dec 06, 2008 1:17 pm
Location: Beograd

Re: Zora li ce?

Post by Vuk »

Stavio bih ga drage volje al` bogu hvala ne mogu ni da ga nadjem, sakrio se peder negde...obdijam iz chiste preventive pa poverujem da je mrtav...umro od gladi 8) ...
Moon child
User avatar
joesspappa
Posts: 775
Joined: Mon Sep 18, 2006 6:15 pm
Location: Beograd
Contact:

Re: Zora li ce?

Post by joesspappa »

Vuk wrote:Stavio bih ga drage volje al` bogu hvala ne mogu ni da ga nadjem, sakrio se peder negde...obdijam iz chiste preventive pa poverujem da je mrtav...umro od gladi 8) ...
Crv, taj mali bedni crv... uvek zedan...
Daj mu da pije, on je gladan, daj mu da jede, on bi da skace, ako skace on bi da lezi, ako lezi on bi sa nekim, ako je sa nekim on bi da spava, ako spava ne diraj ga... jer kad se probudi trazice da pije... krug... krug bez kraja... da bi krug ispravio treba stisnut j*j*...
Lako je prutu da se sokoli, dok bije decu njega ne boli.
User avatar
Vuk
Posts: 1315
Joined: Sat Dec 06, 2008 1:17 pm
Location: Beograd

Re: Zora li ce?

Post by Vuk »

...jedna sjajna devojka je otishla...pre mesec dana...ja sam chuo skoro i to najsluchajnije moguce...srce mi se sledilo...bili smo mnogo dobri...htela je, pokushavala valjda da se skine...shta se tachno desilo ne znam...navodno lik koji mi je to rekao ne zna shta-kako...ma j***e se bre...kako nisam ni sa kim kontaktirao od tih ljudi vec duze vreme svi su kao kapirali da ne bi ni trebalo da mi neko kaze...svi neka se teraju...mnogo sam gotivio T. i vishe od toga, da nismo vodili ove rupe od zivota ko zna ali...a car mi izmedju priche shta je znao izjavi I TO JE ZIVOT, na koga je i na shta mislio ne znam, meni dosta, okrenuh se i odoh...ali gorchina...uzas...idiot: i to je zivot...MAJMUNE!
Moon child
User avatar
Vuk
Posts: 1315
Joined: Sat Dec 06, 2008 1:17 pm
Location: Beograd

Re: Zora li ce?

Post by Vuk »

…nisam pametan…izbacicu to iz sebe, a onda cu se praviti da se nishta nije ni desilo…klasichno ludilo, shkolska shizofrenija…nije to moj zivot, to su nechiji drugi prijatelji, nechije druge ljubavi, nechiji drugi zivot…sve sam to i tako vec prezalio…secam se svega toga ali kao da se nije meni deshavalo…spavao sam dugo, predugo…sanjao ruzno…i proshle su godine…zaklapam retrovizor…
Moon child
dete svemira
Posts: 938
Joined: Thu Oct 04, 2007 12:05 pm
Contact:

Re: Zora li ce?

Post by dete svemira »

Imas samo sebe....
Tvoj put su samo tvoji koraci....Znam da je tesko....Moras da koracas i nesmes da pucas.....
Znam pucanje jednog ,,raka,,
Molim te,nemoj to sebi raditi....Pucaj kad imas snage da se podignes.....
Tesko je....Ali kao sto sam punoooooooooooo puta rekla,,NIKO NI NIJE REKAO DA CE BITI LAKO,,

Negde u zvezdanoj prasini nalaze se ljudi koji ce nas uhvatiti za ruku i povesti putem....
Trebamo slediti jedni druge....one koji nas prate...zbog kojih se smejemo....
Zivi smo.....
Znam da mnoge reci bole.....
Tek ce te boleti....Ali u njima je tvoja snaga....
Izdrzi ovo....sve ostalo u zivotu ce proci laganooooooooo.....

M.
Misli koje misliš
su život koji živiš.
Post Reply