Zora li ce?

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Jajajajaisamoja
Posts: 79
Joined: Sun Jan 22, 2017 3:17 pm

Re: Zora li ce?

Post by Jajajajaisamoja »

sanela wrote:Pa da znam s kim imam posla i da ne moram kopati po ip adresama.
Radije nemoj, ipak si, nadam se jer ti plavo super stoji, i jako pametna gospođa (gender korektno) ispravi me ako griješim) koja radi težak posao. Dobro ako baš ne možeš spavati, teška fizička aktivnost dobro dođe :)
Kad sve što droge, bolesti ovisnosti uključujući i nove tehnologije daju i uzimaju, sabereš i oduzmeš na kraju dobiješ da izabereš ON i OFF
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Zora li ce?

Post by yasujirozu »

Jajajajaisamoja wrote:
sanela wrote: teška fizička aktivnost dobro dođe :)
to možda u tvom svjetu... ja sam više u fazonu da mi je otac milijunaš, te da me zabole radit

:emoji_koji_pije_kavu:
User avatar
Jajajajaisamoja
Posts: 79
Joined: Sun Jan 22, 2017 3:17 pm

Re: Zora li ce?

Post by Jajajajaisamoja »

yasujirozu wrote:
Jajajajaisamoja wrote:
sanela wrote: teška fizička aktivnost dobro dođe :)
to možda u tvom svjetu... ja sam više u fazonu da mi je otac milijunaš, te da me zabole radit

:emoji_koji_pije_kavu:
Guzonjin sin :)
Kad sve što droge, bolesti ovisnosti uključujući i nove tehnologije daju i uzimaju, sabereš i oduzmeš na kraju dobiješ da izabereš ON i OFF
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Zora li ce?

Post by sanela »

yasujirozu wrote:
Jajajajaisamoja wrote:
sanela wrote: teška fizička aktivnost dobro dođe :)
to možda u tvom svjetu... ja sam više u fazonu da mi je otac milijunaš, te da me zabole radit

:emoji_koji_pije_kavu:
O, da, lakše je buljiti u monitor i pisati gluposti po forumu, nego dići dupe i baviti se nečim konkretnim u životu.... :roll:
User avatar
Jajajajaisamoja
Posts: 79
Joined: Sun Jan 22, 2017 3:17 pm

Re: Zora li ce?

Post by Jajajajaisamoja »

Nek si mu rekla :)
Jajajajaisamoja smo samo danas digli guzice i potrošili 3 sata baveći aktivno sa 3 različita sporta :D
Kad sve što droge, bolesti ovisnosti uključujući i nove tehnologije daju i uzimaju, sabereš i oduzmeš na kraju dobiješ da izabereš ON i OFF
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Zora li ce?

Post by sanela »

Jajajajaisamoja wrote:Nek si mu rekla :)
Jajajajaisamoja smo samo danas digli guzice i potrošili 3 sata baveći aktivno sa 3 različita sporta :D
Mogu mislit' :P
User avatar
Jajajajaisamoja
Posts: 79
Joined: Sun Jan 22, 2017 3:17 pm

Re: Zora li ce?

Post by Jajajajaisamoja »

sanela wrote:
Jajajajaisamoja wrote:Nek si mu rekla :)
Jajajajaisamoja smo samo danas digli guzice i potrošili 3 sata baveći aktivno sa 3 različita sporta :D
Mogu mislit' :P
Nemoj mislit', mučit' se bezveze :P
Otišli ujutro na jednu od olimpijskih ljepotica, težak snijeg na +10 pa skijali samo sat, najmanje dva guzeljali na vertikalnom transportu i po "selu". Poslje odemo na terme, plivali sat, dva merakali u jakuziju i skoro prođe dan. Predvečer igrali basket, sat? Uglavnom dovoljno da mi se gaće skvase i to su ta 3 sata. Igrali bi i stonog tenisa ali na termama nema ni reketa, ni loptica :( :)
Kad sve što droge, bolesti ovisnosti uključujući i nove tehnologije daju i uzimaju, sabereš i oduzmeš na kraju dobiješ da izabereš ON i OFF
Post Reply