Zora li ce?

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Vuk
Posts: 1315
Joined: Sat Dec 06, 2008 1:17 pm
Location: Beograd

Re: Zora li ce?

Post by Vuk »

dete svemira wrote: Mozda da prestanemo da nabadamo novajlije,nego da im pruzimo mogucnost da nas upoznaju???????????????
Hahaha, zapravo nabadanje novajlija je neshto shto se manje-vishe svuda podrazumeva, spreman sam na malo i toga, samo ne zaboravite da sam nov na forumu, a ispileo sam se odavno, shto se tiche rasplinjavanja istina je da se prilichan broj tema (bar mi se tako chini) s` vremena na vreme pretvori u chat, jbg, dok je u granicama poente...
Moon child
User avatar
Vuk
Posts: 1315
Joined: Sat Dec 06, 2008 1:17 pm
Location: Beograd

Re: Zora li ce?

Post by Vuk »

...malo cu da zaobidjem pripovedanje i da pitam konkretno pa ko moze-hoce...
Chist sam skroz i od svega negde od jula ove godine, tachan datum ne znam jer kapiram da mi i nece neshto posebno znachiti da brojim dane ako ne uspem, a ako uspem, zabole me kad sam prestao bitan ce biti samo taj momenat da sam ja josh uvek str8 kad god...pijem trenutno antaxol chini mi se vishe zbog mira u kuci nego zbog sebe mada mi je nekako gotivno da znam da i kada bih hteo ne mogu...ne zanosim se previshe, vremena ima i tek ce ga, ako bog da, biti, a zelja za bilo kakvim narkotikom mi je negde oko 1% i to preterujem jer mi je skroz bedak da kazem 0, uglavnom nisam iskljuchiv i nikad ne reci nikad me odrzava da opasnost uvek lebdi negde tu... medjutim jednom sam se tako vec zajebao i ponovo posle par meseci uzeo i ne zelim da nepravim istu glupost, a prepadnem se kad vidim koliko puta ljudi pochnu pa ne uspeju, dodju donekle pa se vrate, upravo rekoh da mi je to i lichno poznato, ipak sve je toliko na mestu da me plashi, nisam zatvoren i slichno vec sam zapocheo neshto sa zivotom i odbijam da se uljuljkujem u to da ce sve samo od sebe tako i ostati, dobro ne samo od sebe, radim i ja na tome ali opet...prochitao sam svashta o AN i zanima me dal` neko misli da je to ok ideja i ako da chisto kad i gdr je to moguce videti...mozda se i prikljuchiti... kapiram da ne moze da shkodi, a pomoc u ovoj prichi znam da je uvek dobrodoshla pa...
Moon child
User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: Zora li ce?

Post by Baba Naca »

Vuk wrote:...prochitao sam svashta o AN i zanima me dal` neko misli da je to ok ideja i ako da chisto kad i gdr je to moguce videti...mozda se i prikljuchiti... kapiram da ne moze da shkodi, a pomoc u ovoj prichi znam da je uvek dobrodoshla pa...
Evo Bakuta misli da je to OK ideja, ali stvarno!!!
Sastanci su utorkom i cetvrtkom u 19 sati, ulica Makedonska broj 23.
Dobrodosao si!!! :wink:
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
User avatar
Vuk
Posts: 1315
Joined: Sat Dec 06, 2008 1:17 pm
Location: Beograd

Re: Zora li ce?

Post by Vuk »

Baba Naca wrote: Sastanci su utorkom i cetvrtkom u 19 sati, ulica Makedonska broj 23.
Dobrodosao si!!! :wink:
Tek tako, pa sjajno! Hvala Bako!
Moon child
User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: Zora li ce?

Post by Baba Naca »

Vuk wrote:Tek tako, pa sjajno! Hvala Bako!
Ako hoces nesto vise evo:
Ne treba ti zdravstvena knjizica, ne nikako,
ne treba ti uput,
ne treba ti pratilac,
ne moras ni svoje pravo ime da kazes, a tek prezime....isto jok,
ne placa se nista,
mozes da dodjes jednom, vidis-cujes, pa ne moras vise nikada ako ti se ne svidi,
nema pravila, - samo predlozi, - bla bla
nema glavnog - SVI smo glavni i podjednaki
.
.
. :wink:
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
User avatar
Vuk
Posts: 1315
Joined: Sat Dec 06, 2008 1:17 pm
Location: Beograd

Re: Zora li ce?

Post by Vuk »

[quote="Baba Naca
Ako hoces . :wink:[/quote]
Hvala josh jednom da shodi sigurno nece, a bash me zanima!
Moon child
User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: Zora li ce?

Post by Baba Naca »

To je to :wink:
Odoh da spavam, ljubi baba!!!
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: Zora li ce?

Post by adam* »

dete svemira wrote:Adame:
Sreco moja-ja nisam ljuta ni na koga,pogotovo ne na ljude koji smeju da me pogledaju u oci i kazu ono sto misle....

Bez obzira na sve,ja te postujem kao coveka koji je prosao,,pricu,, i to je to.
Na ovoj temi smo da bi coveku pomogli,tj da bi smo pricali sa njim,bez prepucavanja,losih tripova....
Ako je osetio potrebu da napise stihove,ja sam za....Stihovi ili rec je oznacila ono sto je on osetio....Zasto ne procitati?


Mozda da prestanemo da nabadamo novajlije,nego da im pruzimo mogucnost da nas upoznaju???????????????

Secas li se kako si prosao sa moje strane?Da,bila sam rospija...jbg....I?
Zelim da budem potrebna nekom kome je potrebna pomoc....
Tesko je kad te ne pozove neko kome je potrebna pomoc.....Da,grize me....moja orhideja me je odbacila....tucak me je odbacio....
Sve zbog moje oholosti....
Ne zelim da budem ohola....zelim.....huh....zelim da budem tu.....

M. hvala ti!
Kiss
cucla cucla cuclica
User avatar
MAKI
Posts: 355
Joined: Wed Feb 21, 2007 1:33 pm
Location: IZGUBLJENI ANĐELI TUGE

Re: Zora li ce?

Post by MAKI »

Niko te nije odbacio..a posebno "orhideja"...!!!
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: Zora li ce?

Post by adam* »

Pa gde Si MAKI bog' te mazo'?
cucla cucla cuclica
Post Reply