Zora li ce?

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
joesspappa
Posts: 775
Joined: Mon Sep 18, 2006 6:15 pm
Location: Beograd
Contact:

Re: Zora li ce?

Post by joesspappa »

Vuce vuce bubo lenja, reci ti nama, sta sad radis? Na cemu si? Pijes? Ides na neke terapije? Sta radis sa problemom zvanim narkomanija... j*bo pesmice...
Lako je prutu da se sokoli, dok bije decu njega ne boli.
User avatar
Vuk
Posts: 1315
Joined: Sat Dec 06, 2008 1:17 pm
Location: Beograd

Re: Zora li ce?

Post by Vuk »

Trenutno studiram i zidam potkrovlje na gajbi nabih li se skucio pre ozbiljnijeg snega (za shta su mi slabe shanse), shto se gudre tiche chist sam full od letos i ne bih ja tu nishta dir`o, pijem kako mi dodje, ono izadje se vikendom i sl. nishta veliko, a prtiv zavisnosti se borim jebiga, pijem antaxol svaki dan i to je ukratko to...
Moon child
dete svemira
Posts: 938
Joined: Thu Oct 04, 2007 12:05 pm
Contact:

Re: Zora li ce?

Post by dete svemira »

Budi uporan i kuckaj.....Mozes...Samo zelja....
Zelim ti beskonacno puno srece....

M.
Misli koje misliš
su život koji živiš.
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: Zora li ce?

Post by adam* »

joesspappa wrote:Vuce vuce bubo lenja, reci ti nama, sta sad radis? Na cemu si? Pijes? Ides na neke terapije? Sta radis sa problemom zvanim narkomanija... j*bo pesmice...

E ovo me iskreno nasmejalo......Prika ti si car!!!
cucla cucla cuclica
dete svemira
Posts: 938
Joined: Thu Oct 04, 2007 12:05 pm
Contact:

Re: Zora li ce?

Post by dete svemira »

adam* wrote:
joesspappa wrote:Vuce vuce bubo lenja, reci ti nama, sta sad radis? Na cemu si? Pijes? Ides na neke terapije? Sta radis sa problemom zvanim narkomanija... j*bo pesmice...

E ovo me iskreno nasmejalo......Prika ti si car!!!

No coment :roll: :smt019

Ipak....Adame,drago mi je da si jos ovde...

Cudno kako neki ljudi zaboravljaju.......
Veliki poljubac od mene.....
M.
Misli koje misliš
su život koji živiš.
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: Zora li ce?

Post by adam* »

NIsam ja nista zaboravio.....samo nisam navikao da je neko ljut na mene bez razloga!

no..........nije ni bitno!!!
Nek si ti meni ziva i zdrava!
cucla cucla cuclica
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: Zora li ce?

Post by Boban »

adam* wrote:
joesspappa wrote:Vuce vuce bubo lenja, reci ti nama, sta sad radis? Na cemu si? Pijes? Ides na neke terapije? Sta radis sa problemom zvanim narkomanija... j*bo pesmice...

E ovo me iskreno nasmejalo......Prika ti si car!!!




Potpis.
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: Zora li ce?

Post by heroinapg »

Vuk na 07 Dec 2008, 19:09

Trenutno studiram i zidam potkrovlje na gajbi nabih li se skucio pre ozbiljnijeg snega (za shta su mi slabe shanse), shto se gudre tiche chist sam full od letos i ne bih ja tu nishta dir`o, pijem kako mi dodje, ono izadje se vikendom i sl. nishta veliko, a prtiv zavisnosti se borim jebiga, pijem antaxol svaki dan i to je ukratko to...
Tu smo Vuce. Znamo mi ovako da se zanesemo.
dete svemira
Posts: 938
Joined: Thu Oct 04, 2007 12:05 pm
Contact:

Re: Zora li ce?

Post by dete svemira »

Adame:
Sreco moja-ja nisam ljuta ni na koga,pogotovo ne na ljude koji smeju da me pogledaju u oci i kazu ono sto misle....

Bez obzira na sve,ja te postujem kao coveka koji je prosao,,pricu,, i to je to.
Na ovoj temi smo da bi coveku pomogli,tj da bi smo pricali sa njim,bez prepucavanja,losih tripova....
Ako je osetio potrebu da napise stihove,ja sam za....Stihovi ili rec je oznacila ono sto je on osetio....Zasto ne procitati?


Mozda da prestanemo da nabadamo novajlije,nego da im pruzimo mogucnost da nas upoznaju???????????????

Secas li se kako si prosao sa moje strane?Da,bila sam rospija...jbg....I?
Zelim da budem potrebna nekom kome je potrebna pomoc....
Tesko je kad te ne pozove neko kome je potrebna pomoc.....Da,grize me....moja orhideja me je odbacila....tucak me je odbacio....
Sve zbog moje oholosti....
Ne zelim da budem ohola....zelim.....huh....zelim da budem tu.....

M. hvala ti!
Misli koje misliš
su život koji živiš.
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: Zora li ce?

Post by heroinapg »

da prestanemo da nabadamo novajlije,nego da im pruzimo mogucnost da nas upoznaju???????????????
O` da. Apsolutno tacno. Ne pruzamo ljudima sansu da ispricaju sta ih muci. Rasplinemo se. Ozbiljno sam zbog toga spomenula da otvorimo neki topic da radimo to. Ne bi bili ovdje. M. uvjek je M tu sam.da je Tvoj orhideja, ne bi te odbacila. Tvoj cvijet postoji i ceka te!
Budimo tu...
Vuce..Tu smo
Post Reply