Zora li ce?

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Re: Zora li ce?

Post by Dreamer »

majka NS wrote:ALI TAKVO SAZNANJE, DA IMAŠ NEKOG 24h na raspolaganju - ako zatreba, JE NEMERLJIVO. Lepo je znati DA TAKAV NEKO POSTOJI, i ja sam mu neizmerno zahvalna na tome!!!)
.

E, ovo ste u pravu.Pretpostavljam da govorite o ljudima iz NA, i uzasno mi je drago sto ste prigrlili taj put i sto Vam odgovara :)
I ja imam nekog svog takvog i mi cinimo nasu NA u malom, radimo korake i to. Nezamenljiva je ta osoba u nasim sjebanim zivotima.
A kada budem u mogucnosti planiram i ja na sastanke.

Nisam se osetila uvredjenom, pa videli ste smajlije?! :smt037 :-D

Vuce, odlican vic! Jako mi se svidja, moracu i ja da ga "kradem" od sad...:)
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: Zora li ce?

Post by heroinapg »

sanela wrote:Vuče, samo naprijed...
Radujem se zbog smjera kojim ide tvoj život :D
dete svemira
Posts: 938
Joined: Thu Oct 04, 2007 12:05 pm
Contact:

Re: Zora li ce?

Post by dete svemira »

:D
Attachments
sun.jpg.gif
sun.jpg.gif (90.64 KiB) Viewed 2921 times
Misli koje misliš
su život koji živiš.
Dedal
Posts: 133
Joined: Thu May 13, 2010 11:49 pm

Re: Zora li ce?

Post by Dedal »

Pozdrav iz Slavonije,...


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=IF8oiZc5k7E[/youtube]
User avatar
Vuk
Posts: 1315
Joined: Sat Dec 06, 2008 1:17 pm
Location: Beograd

Re: Zora li ce?

Post by Vuk »

Zdraavo Dete svemirsko!
Zdravo Slavonijooooo :D nedostaje mi Slavonija, nadao sam se da se nešto namesti već do sada, ali svašta se isprečilo, no videćemo, realno leto je tek počelo.

Ja sam dobro inače. Zlopatim se sa kompom poslednjih dana jer mora bar jednom godišnje da mu se ruši sistem, a danima ne stižem da budem kod kuće koliko treba pa prebacivanje podataka sa jednog na drugi traje večnost. Nema me ni na skajpu, ni ovde, stao sam i sa prevodima dok ovo ne rešim, ali mislim da sam do kraja nedelje napokon fully functional. Zapretio sam mu - ili je ovo poslednji put da to radi ili u septembru kupujem jabuku i nek se nose prozori!

S druge strane svašta se lepo događa, čak i kada se stavi pored ružnih stvari koje su se takođe desile. Imam osećaj da sve više pripadam porodici, ne samo ovoj mojoj nenormalnoj, nego i još jednoj u kojoj sam tako lepo prihvaćen da prosto ne verujem. Mesecima već imam osećaj ko da lebdim. Kao da me nešto nosi, sve mi je nekako lako, a život realno nije uopšte 100% lep u poslednje vreme. Jednostavno me ne opterećuje toliko, osećam, radim, učestvujem, a ne sagorevam. Od lepih trenutaka na moru u Hrvatskoj pa sa devojkom u Grčkoj do užasnih, tužnih i emotivno teških kada sam morao da gledam nekoga koga volim kako snažno pati za dragom osobom koju je izgubila. Sa druge strane postao sam kum jednom bepčetu od (danas) 3 meseca i 16 dana. Gledam to čudo i njegovu srećnu majku kako rastu i uživaju, a sa druge strane učestvujem u tugi drage osobe, sve više mi se čini da je to jedna ista stvar - jedno. I moje drogiranje i otimanje i udaljavanje od sveta i radost i tuga i neke stvari koje radim po prvi put i odrastanje i sazrevanje i granice i prijatelji i ljubav, sve mi sada deluje kao jedna velika celina u kojoj ja prosto postojim srećan, slobodan i miran.

Upoznao sam neke nove ljude i svetlosnom brzinom ih prihvatio kao najbliže, prijatelje, zanimljive ljude. Nekad se zamislim i zabrinem da ih tako brzo i ne izgubim, ali i to bi valjda bio deo iste te celine.

Veliki zagrljaj za sve djankoze u virtualnom svetu od mene, narkomana u oporavku
Moon child
Dedal
Posts: 133
Joined: Thu May 13, 2010 11:49 pm

Re: Zora li ce?

Post by Dedal »

Dedal
Posts: 133
Joined: Thu May 13, 2010 11:49 pm

Re: Zora li ce?

Post by Dedal »

HVALA BRATE

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=227m9lw5CcI[/youtube]

NADAM SE... MA PISTOLSE VOLE SVI :-D :D :-D :D
User avatar
Vuk
Posts: 1315
Joined: Sat Dec 06, 2008 1:17 pm
Location: Beograd

Re: Zora li ce?

Post by Vuk »

Hvala baš i tebi :D

sjajno vreme u BGu, žao mi je što niste mogli da ostanete još jedan dan, al eto da malo ogovaram - proslavili smo godišnjicu čistoće naše drugarice malo pošto ste otišli. Mafini su bili vrhunski, ali roštilja nije bilo pa ti kapiram neće biti mnogo žao :D

čuj, Pistolsi, ma ne, ne volim ih =)))
Moon child
Dedal
Posts: 133
Joined: Thu May 13, 2010 11:49 pm

Re: Zora li ce?

Post by Dedal »

Čestitke "drugarici" :D
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=xZUtB_pvueA[/youtube]
Dedal
Posts: 133
Joined: Thu May 13, 2010 11:49 pm

Re: Zora li ce?

Post by Dedal »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9gELgNqj7VA[/youtube]


Brate, znam da voliš...
Kažu da je bitno učestvovati....
Kakva laž, :-D
Uživaj!
Volim TE.
Post Reply