Lilith*Nancy*-DEWOJKA KOJA SANJA

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Lilith*Nancy*
Posts: 208
Joined: Sun Nov 09, 2008 1:23 pm

Re: Lilith*Nancy*-DEWOJKA KOJA SANJA

Post by Lilith*Nancy* »

SADA MI JE LAKSE.COWECE,PA UPRAWO SAM URADILA ISTO STO I OWA MOJA DRAGA OSOBA(MAMA)
PA JA SAM ISTO ISPROJEKTOWALA NESTO U NJU!!!!ZASTO?ZATO STO NISAM HTELA DA PRIZNAM SEBI ZASTO SE JA LOSE OSECAM,ZASTO SAM JA POGRESILA A TO MOJE LUDILO NEMA NIKAKWE WEZE SA NJOM NITI NJENO SAMNOM!UPRAWO SAM PRICALA SA PRIJATELJEM I DONELA ODLUKU,MENI WEOMA WAZNU!!!!JA SAM KRENULA DA SE UDALJAWAM OD NECEGA STO JE MENI NAJBITNIJE SADA A TO JE BOG,ZNAM ZBOG CEGA A NISAM HTELA IZ NEKIH RAZLOGA DA SE SUOCIM SA TIM.JAOJ,SUTRA TRCIM NA PSIHOTERAPIJU,I DA URADIM PRAWU STWAR O KOJOJ NECU OWDE DA PISEM NITI DA PRICAM.KAO STO REKOH NEMA WEZE SA DROGOM,ALI SADA MI JE SWE MNOGO JASNIJE.
NECU DA NOSIM TUDJE LAZI.NECU DA UCESTWUJEM U TUDJIM LAZIMA.MOJE SRCE SE NE OSECA UOPSTE DOBRO SA TIM A SADA MI JE POTPUO JASNO ZASTO.

znaci owako:Nancy je radila mamin moralni inwentar a ne swoj i suprotno.Da pojednostawim.A sada mi je jasno zsto se osecam kako se osecam i wec mi je mnogo bolje,jer sam jednim delom skinula teret sa srca dok sam pricala sa prijateljem o tome kako se JA osecam u wezi swog ludila koje nisam htela sama sebi da spomenem.
STAND UP FOR WHAT IS RIGHT
EVEN IF YOU STAND ALONE!
User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: Lilith*Nancy*-DEWOJKA KOJA SANJA

Post by Baba Naca »

Lilith*Nancy* wrote:PA UPRAWO SAM URADILA ISTO STO I OWA MOJA DRAGA OSOBA(MAMA)
Xe, xe, moja draga osoba je moj muz!!!

Ali moj oporavak je MENI na PRVOM MESTU! - Ostalo je SVE isto, dal je to muz, zena, majka, deda.....
JA ocekivala PRIZNANJE (pa sad sam i trezna i cista): grljenje, ljubljenje, pokloncice, razumevanje, kad ono PRC.....pa i on bolestan jbt,
(pa on nema pojma pr: O DVA dana o kojima nikako nije MOJA BRIGA da razmisljam, (JUCE je istorija, SUTRA je misterija, xi xi xi SAMO DANAS!)
samo sto sam ja jos u prednosti i to OGROMNOJ - imam program i NACIN kako da resim SVOJE probleme.

Secas se kad "neki" nas muski clan kaze:

"Ufff, to mi je bilo najteze - u pocetku - da prihvatim da NE radim tudji moralni inventar - SAMO SVOJ.
Nastavak citata: Al "ONA" cim progovori i ubode me recima pravo u srce - a ja se vatam ko som na bućku" - i gotovo SVADJA BES, LJUTNJA; besomucna!!!

pa se onda pitam ko je ovde lood!!!"

Jbg, meni je lakse kad IMAM mogucnosti da idem na sastanak vrlo cesto i kad stvari koje tamo ucim ODMAH mogu i da primenjujem.
Makar vezbam da primenjujem, pa SVE cesce i uspevam!
PROGRAM RADI, jebote....dobro, ne uvek, ali...lakse je!
PDT_Love_18
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
User avatar
Vuk
Posts: 1315
Joined: Sat Dec 06, 2008 1:17 pm
Location: Beograd

Re: Lilith*Nancy*-DEWOJKA KOJA SANJA

Post by Vuk »

Radi program, miša mu poljubim, baš radi...
...e, da mi je neko pričao...al zato si ti Čudo...
Hug!
Moon child
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Lilith*Nancy*-DEWOJKA KOJA SANJA

Post by PsyTechGirl »

Lilith*Nancy* wrote:SADA MI JE LAKSE.COWECE,PA UPRAWO SAM URADILA ISTO STO I OWA MOJA DRAGA OSOBA(MAMA)
PA JA SAM ISTO ISPROJEKTOWALA NESTO U NJU!!!!ZASTO?ZATO STO NISAM HTELA DA PRIZNAM SEBI ZASTO SE JA LOSE OSECAM,ZASTO SAM JA POGRESILA A TO MOJE LUDILO NEMA NIKAKWE WEZE SA NJOM NITI NJENO SAMNOM!UPRAWO SAM PRICALA SA PRIJATELJEM I DONELA ODLUKU,MENI WEOMA WAZNU!!!!JA SAM KRENULA DA SE UDALJAWAM OD NECEGA STO JE MENI NAJBITNIJE SADA A TO JE BOG,ZNAM ZBOG CEGA A NISAM HTELA IZ NEKIH RAZLOGA DA SE SUOCIM SA TIM.JAOJ,SUTRA TRCIM NA PSIHOTERAPIJU,I DA URADIM PRAWU STWAR O KOJOJ NECU OWDE DA PISEM NITI DA PRICAM.KAO STO REKOH NEMA WEZE SA DROGOM,ALI SADA MI JE SWE MNOGO JASNIJE.
NECU DA NOSIM TUDJE LAZI.NECU DA UCESTWUJEM U TUDJIM LAZIMA.MOJE SRCE SE NE OSECA UOPSTE DOBRO SA TIM A SADA MI JE POTPUO JASNO ZASTO.

znaci owako:Nancy je radila mamin moralni inwentar a ne swoj i suprotno.Da pojednostawim.A sada mi je jasno zsto se osecam kako se osecam i wec mi je mnogo bolje,jer sam jednim delom skinula teret sa srca dok sam pricala sa prijateljem o tome kako se JA osecam u wezi swog ludila koje nisam htela sama sebi da spomenem.

Drago mi je što uspevaš da izadješ na kraj sama sa sobom.. To je i najvažnije!!
I normalno da je da ti je što si duže čista sve više stvari jasno.. Samo napred!!
Drži snagu koju si dobila i koju imaš i pametno je iskoristi do kraja ..
Ljubim te, moja NSpunkGirl :wink:
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
Lilith*Nancy*
Posts: 208
Joined: Sun Nov 09, 2008 1:23 pm

Re: Lilith*Nancy*-DEWOJKA KOJA SANJA

Post by Lilith*Nancy* »

Posto od sutra nisam tu,ne mogu sada da pisem,poslednje wece pre komune,pored mene je osoba koja se pojawila potpuno nenadano ali u prawom momentu,moja podrska,moja ljubaw....tako da cu prekopirati post sa aa srbija foruma pod nowom temom.
Saljem hug.....
Zelim wam swima od srca swe najbolje... :heart: :heart:
Poseban weliki HUG za moje NA i AA prijatelje koje jakooo wolim. :heart: :heart: PDT_Love_01
citaatkeller.jpg
citaatkeller.jpg (26.1 KiB) Viewed 2556 times
STAND UP FOR WHAT IS RIGHT
EVEN IF YOU STAND ALONE!
User avatar
Vuk
Posts: 1315
Joined: Sat Dec 06, 2008 1:17 pm
Location: Beograd

Re: Lilith*Nancy*-DEWOJKA KOJA SANJA

Post by Vuk »

Ostani dobro...
...ČUDO!
Moon child
User avatar
Lilith*Nancy*
Posts: 208
Joined: Sun Nov 09, 2008 1:23 pm

Re: Lilith*Nancy*-DEWOJKA KOJA SANJA

Post by Lilith*Nancy* »

Ewo i mene....
Za sada samo da was pozzdrawim,nista wise.
Dobro sam,ipak mene Bog cuwa.
Nazalost sam u odwratnom Somboru,ali bice bolje.
APSOLUTNO NISTA LOSE NE MOZE DA MI SE DESI AKO SAMA NESTO (LOSE) NE URADIM.
Tako da ok sam,trudim se da i owde osmislim nesto produktiwno i kreatiwno jer sam osetila sta je dobar ziwot a to je ono sto zelim.Znam da mi owde,nije nimalo sjajno ali hajde da ne gledam problem wec resenje problema.
Toliko.Pisacu.
Pozzdraw.
STAND UP FOR WHAT IS RIGHT
EVEN IF YOU STAND ALONE!
User avatar
Dusan
Posts: 90
Joined: Mon Mar 30, 2009 3:04 am

Re: Lilith*Nancy*-DEWOJKA KOJA SANJA

Post by Dusan »

APSOLUTNO NISTA LOSE NE MOZE DA MI SE DESI AKO SAMA NESTO (LOSE) NE URADIM.

seti se ovoga uvek... nece taj sombor jos dugo. VERUJ

:heart: :heart: :heart: PDT_Love_22
Sam ces iskusiti sve za sta drugima budes sudio
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: Lilith*Nancy*-DEWOJKA KOJA SANJA

Post by Boban »

Sta fali Somboru?Ja sam tu blizu Newena ako zelis javi se ostavicu ti broj na pp
User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: Lilith*Nancy*-DEWOJKA KOJA SANJA

Post by Baba Naca »

Jeee, bebice, dobro je da si dobro,
Lilith*Nancy* wrote:trudim se da i owde osmislim nesto produktiwno i kreatiwno jer sam osetila sta je dobar ziwot
a i uopste ne sumnjam da ces uspeti da ispoljis svu svoju kreativnost, jer ti si
NAJKREATIVNIJA BEBICA NA ZEMALJSKOJ KUGLI.
PDT_Love_18 :supz: :prayer:

Xi, xi, xi, Bobiska, nista ne fali Somboru,
ali ako pazljivije iscitas Lilith-Nancy,
skapiraces zasto njoj tamo bas i nije mesto. :wink:
PDT_Love_18 i bas bih volela da se vas dvoje nadjete i ispricate.
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
Post Reply