Lilith*Nancy*-DEWOJKA KOJA SANJA

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Vuk
Posts: 1315
Joined: Sat Dec 06, 2008 1:17 pm
Location: Beograd

Re: Lilith*Nancy*-DEWOJKA KOJA SANJA

Post by Vuk »

E, stvarno, Čudo, piši malo kako si i to...
...znam ja da si OK al podeli malo majku mu!
Hug!
Moon child
User avatar
Lilith*Nancy*
Posts: 208
Joined: Sun Nov 09, 2008 1:23 pm

Re: Lilith*Nancy*-DEWOJKA KOJA SANJA

Post by Lilith*Nancy* »

Pa dobro...hajde malo da pisem onda. :rock:
Sta se desilo samnom?"ZATRAZI I DOBICES,POKUCAJ NA WRATA I OTWORICE SE"
"Centralni deo Hristove poruke je weoma jednostawan:SUSRET SA BOGOM,ISKREN I PRAWI SUSRET DONOSI PROMENU"
"CENTRALNA TACKA EVANDJELJA JESTE PROMENA,PREOBRAZAJ,NOVO RODJENJE NA NOVI ZIWOT"

Od kada sam se wratila u NS,moj grad,takoreci na moju teritoriju prwi put sam okruzena ljubawlju.
Ni to nije slucajno doslo,NISTA NIJE SLUCAJNO.
Kada sam upala u onu minus fazu praznine i besmisla,bas tada je Bog kroz druge ljude :heart: dosao do mene i otworila sam srce.Shwatila sam da zaista mene Bog nikada nije napustio,wec sam ja ta koja je otisla.Shwatila sam da zelim da me On wodi a ne moja samowolja.

Ne zelim puno o owome da pisem jer smatram da ono sto osecam u wezi toga nema potrebe owde pisati.
Realno,ja sam prwa koja bi umrla od smeha da sam pre samo par meseci owo procitala.

Pisacu Mansone i Wolfy od sada malo wise :heart:
Odoh da sredim malo po kuci sta treba,da ucim,uwece narawno u teretanu.
Weliki HUG za was dwojicu :heart: :heart: PDT_Love_08
Weliki HuG i za ostale ljude koji owo procitaju :heart: :heart: :heart: PDT_Love_01
PunkKiss !!!!

428785iktk8wtu62.jpg
428785iktk8wtu62.jpg (31.19 KiB) Viewed 1999 times
STAND UP FOR WHAT IS RIGHT
EVEN IF YOU STAND ALONE!
User avatar
Lilith*Nancy*
Posts: 208
Joined: Sun Nov 09, 2008 1:23 pm

Re: Lilith*Nancy*-DEWOJKA KOJA SANJA

Post by Lilith*Nancy* »

Jao bas ste me was dwojica podstakli da malo pisem :-D Hwala wam.
U subotu je dosao i taj dan da Nancy ode u SO po stwari....tacnije famozni susret sa mojim ocem za kog znate da je aktiwni dugogodisnji zawisnik,da ne ponawljam tu pricu.Njegow krug lazi,njegow swet besmisla i ono poznato "jadan ja" kojim me je ceo ziwot manipulisao dok sam jos jako mala bila i dok mi je tata bio idol...OMG,kako to sada zwuci...Pa nije ni cudo sto sam se jos kao dete pocela drogirati.Ali wolela sam ga toliko da to ne mogu opisati....dok sam bila mala,jako mala.Posle se puuuno toga izmenilo,posle sam dosta toga shwatila,cak sam ga u nekim momentima mrzela.Narawno da ga ne mrzim.Zao mi ga je a ponekad je to sa izwesnom dozom gadjenja pomesano,iskreno.Na neki nacin mi ga je zaista zao....U mom srcu nema wise mesta za mrznju,predugo sam se time hranila.Nestalo je.Iz mog srca mrznja je odnesena.Nikoga i nista jednostawno ne mrzim.Mozda ponekd izgoworim u nekom kontekstu tu rec pa se trgnem jer znam da to ne osecam.
No,da se wratim na mog oca.Taj susret sam odlagala i plasila sam se ishoda jer on ne zna sta je uradio nekim swojim postupcima,direktno wezano za ugrozawanje mog oporawka i normalnog ziwota.Ne wredi razgowarati sa njim,swi znamo kako je kada plutas u swojoj dimenziji propasti....Ok.Znaci nemocna sam pred njegowim drogiranjem(To je njegow izbor) ali ne zelim da slusam ko se sa cim i ko se sa kim radi.To mi u ziwotu ne treba.
Usla sam u njegowo dworiste i kada sam ga widela preplawio me je neopisiw osecaj tuge koji bas i ne mogu definisati.Nisam sama otisla,ali par recenica smo i nasamo progoworili.Swe je ok proslo.Shwatila sam da je jedino sto ja mogu uciniti je pomoliti se za njega,tj za njegowu dusu,sto sam i uradila.
Znate ono kada neko pokusawa da uspostawi neki kontakt sa wama ali ne ide....I tako je nekako tuzno i pateticno....Mislim,ja sa njim nisam inace u kontaktu,rekla sam mu i zasto mu nisam dala nowi broj...Sada sam mu ipak ostawila broj.Zelim cisto ponekad ono cao,kako si?sta ima? i to je to.ZAWISNIK KOJI JE AKTIWAN I ZAWISNIK KOJI SE NE DROGIRA JEDNOSTAWNO NE MOGU IMATI KONTAKT PA CAK NI AKO SU OTAC I CERKA.
STAND UP FOR WHAT IS RIGHT
EVEN IF YOU STAND ALONE!
User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: Lilith*Nancy*-DEWOJKA KOJA SANJA

Post by Baba Naca »

Lilith*Nancy* wrote:Sta se desilo samnom?"ZATRAZI I DOBICES,POKUCAJ NA WRATA I OTWORICE SE"
Toooooooooooo Bebiceeeeeeeeeeeeee :smt058
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: Lilith*Nancy*-DEWOJKA KOJA SANJA

Post by paramparcad »

Lilith*Nancy* wrote:.ZAWISNIK KOJI JE AKTIWAN I ZAWISNIK KOJI SE NE DROGIRA JEDNOSTAWNO NE MOGU IMATI KONTAKT PA CAK NI AKO SU OTAC I CERKA.
[/color][/b]
tako je i na tu foru ja stalno pusim.istripujem se da sam superioran kad se skinem i onda pokusavam da pomognem nekim drugarima zahvaljujuci kojim se ponovo nadjem u nebranom grozdju...ko ih jebe,neka propadnu i neka crknu...ukidam svaki kontakt sa njima dok god su im utackane zenice.
User avatar
Lilith*Nancy*
Posts: 208
Joined: Sun Nov 09, 2008 1:23 pm

Re: Lilith*Nancy*-DEWOJKA KOJA SANJA

Post by Lilith*Nancy* »

Cisto da se jawim malo...
Kada mi je jedna draga osoba letos rekla da nije poenta pobeci nego swojim gradom podignute glawe i slobodno hodati,mirne sawesti,bez lanaca...znala sam da je tako ali bilo je to za mene nesto nezamisliwo.
E uprawo tako se osecam....
Mnogo wolim tu zenu i mnogo mi znaci.
Da,ponowicu-sreca je u tebi.....
2578_1106379663133_1336047277_30306194_5863179_s.jpg
2578_1106379663133_1336047277_30306194_5863179_s.jpg (8.11 KiB) Viewed 1822 times
STAND UP FOR WHAT IS RIGHT
EVEN IF YOU STAND ALONE!
User avatar
Vuk
Posts: 1315
Joined: Sat Dec 06, 2008 1:17 pm
Location: Beograd

Re: Lilith*Nancy*-DEWOJKA KOJA SANJA

Post by Vuk »

Hey, Čudo!
Jbg, mene nema na FBu (niti će) pa moram ovuda...kako si? Jel se gledamo u nedelju?
Big hug!
Moon child
User avatar
Lilith*Nancy*
Posts: 208
Joined: Sun Nov 09, 2008 1:23 pm

Re: Lilith*Nancy*-DEWOJKA KOJA SANJA

Post by Lilith*Nancy* »

Wazno je greske prepoznati na wreme.Ipak sam ljudsko bice.Ali ne zelim da gresim wise bre i ne zelim da mi drugi nabijaju kriwicu za njihow ziwot i za ono za sta ja nisam kriwa!NE PROJEKTUJ SWOJU OZLOJEDJENOST I POVREDJENOST U MENE!!!!!!!!!!!!!!!
Ok,ok.Mir Nancy.Uradila sam par stwari zbog kojih me grize sawest i nemaju weze sa drogom.Znaci pozzitiwna stwar je sto znam da Bog radi na mom srcu i zato mi je sawest i proradila.
Ali ima jedna stwar koja me sada jako boli.Jedna meni weoma draga osoba ne primecuje wise nista pozzitiwno u wezi mene,samo se wraca u proslost ili primecuje negatiwne stwari.Ja sam bila slag na tortu da ta osoba danas emotiwno pukne i swesna sam swog udela ali samo nastawlja swadju,koju ja ne zelim,mislim da je ogorcen/a iz puno razloga newezanih za mene nego sebe ali sada samo ja dobijam po usima....Fali nam komunikacija...normalna komunikacija...emocionalno pismena komunikacija...a tako je dobro krenulo,kao nikada u ziwotu sam mislila da smo dobre i da se razumemo.Trudim se da je razumem,zelim da joj pruzim podrsku,ali kao da me neprestano gura od sebe.Mislim da sam ja njoj to ranije radila.A wolim je.Mnogo.I trudim se da je razumem....
Sada ne wredi ni da pricam sa njom,za koji dan,nedelju? nadam se da cu moci.Da cemo iskreno i otworno razgowarati na emocionalno pismen nacin.
Wolim tu osobu jako i zato to zelim.


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=5TSAD36m7Bo[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=a6c15MhzGBI[/youtube]
STAND UP FOR WHAT IS RIGHT
EVEN IF YOU STAND ALONE!
User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: Lilith*Nancy*-DEWOJKA KOJA SANJA

Post by Baba Naca »

Lilith*Nancy* wrote:Jedna meni weoma draga osoba ne primecuje wise nista pozzitiwno u wezi mene,samo se wraca u proslost ili primecuje negatiwne stwari.Ja sam bila slag na tortu da ta osoba danas emotiwno pukne i swesna sam swog udela ali samo nastawlja swadju,koju ja ne zelim,mislim da je ogorcen/a iz puno razloga newezanih za mene nego sebe ali sada samo ja dobijam po usima....
I sa mnom isti slucaj!!!

Ali...ima jedno ali... JA znam sta mi je ciniti...ja UCIM da zivim i postupam "normalno"
Sto bi baba upotrebila ovde jednu od svojih omiljenih duhovnih izreka:

BOG CUVA DUSU TVOJU, SVE DOK TI CUVAS JEZIK SVOJ!!!
Volim te bebice :prayer:
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
User avatar
Vuk
Posts: 1315
Joined: Sat Dec 06, 2008 1:17 pm
Location: Beograd

Re: Lilith*Nancy*-DEWOJKA KOJA SANJA

Post by Vuk »

Let go and let God dear Nancy...i sve će biti kako treba!
Hug!
Moon child
Post Reply