Lilith*Nancy*-DEWOJKA KOJA SANJA

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Lilith*Nancy*
Posts: 208
Joined: Sun Nov 09, 2008 1:23 pm

Re: Lilith*Nancy*-DEWOJKA KOJA SANJA

Post by Lilith*Nancy* »

heroinapg wrote:Lilith*Nancy*-.Strpljenje-nasuprot zviisnosti..O, kako mi je to poznato?! Neka si se ti nama vratilaAl sada pravim putem.Jedinim!.Koji ti SAMA odaberes. ..droga je iskljuciva, kao i jedan nacin-bilo koji koji je zavisniku nametnut-(Nazalost nisam jedina koja zna za slucajeve ljudi koji su se prvi dan posle komune..) Al Nancy nece!
Nemoj tako brzo da trcis :wink: Nastavi pravim putem..Jedan od nacina da nastavis hodanje praivm pute je odlazak na NA sastanke..Svako dobro!
koja rijec meki? :wink:
Nency stay attached! pravom putu
Hwala ti draga... :heart: :heart:
STAND UP FOR WHAT IS RIGHT
EVEN IF YOU STAND ALONE!
User avatar
Lilith*Nancy*
Posts: 208
Joined: Sun Nov 09, 2008 1:23 pm

Re: Lilith*Nancy*-DEWOJKA KOJA SANJA

Post by Lilith*Nancy* »

Baba Naca wrote:
Aj, Lilith, izvini dusice draga sto se baba igra na tvojoj temi.
Samo ti meni glavu gore,
najsladje ljudsko stvorenjce koje sam do sad upoznala.
Budi to sto jesi, mnogo te volim!!! PDT_Love_23

Nemas pojma koliko ja tebe WOLIIIIM! :heart: :heart:
Ljubim moju dragu Nacu!
Ladi Ladi Lom swe sa martinama :-D :-D
STAND UP FOR WHAT IS RIGHT
EVEN IF YOU STAND ALONE!
User avatar
Lilith*Nancy*
Posts: 208
Joined: Sun Nov 09, 2008 1:23 pm

Re: Lilith*Nancy*-DEWOJKA KOJA SANJA

Post by Lilith*Nancy* »

Kako je to cudno kada si jedan dan skroz u qrcu,imas utisak da ti se swe rusi,a onda malo zastanes i pogledas sliku celowito....Widim da sam ja negde uprawu,widim da sam negde ja pogresila i trudim se to da shwatim i isprawim....No,ako se treba odreci nekih stwari na neko wreme zarad moje cistoce...ma koliko mi tesko padalo-werujem da je to ipak uredu i da se sigurno isplati.Ponekad je tesko prihwatiti odgowornost i snositi posledice zbog neke odluke,ali uprawo to nas i cini odgowornima.Znam samo da ne zelim nikada wise da sebe dowodim u neke krajnje gnusne i odwratne situacije zbog kojih mi se swi gade a ja sebi najwise...i da mi je to narmalno...Znam da to wise NE MOGU i NE ZELIM !
Prosto mi je newerowatno sto mi neki ljudi sa kojima godinama nisam bila u kontaktu SADA pruzaju podrsku,pokazuju razumewanje a znam koliko sam bila grozna i da smo prekinula kontakte zbog mog drogiranja.Moja bolest bi sada rekla:"Ma ko ih jebe,gde su swi bili dok nisi imala gde da odes,kad ti je bilo najteze?!" :snakeman: :snakeman: :twisted: A JA kazem:"Hwala im sto su bili dowoljno pametni sto su tada otisli i hwala im sto zele da budem dobro." :heart:
Lilith.jpg
Lilith.jpg (7.14 KiB) Viewed 2793 times
STAND UP FOR WHAT IS RIGHT
EVEN IF YOU STAND ALONE!
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Lilith*Nancy*-DEWOJKA KOJA SANJA

Post by AnAna_mo »

Lilith, kako sada provodis dane?
Vidim da si dobro i to mi je pravo drago!
Pravarazlika ono prije i sada!
Glavu gore!!!
Pozdrav iz Mostara,
ANA
:smt039 PDT_Love_07
Potpis.
User avatar
Lilith*Nancy*
Posts: 208
Joined: Sun Nov 09, 2008 1:23 pm

Re: Lilith*Nancy*-DEWOJKA KOJA SANJA

Post by Lilith*Nancy* »

AnAna_mo wrote:Lilith, kako sada provodis dane?
Vidim da si dobro i to mi je pravo drago!
Pravarazlika ono prije i sada!
Glavu gore!!!
Pozdrav iz Mostara,
ANA
:smt039 PDT_Love_07
Hwala Ana!
:heart: :heart: Idem na sastanke....swe u swemu kada swe pogledam-ponekad monoyono,ali DOBRO!
Kako si ti :heart: :heart: ?
Saljem ti weliki HUG!!!!!!!
OKO.gif
OKO.gif (268.82 KiB) Viewed 2700 times
STAND UP FOR WHAT IS RIGHT
EVEN IF YOU STAND ALONE!
User avatar
YugoStar
Posts: 757
Joined: Wed Mar 05, 2008 4:35 pm
Location: Evropa

Re: Lilith*Nancy*-DEWOJKA KOJA SANJA

Post by YugoStar »

Hej Lil Svaka Cast :!:
Neopisivo mi je drago.
Nego,onaj spot je super,bend,Ti,a i ona sto lupa po bubnjevima je simpa,iako mi bas oku ne prija kad cura bubnja,gitarise i to.
:tonqe:
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Lilith*Nancy*-DEWOJKA KOJA SANJA

Post by AnAna_mo »

Luda si u spotu, tek sam sad vidila!
Zamisljala sam te njezniju!
:D
Potpis.
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Lilith*Nancy*-DEWOJKA KOJA SANJA

Post by sanela »

Draga moja, evo čitam otkad si nam ponovo došla... drago mi je da si dobro i da se boriš. Bilo mi je žao kad sam čula da si otišla iz Marjanovca. Ali, svako od nas ima svoj način. Nismo svi isti. Vidim razliku u tvom načinu razmišljanja. Važno je naći ono što nas ispunjava i što nas gura naprijed. Vidim odškrinula si vrata novog života i sad treba praviti hrabre korake naprijed. Koliko god ti se ispočetka činili mali i nespretni, samo idi naprijed. Nije sramota ne znati, nego je sramota ne pitati druge za smjer na putu kojim su oni već prošli.

Čuvaj se i samo strpljivo i polako. Ni Rim nije izgrađen za jedan dan.
User avatar
Lilith*Nancy*
Posts: 208
Joined: Sun Nov 09, 2008 1:23 pm

Re: Lilith*Nancy*-DEWOJKA KOJA SANJA

Post by Lilith*Nancy* »

Hwala ti Sanela.Jako mi je drago da mi se jawljas,jos wise mi je drago sto delimo misljenje da swako ima swoj put i nacin koji njemu odgowara.Saljem ti weeeliki HUG :heart: :heart: :heart:
STAND UP FOR WHAT IS RIGHT
EVEN IF YOU STAND ALONE!
User avatar
Lilith*Nancy*
Posts: 208
Joined: Sun Nov 09, 2008 1:23 pm

Re: Lilith*Nancy*-DEWOJKA KOJA SANJA

Post by Lilith*Nancy* »

Moram da kazem da mi je neopisiwo drago sto sam upoznala NA ekipu iz CG,Bosne,UK...sto sam ponowo widela ljude iz Hrwatske.Zaista ne mogu da opisem koliko je diwan osecaj kada smo swi zajedno,delimo iskustwo,snagu i nadu,slusamo ljude koji su dugo cisti,dajemo podrsku jedni drugima....NEOPISIWO LEP OSECAJ!Toliko snazna kolicina pozzitiwne energije na jednom mestu....LJUBIM WAS SWE!Owa konwencija je preeeeediwno iskustwo!Podsetila me je koliko sam srecna sto sam ponowo tu,ne zelim ni da mislim gde bih sad bila i da li bih uopste bila,jednostawno znam da zelim owako da ziwim i da su program i grupe najweci poklon koji sam dobila od ziwota!ALI! MORAS BITI SPREMAN DA PRIMIS POKLON :-D :heart: :heart: :heart: :supz:
stars.jpg
stars.jpg (20.15 KiB) Viewed 2360 times
STAND UP FOR WHAT IS RIGHT
EVEN IF YOU STAND ALONE!
Post Reply