Nesto slicno zivotu...

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by sanela »

Ludi Momak wrote:trenutno sam na subu malo sam zamjenio al opet nije to to,svaki 4,5,6,7 dan uzmem i dopa nmg u potpunosti da prestanem samo kombinujem.odlucio sam da se registrujem i tražim metadon kao terapiju da se pokušam skinut,imam osjecaj da bi jedino tako uspio se rijesit smeca.da li je istina da metadon razara vene? šta vi mislite o svemu?sanelaa?
Hajde mi samo napiši što nećeš na detox da se skroz riješiš svega?
Na metadon ćeš se isto navući i svaki dan ići po njega, jednu ovisnost zamijeniti drugom sve dok se ponovo ne spucaš dopom... Jel fakat želiš takav život da živiš?
User avatar
W.White29
Posts: 78
Joined: Fri Sep 28, 2012 2:49 pm
Location: RS

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by W.White29 »

Sta je sa ovom curom danas ,cuje li se iko sa njom zadnji post joj je iz 2011..malo sa prelistao njenu ispovjest,lijepo je pisala!
Hemfri
Posts: 206
Joined: Mon Feb 06, 2012 5:49 am

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by Hemfri »

sanela wrote:
Ludi Momak wrote:trenutno sam na subu malo sam zamjenio al opet nije to to,svaki 4,5,6,7 dan uzmem i dopa nmg u potpunosti da prestanem samo kombinujem.odlucio sam da se registrujem i tražim metadon kao terapiju da se pokušam skinut,imam osjecaj da bi jedino tako uspio se rijesit smeca.da li je istina da metadon razara vene? šta vi mislite o svemu?sanelaa?
Hajde mi samo napiši što nećeš na detox da se skroz riješiš svega?
Na metadon ćeš se isto navući i svaki dan ići po njega, jednu ovisnost zamijeniti drugom sve dok se ponovo ne spucaš dopom... Jel fakat želiš takav život da živiš?
Alo ,Ludi Momak-ej bre ,Buraz,moram da prokomentarišem ovo za METADON-i DA TI OOOODMA REKNEM,DA JE TO,JOŠ VEĆE I ZAJEBANIJE ZLO OVISNIČKO NEGO LI HEROIN!!!-VEROVAO TI ILI NE!?!
Alo bre,nisi hajvan neki tamo fakin da se upuštaš u tu glupost,pa pričam iz LIČNOG ISKUSTVA-"Metadonski Centar DZ Savski Venac Beograd",bio sam tamo skoro godinu dana i kad sam prekinuo iz razloga o kojima sam pisao na ovom forumu već ,pa da se ne ponavljam ai nije bitno za TEBE Ludi Momče,već je BITNA POENTA a to je DA MI JE TEŽE BILO DA SE OPORAVIM OD PREKIDA UZIMANJA METADONSKE SUPSTITUCIJSKE TERAPIJE NEGO DOP!-ZNAČI evo NAJ iskrenije,pre Buprenorfina (koji i dalje veoma retko sad uzimam,maltene ne uopšte-o tome sam pisao pre nekog vremena BAŠ na OVOJ temi),METADONSKA KRIZA JE TOLIKO JEBENO DUGOTRAJNA I ZAMORNA DA KAD SE NAVUČEŠ NA METADON,PROKLINJEŠ DAN KAD SI UOPĆE UŠAO U PRIČU SA METADONOM,eeeej bre ,pa ja sam se HEROINOM SKIDAO SA METADONA...i to metar dana,,,,pa ti sad vidi...tek kad sam se "očistio od silne hemije(kemije)" , sam ušao u Suptstitucijski program održavanja Zavisnosti o Buprenorfin...da skratim-SANELA NEMA EMPIRIJSKO ZNANJE O METADONU,JA IMAM (na žalost),LIČNO ISKUSTVO I MOGU SA PUNIM PRAVOM REĆI SVE NAJ NAJ NAJ GORE O TOJ PROKLETOJ SUPSTANCI KOJA SE POKAZALA KAO VEĆE ZLO NEGO HEROIN,,,Mislim-šta dalje reći,i Buprenorfin je u suštini ,kao i svaki oblik zavisnosti bezveze priča,ali ako baš "MORAŠ da budeš u zavisničkoj priči"-DEFINITIVNO je BOLJE da se opredeliš za Buprenorfin,nego za to ZLO zvano METADON!!! Toliko,ti sad vidi da li hoćeš da sebi ulaskom u metadonsku zavisnost napraviš sebi JOŠ GORI PROBLEM U ŽIVOTU,ja Toliko,pozz svima,bivšim narkomanima-kolegama ;)
"Ne ljutim se ja Što TI Mene Lažeš-Već Što Misliš da ti ja Verujem!" - (PRA stara Kineska poslovica)
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by AnAna_mo »

Ne mogu da vjerujem, dođem poslije par godina na forum, kad ono moja tema prva. Eh šta sam balila razvaljena, nešto malo normalno čista ili pokušavala sročit na krizi, ludilo... :D
A šta je sa mnom.? Pa tako, čista sam skroz ali sad zaprave ne neka pauza od koji mjesec ili metadonsko održavanje, imam čovjeka, imam curicu od 5 mjeseci, najljepšu, najslađu, najbolju, najpametniju, najumiljatiju (showing off), zdrava sam i sretna i boli me briga.. A bila sam najgora narkomanka u BiH i okolici. Ali znate šta, neću ništa da serem jer bi mi se vrlo vjerojatno to moglo obiti o glavu kao i mnogo puta do sada. Stoga, pozdrav i uživajte, vi koji to ne možete mjenjajte se.
PDT_Love_12
Potpis.
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by sanela »

AnAna_mo wrote:Ne mogu da vjerujem, dođem poslije par godina na forum, kad ono moja tema prva. Eh šta sam balila razvaljena, nešto malo normalno čista ili pokušavala sročit na krizi, ludilo... :D
A šta je sa mnom.? Pa tako, čista sam skroz ali sad zaprave ne neka pauza od koji mjesec ili metadonsko održavanje, imam čovjeka, imam curicu od 5 mjeseci, najljepšu, najslađu, najbolju, najpametniju, najumiljatiju (showing off), zdrava sam i sretna i boli me briga.. A bila sam najgora narkomanka u BiH i okolici. Ali znate šta, neću ništa da serem jer bi mi se vrlo vjerojatno to moglo obiti o glavu kao i mnogo puta do sada. Stoga, pozdrav i uživajte, vi koji to ne možete mjenjajte se.
PDT_Love_12
Čestitam Ana!
Želim vam sve najbolje od :heart:
Hvala ti što si to podijelila s ekipom s foruma i pokazala da se može promijeniti život i uživati u životu, svaki dan. Čvrsto vjerujem da si zatvorila jedno, a otvorila drugo poglavlje svog života. Samo naprijed... Svi skupa pišite svoju priču...
Sretno!
pavaoiztarza
Posts: 30
Joined: Fri Mar 13, 2015 7:41 pm

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by pavaoiztarza »

Draga prijateljice,

evo kako eskimi love vuka:

1. iskopaju rupu u ledu
2 u rupu stave nož, okrenut drškom prema dole i oštricom prema gore
3 zaliju nož vodom i ostave da se zaledi
4 zaliju nož krvlju i ostave da se zaledi
5 i sve tako red leda, red krvi i na kraju opet jedan red krvi.
6 ostave to tako i odu kući

Vuk dođe i oliže red krvi. Onda slijedi red leda pa se vuk razdraži i počne grabežljivo lizati. Onda slijedi red krvi, pa red leda. Vuk se do tada toliko izbezumio da - zagrize cijelu stvar i ostane mrtav.

E sada. U cijeloj si ti priči vuk a sotona je eskim.

Sotona savršeno zna da ti nećeš pristati na "velike greške" - nećeš si ubrizgati smrtonosnu dozu i slično. Ali ti je on lijepo zamrznuo red krvi i red vode i čeka da se izbezumiš.

Koje je rješenje za tebe ? Nađi nekoga, ko je pobjedio sotonu.

To je uradio Isus u pustinji. U tom događaju i molbi Isusu da te izbavi nalazi se rješenje tvog problema.

Svaka je druga priča gubitak vremena.
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by Param-parcad »

da li je moguće da lažeš i ovde,čak i zadnji post,nikad se nisi svukla sa metadona.a ispovest je u tvom stilu,dečija mašta radi svašta.
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by Param-parcad »

MANS0N wrote:OBM,ja sam je spomenuo.Nego ona je na odrzavanju metadonom a ne na skidanju,zato joj ja ovo i kazem.Proce joj godine,metadon unistiti svaki otpor i jebi ga onda.Bolje da joj neko kaze sta je ceka od smajlija nema fajde.
I dan danas je na metadonu...zatio i mogu preći preko njenog zla ali to su već lične stvari,svaka čast mansone,uvek si u pravu jarane.
User avatar
nenormalan-a-lud
Posts: 292
Joined: Mon Oct 17, 2005 6:30 pm
Location: beograd

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by nenormalan-a-lud »

Milslis da je zele zeka nema dete,na metu je,koji je to fail onda
bilo nas je 4oro brace i svi su trazili svoju zlatnu pticu srece,jedan je poginuo u ratu,jedan je umro od sushice,jednog su ubili na tvrdjavi....ja svoju vishe ne trazim

Mesha Selimovic
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by Param-parcad »

Ma ima dete...koje joj izdržava majka i baba i iskreno ga žalim jer ana mo nikada ne prestaje sa heroinom da meša metadon pa će verovatno jednog dana i da završi kao svaki narkoman jer je imala over malih stotinu puta...menson je ono rekao pre 8 godina i za sve je bio upravu vezano za nju.nije mi samo jasno,koja je poenta ispovesti ako lažeš i izmišljaš.
Post Reply