Nesto slicno zivotu...

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Pawa
Posts: 472
Joined: Fri Jul 10, 2009 7:00 pm

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by Pawa »

Kad vratim film, nekako si i najavila ono sto ce se desiti ili se mozda vec desavalo :(
vudd wrote:
AnAna_mo wrote:Vudd, taj tvoj Letten i Cirih...
Pa grč mi je u stomaku i knedla u grlu od sinoć.
Mene boli jebote, koji užas.
Ana,osjecam da jos uvijek imas taj trip :wink: Znas na sta mislim(ma nijednom narkomanu nije svejadno,kako god gledao)...Letten je karina i najgore zlo kao zadnji stadijum,pred smrt koje nema, pa nema.
Vidis,tu je zajeb,sto ljudi str8eri to gledaju drugacijim ocima,realnim.Nase oci vide propast koja je dio nas u dubini,pa...
Svjesna si cura,znas da u ''ljepoti''stoji patnja koju je bolje zaustaviti ako ikako moze.A moze...Trazi...spasi se.
Ne praktikujem da ordiniram nedjeljom :) Ali kod tebe ''vidim''neke poznate stvari

Milan Tarot :D
7474 wrote:e, zaboravio sam da ti čestitam na hrabrosti da izneseš recidiv pred raju (jury).
Medjutim, ono sto se meni mota po glavi je, zbog cega nisi imala hrabrosti da se, pre nego sto si napravila recidiv, obratis nekome i porazgovaras o tome, mozda cak nekome i sa ovog foruma. Ustavri ne znam koliko ovo moje razmislajnje ima veze sa istinom jer ja licno nikada nisam kroz takve stvari prolazila i ne znam kako to funkcionise, pa ga mozete shvatiti vise kao pitanje. Zapravo, ne znam da li je to trenutak kada covek ni o cemu drugom ne razmislja i kao robot odradjuje neke stvari ili ipak ako oseti da ce pasti ima vremena da se obrati nekome od poverenja pa bi u tom smislu otvoren razgovor mozda i mogao da pomogne.
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by anfakabl »

Draga Pawa...onog trenutka kada ti se iskristališe u glavi da ćeš da se pukneš, ne zastaneš ni na sekund...Pokrene se stari mehanizam i proradi kao da nije nikada ni stao.
all that I want is to play
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by AnAna_mo »

anfakabl wrote:Draga Pawa...onog trenutka kada ti se iskristališe u glavi da ćeš da se pukneš, ne zastaneš ni na sekund...Pokrene se stari mehanizam i proradi kao da nije nikada ni stao.
Upravo tako, ma nema tu razmišljanja, nema grižnje savijesti, ma ničega. Čak i ako se neki tračak nečega od toga pojavi - već si sređen, pa kao - kasnije ću, neka sad...
klara60 wrote:Ana stalno provjeravam da li si se javila. Cekam, nevjerujuci u ono sto si napisala, da napises da si se samo ruzno salila sa nama i da ono nije istina. Molim se za tebe [-o< .
Hvala vam i nemojte se brinuti teta Klara. Mao rijeđe dolazim na forum, ali virnem tu i tamo da vidim šta se događa. A ono noje bila što mislite nije ružna šala, samo je pjesma koja je u tom momentu opisala moje stanje. A ja se uvijek koprcam.
7474 wrote:e, zaboravio sam da ti čestitam na hrabrosti da izneseš recidiv pred raju (jury).
Ma nema tu hrabrosti, ta ja sam ovdje počasni član od 2008. i miljenica foruma kako teta Klara reče ;) . Hvala ti u svakom slučaju. Ako ti je moja priča imalo,i najmanje pomogla - onda super. Mada meni izgleda nije stalno ja istu pjesmu sviram i na istu foru padam.

Pozdrav svima ostalima i hvala vam što pišete da ne ispadne da sam se džaba javno izofirala.
Obećajem da ću paziti na sebe.
Ćaos!
Potpis.
Mauriko
Posts: 190
Joined: Tue Oct 07, 2008 6:11 pm
Location: Beograd

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by Mauriko »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=VXdLNqD75jU[/youtube]

fly, fly ... :-D

Opet nemam nista pametno da kazem, al evo jedne prikladne pesmice... :-D
Who dares, wins !
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by winston85 »

Radikalno Ana, samo radikalno i disciplinovano. Vreme je za ciscenje... Pozdrav...
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
User avatar
PROČITAJ ME
Posts: 865
Joined: Tue Sep 25, 2007 8:46 pm
Location: bosna

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by PROČITAJ ME »

eh.. :goodman:
Između izvjesnog i neizvjesnog - postoji tanak led.
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by AnAna_mo »

Jao Mauriko :smt019
:D
Potpis.
Mauriko
Posts: 190
Joined: Tue Oct 07, 2008 6:11 pm
Location: Beograd

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by Mauriko »

E Dobrila, Dobrila ... :smt047
Who dares, wins !
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by 7474 »

CAN (ako mi neko nađe apostrof, plaćam kafu!) T GET YOU OUT OF MY HEAD, ni tebe, Anči, ni ovu (kriminalnu pesmicu, jebem ti B92 kad se ubace u neki fejk retro)!!

ajd, piši šta gde, kada, kako (ako znaš kako)..
aj, baš piši!!
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
Mauriko
Posts: 190
Joined: Tue Oct 07, 2008 6:11 pm
Location: Beograd

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by Mauriko »

Ma sta da pise ??? Jebe joj se sad za pisanje ... :-D

Cekaj malo da joj proradi onaj osecaj bedaka, a daleko je od toga... tek je pocela ponovo :-D

Videcete vi nju ponovo kako "udara" po tastaturi, ja se nadam sto pre !!!
Who dares, wins !
Post Reply