Nesto slicno zivotu...

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by PsyTechGirl »

Kako si mi sad lepše raspoloženija :)
Jbte, volela bih i ja da dodje, stvarno.. Samo što, em mi je slava, em nemam para, em ne znam ni kako bih došla ni kada ni gde.. a ni koliko mi para treba za to ??
Onako realno, sada sam slobodna, imam napokon svoj mozak i po svemu sudeći bih mogla, ali me koče gore navedene stvari.. Šta raditi ?? :smt102
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
EVIAN
Posts: 43
Joined: Sun Jul 12, 2009 1:07 pm

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by EVIAN »

PsyTechGirl wrote:Kako si mi sad lepše raspoloženija :)
Jbte, volela bih i ja da dodje, stvarno.. Samo što, em mi je slava, em nemam para, em ne znam ni kako bih došla ni kada ni gde.. a ni koliko mi para treba za to ??
Onako realno, sada sam slobodna, imam napokon svoj mozak i po svemu sudeći bih mogla, ali me koče gore navedene stvari.. Šta raditi ?? :smt102
I ti çeş naçi naçina da rijeşiş gore navedene probleme i dodjeş na tu konvenciju. Takodjer sa NAMJEROM da sama sebi spasiş ZIVOT!!!!!
User avatar
neko
Posts: 18
Joined: Wed Jan 06, 2010 11:50 pm
Location: montenegro

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by neko »

Cao Ana,procitala sam i tvoju pricu,sve su potresne,a i poucne.
Nadam se ISCUPACES SE sta bolje od tog da ti pozelim!
Lapo je sto se ovde druzite i pomazete,narocito oni koji su se izvukli.
I ja sam iz malog mesta,i ovde gledaju na narkomane kao na marsovce.mnogo njih srecem stalno jer tu gde radim oni znaju da se okupe(u obliznjem parku)a sve sam ih nekad znala kao normalne,kao sebe,al eto nazalost....
Tek sad sahvatam kolika snaga treba iscupati se iz toga,tesko je i bez toga,zivot koliko lep toliko je i surov,ima svakakvih sudbina.
Dok jos mozes a sad imas jos puno puno vremena ispred sebe BORI SE!
Puno te pozdravljam!!!
Pomiri se sam sa sobom,pa ce se sa tobom pomiriti i nebo i zemlja.Sv.Isak Sirin
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by AnAna_mo »

Ah, provališe me neki ljudi iz Mostara ne znam samo odakle ih na forumu, pa im sad ovo moje služi kao priča za laku noć :D
Potpis.
User avatar
Otac
Posts: 319
Joined: Thu Jan 01, 2009 10:07 pm
Location: EU - ne mojom krivicom

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by Otac »

AnAna_mo wrote:Ah, provališe me neki ljudi iz Mostara ne znam samo odakle ih na forumu, pa im sad ovo moje služi kao priča za laku noć :D
...a davno sam ti napisao da otkrivas previse informacija o sebi... :smt045
KO NE POKUŠA 100% NEĆE USPJETI!
User avatar
PROČITAJ ME
Posts: 865
Joined: Tue Sep 25, 2007 8:46 pm
Location: bosna

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by PROČITAJ ME »

Ana draga pa dovoljne su slike na forumu...pa se pitaš odakle, nije mi jasno....
Veliš odakle mostarske raje po forumu....
pozdrav od mene..
Između izvjesnog i neizvjesnog - postoji tanak led.
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by AnAna_mo »

Ajoj, da me pogrešno ne shvatite :D - nije mene sramota što će "taj netko" pročitati ovu moju totalno iskrenu priču, nego radi se o osobi koja stvarno, ali stvarno na ovakvom forumu nema šta raditi.
Znači mene je začudilo kako je ta netko sjeo za kompjuter, i ukucao "narkomanija.ba", da bi na kraju našao moju ispovijest, skontao da se radi o meni, nazvao moju babu i rekao da kaže mojima da pročitaju (haha kao da nisu već čitali) i "saznaju" šta sam radila, ali povrh svega - kako sam krala pare iz roditeljskog doma! Dušebrižnici.
I onda, tu večer mi se javlja druga osoba, vrlo bliska onoj gore spomenutoj osobi i pita me preko chata na fejsu: "Jesi ti ona anana na (wtf) sa onog foruma narkomanija.ba"?
Jok eto nisam! A zna sve, pričitao storiju, ovaj mu rekao, i onda me još pita jesam li.
Umjesto da kaže "Ej Ana, pročitao sam ti priču na formu...bla bla...i tako dalje..."
A radi se o osobama sa kojima sam bliska i već znaju za moju narkomaniju, pričali smo uživo o tome i sve...
I onda se oni tako plekaju preko interneta, foruma, fejsbuka...
Ma daaaj molim te...
I još kaže babi da ova kaže mami da posjeti forum i da detaljno pročita moje postove.
Nego dođi fino meni kući i lijepo reci šta imaš reći u lice, sjest ćemo i pričati uživo, a ne preko ove, pa one, pa od ovog do onog da bi na kraju došlo do mene.
Mama se na sve to nasmijala i rekla žena kako i jeste: "E Ane moja, pa ti si meni rekla da ja to čitam kad si počela pisati nastavke". Jer tada mi je još uvijek bilo malo teško pričati o svemu.
Ma nebitno bola´ !

Kak ste vi? :-D
Ja zaljubljeno, i to preko ušiju! Lov iz in di eir.....Ta na na na na na na.... PDT_Love_14

:wink:
Potpis.
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by Param-parcad »

drago mi je cuti da si dobro i zaljubljeno...i ja imam slicnih problema,mnogo ljudi koji nemaju veze sa narkomanijom(bar ne direktne) citaju moje postove i nenormalno mi je krivo.dosta sam se ja izlaprdao za razne ljude u trenucima pajdomanskog besnila,pa mi malo krivo...narocito za neke devojke sa kojima sam se letos batrgao...jeo sam govna nenormalno a ovoj saneli ne vredi govoriti vise da mi izbrise ispovest nego treba da napravim sranje na forumu i opet necu nista postici jer cu biti banovan a postovi ce i dalje ostati tu da"smrde"...znam ja da svako svoja govna brise ali...nisam ja kriv,kriva je droga-moja omiljena :) pozdrav anci i istraj
marijaana
Posts: 1
Joined: Thu Jan 21, 2010 7:38 pm

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by marijaana »

cao anana:) ja sam prosto morala da se registrujem samo da ti kazem da iako verujem da ti nije lako da istrajes, :wink:
takvi ljudi kao sto su te tvoje drugarice ,drugari nemaju svoj zivot pa uzivaju da kopaju po tudjima i ogovaraju.Samo se seti da svako ali bas svako imao veze sa narkomanijom ili ne ima prljav ves i putera na glavi.
i to je cisto normalna pojava,ja i ako nemam veze sa narkomanijom imam u okruzenju takve"prijatelje" za koje me bas zabole :finga: vazno da postoji mali,mali krug koji te razume i voli a ostali...

ps:vec jako dugo od kada sam imala psihijatriju kao predmet na faksu pa tako i par predavanja i susreta sa ovisnicima citam ovaj forum i svima vam drzim figice a ti sa vladom (koji nazalost nije tu) e da i naravno sanela i sasa ex ste mi postali(malo blesavo,ni ne znam vas:) bas dragi.ISTRAJ I PUNO POZZ IZ NS
Post Reply