Nesto slicno zivotu...

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by sanela »

Param-parcad wrote:Ma ima dete...koje joj izdržava majka i baba i iskreno ga žalim jer ana mo nikada ne prestaje sa heroinom da meša metadon pa će verovatno jednog dana i da završi kao svaki narkoman jer je imala over malih stotinu puta...menson je ono rekao pre 8 godina i za sve je bio upravu vezano za nju.nije mi samo jasno,koja je poenta ispovesti ako lažeš i izmišljaš.
Žao mi je što je tako.
A ljudi koji su u problemu imaju dovoljno osuđivanja u stvarnom životu i onda im je potrebno da imaju podršku barem negdje. Zato stvore alter ego i vremenom se užive u tu lažnu ulogu. Zato pišu neistine. Ali, najgore je što laganjem ulaze u patologiju iz koje se teško iščupati i potražiti pomoć. Oni najviše lažu sebe. A istina evo izađe na vidjelo, kad tad.
User avatar
manson4ever
Posts: 36
Joined: Tue Sep 30, 2014 10:30 am

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by manson4ever »

Steta i sto forum nije bolje koncipiran, pa da daje tacnu informaciju i ne podrzava ove budalastine. But jebiga... :)
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by sanela »

manson4ever wrote:Steta i sto forum nije bolje koncipiran, pa da daje tacnu informaciju i ne podrzava ove budalastine. But jebiga... :)
Ja bih trebala uvesti detektor laži na forumu, jel?
Imao si svoj forum, pa što ga nisi bolje koncipirao?
User avatar
manson4ever
Posts: 36
Joined: Tue Sep 30, 2014 10:30 am

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by manson4ever »

Sancooooooooo :D
hajde bona sta ima veze, ko da je i bitno. i ja navalio ko mutav na tebe, ne znam, sta mi je, ko da ima ovo vise ikakve veze isacim! nego reci ti meni, jesi se ti vise udala? skrasila? kako zivot? slusac c3???
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by AnAna_mo »

Paramparčad je kivan jer sam ga odjebala, prošle godine u devetom mjesecu i nije me su kutarisao dok nije otišao na robiju prije mjesec-dva. Molio me da mu se vratim, kajao se, plakao, izvinjavao... A ja takvo govno ko što kaže. On je ustvari na Suboksonu (na crno), ponekad dop, svaki dan trava i spid i loče ko konj. Nakon što sam završila sam njim, maltretirao je preko fejsa, mobitela i fiksnog mene i moju mamu, vrijeđao nas je da me sramota ponoviti njegove bljuvotine. Ostao dužan mojoj baki pare. Ja nakon što sam napustila bišeg (oca moje kćerke) koji me je maltretirao, vratila sam se na četiri mjeseca u svoj stan- svojoj obitelji, radila honorarno i izdržavala sama svoje dijete i pomagala sa računima. Nisu ništa tražili od mene, dočekali su nas raširenih ruku, jedva dočekali da unuče živi sa njima, pa sam im se htjela odužiti kolik je u mojoj moći. Nisam mogla pridonijeti mnogo, ali naravno - obitelj je tu da uskoči kada je potrebno. A njega, sa 40 godina u guzici izdržavaju starci, radio je jedno vrijeme sa ocem, ali i on ga je odjebao jer bi pijan i razvaljen (a dijagnosticirano mu je nekoliko mentalnih poremećaja-anskionost, asocijalnost i nenormaln je agresivan) pravio probleme sa radnicima, tako da za džeparac dobije nekih 2,3 eura od mame da tata ne zna. To je prava istina. Ja sam extra stabilna jako dugo i boli me kurac za sve vas. Nemojte ovo shvatiti kao pravdanje, nema šanse da bih se javila ali je spomenuo moje dijete, a to je big no-no. A ti Sanela, ne gutaj svaku "informaciju" i, prvo provjeri pa onda možda reci šta imaš. Ma ne znam ni šta mi bi pa nakon ovoliko vremena uđoh na ovo...
Potpis.
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by yasujirozu »

džanki tele novela, jbt! spremih kokice, dajte još ;)
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by bojanol »

Svakako je zanimljiva ta konekcija Mostar - Loznica, a sve preko sarajevskog servera :).
https://www.youtube.com/watch?v=rY2OoRFFTpI
User avatar
Tamara86
Posts: 275
Joined: Sun Oct 16, 2016 6:27 pm

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by Tamara86 »

Znaci, procitah od pocetka, jer sam vidjela najvise postova ima, i vidjela po datumu da je Ana kad je pisala ovo, bila otprilike mojih godina. Msm da je jako bezze, nebitno to rekla-kazala, sa tvoje strane Anna sto poslije svega sto si iznijela ovde, sama, dobrovoljno, kukala, zalila se, pricala kad ti je dobro, napises ne znam ni zasto sam ulazila ovde. Dobro su tebi Sale i onaj covjek ciji je sin u komuni bio napisali, kad ti dilera sazaljevas, i ne drogiras se, ali si sa starim drustvom ok, skinuces se malo sutra. Zao mi je, volila bih da si uspjela, ali nekako, bez obzira na rekla-kazala, znam da nisi. Vidi se razlika ogromna po postovima, a i po jos nekim stvarima, koje ljudi koji su malo duze u ovom procitaju, shvate iz tvog posta. Svako dobro zelim tebi, posebno kcerkici.
Post Reply