Nesto slicno zivotu...

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by vudd »

paramparcad wrote:mars u komunu svi...a i ja zajedno sa vama :)
Ma jok Param.Ko sto rece PROCITAJ ME
komuna je za pojedine ljude koji su baš zaglavili i ne vide drugi izlaz, jer im je na kraju OSTALO SAMO TO ŠTO NISU ISPROBALI JEDINO U ŽIVOTU, pa ono ajmo u komunu..
mislim da smo dovoljno jaki i pametni da ne doguramo do kumana tkz. ZATVORA.
Najbolje se nakrkamo metadona, subova i jos poneceg pa snagom svog duha i sportskim aktivnostima sjebemo ovisnost
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=xLlQjxSewcE[/youtube]
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by sanela »

PROČITAJ ME wrote:..................... Vozdrica Ana i Yugo druže, slažem se stobom u svakom pogledu... jer znam da misliš sve najbolje za našu kolegicu........... a to da li je komuna za nekoga ili ne.... o tome uopće ne želim govoriti jer sam ja strogo protiv komuna.............. mislim da smo dovoljno jaki i pametni da ne doguramo do kumana tkz. ZATVORA. po meni velikog glupog zatvora.......... ja komunu ne mogu drugačije vidjeti, to za mene nije nikakav put ka ozdravljenju... komuna je za pojedine ljude koji su baš zaglavili i ne vide drugi izlaz, jer im je na kraju OSTALO SAMO TO ŠTO NISU ISPROBALI JEDINO U ŽIVOTU, pa ono ajmo u komunu.... pih.... svako ima svoje mišljenje, a moje je striktno bez komune, jer se može i bez nje................. pa mislim da većina je dovoljno pametna da se očisti na normalniji način nego da ide u zatvor na godinu dvije, tri ufff jebote.... možda i ostane tamo živjeti po nekim pravilima. ufff naježim se pri samoj pomisli da si zatvoren na jednom mjestu i da svoju kreativnost ne možeš naplatiti, tj, zaraditi svojim rukama dinar. ma daj.......... Ana samo naprijed...... Yugo stručnjak i ti brate.... ljubi vas vaša Jaca............ i kada ćemo više piti tu kafu ja sam u Mostaru svako jebeno jutro...... pa da se dogovorimo............. pusa...........
Joj Jaco hajde molim te ne lupaj. Možeš napisati svoje mišljenje zasnovano na vlastitom iskustvu. U kojoj si to ti komuni bila majke ti pa znaš da je u njima kao u zatvoru? Ili je to priča koja se vrti dok se čeka na metadon u Centru?
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by zvrky »

Da je tako jednostavno izleciti se do sad bi svi bili izleceni....
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by AnAna_mo »

@ JosJednaSestra___Znam da se ta "sjenka ", tj. sticenik koji te stalno prati u stopu prakticira u komunama, ali ja sam govorila kako bi bilo super da to imam ovdje, u vanjskom, slobodnom zivotu...Ali naravno, opet ponavljam da lupetam, mastam i sanjam, jer je to nemoguce i previse. Jedino da unajmim nekoga... :wink: :D Hvala sto me citas/citate. :D

@ Sanela___ Upravu si :smt023 , to su ti sve suplje price koje se (da izvines) iseravaju dok se u Centru ceka terapija. Znam to. Tamo sjedi i kljuca ko konj, dok mu cigara non-stop ispada, ali on tvrdi da je komuna fuj, da to nista ne valja i ne pomaze i slicne gluposti. On je najpametniji, a ne zna hajvan ni kako se zove.
P.S. Cool novi avatar!

@ PROCITAJ ME___ Jaco, izvini, ali je bezveze to sto si rekla. Postujem ja i tvoje i svacije misljenje, ali to sto si ti napisala mi se ne svida i jednostavno nije istina. Ko zna cime su tebi napunili glavu. Neka me neko ispravi ako grijesim, ali mislim da je najveci postotak narkomana koji su se bas na taj nacin izlijecili.Ja na komunu gledam kao na ulaganje u sebe, i tri (ili zavisi koliko vremena) godine u bolnici, a ne u zatvoru. U zatvor idu kriminalci, a u komunu narkomani, a slozili smo se da je to bolest. Valjda znas da nije komuna *samo te zatvore tamo i radis ko konj,losa hrana,sve bezveze*. A ako stvarno ne znas, (u sto sumnjam) raspitaj se malo, pa ces vidit da nisi bas u pravu. Ustvari kako hoces. U cetvrtak ujutro sam slobodna, pa cemo se dogovoriti da se vidimo, ako zelis i mozes- javi. PDT_Love_18

@ Baba Naca___ haaaa, zar nebo bilo to super? Cim krenem da napravim neku svinjariju-odmah tać u glavu. Hvala sto se brinete za mene i naravno, znam da mogu na vas uvijek racunati. PDT_Love_08Sve naj, naj, naj...

@ MANSON___ "Cega tri tjedna? De uozbilji se!" Mansone, tri tjedna (koja su bila prije nekoliko dana, vrijeme prolazi, super) da ne uzimam heroin, ali metadon da. I hvala Bogu, sve je uredu do sada. I sta got ti mislio ne zanima me. Ne znam zasto me omalovazavas i sta hoces time postici. Ali kao sto rekoh, ne zanimas me.

@ Yugo Star___ Vidi njega, sad bi me Yugoslav i sa Staroga bacao. To neka nova metoda skidanja? :D PDT_Love_08
zvrky wrote:Da je tako jednostavno izleciti se do sad bi svi bili izleceni....
:prayer: AMEN!!!

Hvala svima i sve najbolje jos jednom. Volim vas (skoro) sve!
Pozdrav iz leedeenog Mostara...
ANA
Potpis.
User avatar
YugoStar
Posts: 757
Joined: Wed Mar 05, 2008 4:35 pm
Location: Evropa

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by YugoStar »

Cao Ane.
Zovni me jos jednom Yugoslav i necu se vise igrati [-( .
Salim se,a jeli ti izgledam k'o neko ko se tako zove :wink:

Nego,mala Zvrky je u pravu :!:
User avatar
MANS0N
Posts: 722
Joined: Mon Sep 29, 2008 11:57 pm
Contact:

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by MANS0N »

Ja tebe ne omalovazavam i ti to odlicno znas,ali tako ti je lakse sad jer ti se istina ne svidja.Onda bi morala nesto fakat poduzeti kad bi ja bio u pravu.Jadna ne bila sva ces propasti i znas sta ces sve morati raditi?To ti je istina.Nisi se ti sklonila od droge,samo je pijes umjesto da je rokas.Ali njoj to nece biti dosta,ne mozes se tako dogovoriti sa djavolom.On hoce jos,on hoce sve.Ja ti to govorim.Kazem ti da se ne zavaravas,jer ces tek da gubis.Sve ces da izgubis,sve ce da ti bude oduzeto.Bices ponizena i donja.To ce da ti droga uradi,a ne ja.A i sad,pa kakav je to zivot?Ti od dvadesteak godina ,krijes se po kuci,ne znas sta ces sa sobom ,svaki dan ti sranje i bolesna si.A znas li ti sta je sa dvadeste godina zivot?Jebote sunce ti sija svaki dan!Nema terapija,doktora i foruma narkomanija.ba.Da ti dan popravlja neka tamo baba Naca ili Manson kvari.Jebote takav zivot ne znam ni kako si pristala i na to.A samo da mozes da pijes svako jutro,kad mama donese,svoj lijek.Neces bolje?Pa nemoj.
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by Baba Naca »

MA.SONE,
Mnogo si strog prema mojoj Ananani,
Polako...uspori malo, :prayer:
jbt, mislis da te razume?
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
User avatar
MANS0N
Posts: 722
Joined: Mon Sep 29, 2008 11:57 pm
Contact:

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by MANS0N »

Mislis da ce diler da je mazi?Pa hoce doduse...
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
User avatar
oci boje meda
Posts: 568
Joined: Tue May 13, 2008 11:20 am
Location: NS

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by oci boje meda »

.....
Last edited by oci boje meda on Fri Nov 14, 2008 10:40 am, edited 1 time in total.
pitas se sta je cilj?
tvoja spremnost da krenes.
***
sta znaci smiriti potrese
u dubinama sebe?
znaci:ugasiti glas.

M.Antic Hodajuci na rukama
User avatar
MANS0N
Posts: 722
Joined: Mon Sep 29, 2008 11:57 pm
Contact:

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by MANS0N »

OBM,ja sam je spomenuo.Nego ona je na odrzavanju metadonom a ne na skidanju,zato joj ja ovo i kazem.Proce joj godine,metadon unistiti svaki otpor i jebi ga onda.Bolje da joj neko kaze sta je ceka od smajlija nema fajde.
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
Post Reply