Nesto slicno zivotu...

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
meki
Posts: 403
Joined: Tue Oct 21, 2008 7:56 pm
Location: London
Contact:

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by meki »

ajd sto unisti svaki otpor nego ubije i zelju za zivotom. posle dugo vremena na metatodu covek samo ono kao vegetira. pih...
User avatar
oci boje meda
Posts: 568
Joined: Tue May 13, 2008 11:20 am
Location: NS

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by oci boje meda »

MANSONE, apsolutno se slazem sa tobom kako met i sta met radi...ali ipak mislim da si malo grubo odreagovao, ali necu ja da branim anu, kao da ona sama ne ume, nije mi to namera...u principu isto sam joj i ja rekla, i ne mislim da je zamena dopa metom uspeh i da to sad znaci da je neko cist, ali ne mozes ni da si siguran da je ona posle tri nedelje konzumiranja meta na odrzavanju istim...to govorim jer su meni isto to govorili, da cu samo zamenuti jednu drogu drugom, da ce se sve na kraju svesti na to da cu biti na odrzavanju metom, ili cu se vratiti dopu......da ono sto ja pokusavam je nemoguce, da je to bajka, 1 u 100000, bas mi je modesty to rekla, secam se...a ja sam kao sto rekoh zaista taj met posmatrala samo kao lek i ni u jednom momentu nisam ga posmatrala kao drogu, kao nesto sto cu ja sad da koristim umesto dopa, kao nesto sa cim cu da se radim....zaista sam pila sto je moguce manje kapi, smanjivala, i koristila ga samo da ne osetim zikru, da vidim i to, kako izgleda bezbolno skidanje....tako da ako ana met isto koristi tako, pa sad pocne da ga smanjuje i ubrzo ga prestane piti, onda je to super, sjajno....nemoj unapred da je osudjujes, sacekaj da vidis....kontas sta hocu da kazem?
pozz
T.
pitas se sta je cilj?
tvoja spremnost da krenes.
***
sta znaci smiriti potrese
u dubinama sebe?
znaci:ugasiti glas.

M.Antic Hodajuci na rukama
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by bojanol »

Ne postoji bezbolno skidanje. Jebi ga, tako je. Metadon jeste lek, ali se zloupotrebljava. Najviše se zloupotrebljava kad bol postane iole jača u odnosu na ono što očekuješ (a junkie očekivanja su kao očekivanja u vreme predizborne kampanje, običnog naroda., tad suneš koju desetinu kapljica više.
Na kraju, pa zar iko očekuje da će sve da prođe bez patnje. No way, nema toga. Ali jebeš to, šta je poenta???... Lako je pregrmiti nedelju-dve, to je najlakše, šta dalje???
Smisao života Bojana Krnića me je navela na pomisao da je izlečenje isključivo moguće kad znaš šta hoćeš--- Pa makar to bilo i kočničar u vozu, neki trivijalan posao koji će te ispuniti.
Ja nisam imao para da se školujem za ono što radim, ali sam delom uspeo. I sad mi je ok, ne treba mi heroin, mada.... Nikad ne reci nikad.
Zadnji put sam se toliko odrao od češanja da i dan danas imam ogrebotinu na nosu. Koji će mi to kurac??? Ne znam, jeben je sport. Jednom jedan momak reče (Vlado M.) "Izgubila se čarolija", te reči su me se jako dojmile, stvarno jeste tako, samo iz nostalgije ću se uraditi, ali to stvarno nije više to. Zato, jebeš paju.
User avatar
YugoStar
Posts: 757
Joined: Wed Mar 05, 2008 4:35 pm
Location: Evropa

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by YugoStar »

Ja vjerujem da ce Ana uspjesno zavrsiti metadonski program,a poslije ima vise mogucnosti da izabere,da cista ustabili svoju apstinenciju.
Ja vjerujem da Ana nece iznevjeriti sebe,svoje planove za buducnost,roditelje i ostale koji je vole ili simpatisu.
:D
User avatar
MANS0N
Posts: 722
Joined: Mon Sep 29, 2008 11:57 pm
Contact:

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by MANS0N »

Pa ja evo isto ko sto je i Yugo. :D
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
User avatar
PROČITAJ ME
Posts: 865
Joined: Tue Sep 25, 2007 8:46 pm
Location: bosna

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by PROČITAJ ME »

..... Ćao Sanela, nije to da se priča ispred centra dok se čeka terapija, nego sam samo iznjela svoje mišljenje, valjda to nije zabranjeno na tvom forumu...... neko se slaže neko ne šta ja tu mogu.. ja sam protiv i tačka, evo i Ana se ne slaže samnom pa bože moj........ nećemo se valjda radi različitih mišljenja prepirati, vrijeđati, kritikovati........ tu smo da uvažimo nečija mišljenja ili ne uvažimo na lijep način a ne na ironičan kako to većina radi, a mene zaboli.... neka stvar............. da znam da je komuna mnogima pomogla hvala onom gore pa jest, ali ja opet kažem da JA komunu vidim kao jedan zatvor.... USPUT SAMO MOJE MIŠLJENJE................ a ja Ana nikoga još do sada nisam u centru i ispred centra čula da je spomoneu jebenu komunu. možda ti jesi ali ja stvarno nisam............... ili se valjda odvojim od svih dole dok me zaštitar ne zovne jer sam se tako dogovorila da ne čekam u masi, nego tamo negdje skroz pored............... ej Ana meni odgovara četvrtak pa ću ti napisati broj na pp. ljubi vas i grli Jaca................... nadam se da nisam nikoga uvrijedila, jer inače nemam te namjere......... pusa.......... :D :D :D
Između izvjesnog i neizvjesnog - postoji tanak led.
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by AnAna_mo »

Ovako, posto svatko svasta pise i misli (neki su upuceni u moju situaciju, a neki bas i ne) pokusat cu sto sazetije napisati nekoliko stvari.Htjela sam sve napisati u ispovijesti, koja se medutim pretvorila u nesto drugo. Ali volim ja to i ne smeta mi. Hvala svima koji zele da mi pomognu, iako sam takva kakva sam.

Meni je jos malo pa dvadeset godina. Na heroinu sam od 16.-e godine. Prvo sam godinu dana uzimala samo dop, ali kada su me moji provalili odveli su me u Centar na metadonsku terapiju. Pila sam ga i od heroina bila cista sedam dana(wow!),nikakvu krizu nisam osjetila. Onda sam opet udarila po dopu, ali ovaj put je u igri bio i metadon. Malo po malo su dosli i apaurini i slicno. I tako sam uzimala oboje duze od godinu i pol (heroin-IV i na foliju). Kada su me pocele razapinjati i heroinske i metadonske krize zajedno, nisam ni znala koja je koja, uvidjela sam da jedem govna i to samo tako, i "odlucila" da nesto moram uraditi. To sto sam "odlucila" bilo je da se sa metadona skinem heroinom, pa bi onda vidila kako cu dalje. u meduvremenu sam brljala sa subutexom, psihijatrima, bilo je tu jos necega cea se ni ne sjecam dobro ili nikako (apaurin mi pravi rupe). Uglavnom, sada sam opet na metadonu, ali cista od heroina skoro cetiri tjedna. Znam kakav je on i sta donosi, ne treba mi niko to govoriti, ali uz pomoc psihijatrice sa kojom cu poceti sljedeci tjedan, mislim da cu i to otkaciti, onda blokatori, pa poslije skole ako Bog da - komuna. Pa sad, nek misli ko got sta hoce. Uglavnom, linc mi ne gine. :D

Pisala bih jos, ali nemam vremena. Takoder, prvom prilikom nastavljam ispovijest da dobijete malo bolji uvid u mene i sve ostalo.

Jos jednom hvala svima: MANSONU, Oci Boje Meda, Bakuti, Jaci, Yugi i ostalima...

P.S. @Yugo Star, ja se izvinjavam na onome Yugo**** !!! Ma ti si SuperYugoStar !! :wink:

ANA
Potpis.
User avatar
YugoStar
Posts: 757
Joined: Wed Mar 05, 2008 4:35 pm
Location: Evropa

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by YugoStar »

Ma ti si moja frendica :!:
Samo guraj,pa se mozda vidimo u ponedeljak.
Nadam se da cu imati bar pola sata.Potrudicu se :!:
Javicu ti blagovremeno.
:D
User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by Baba Naca »

Srce babino,
ja necu da te lincujem,
ja ti samo kazem da ZNAM da ispod svakog tvog texta VIRI cista i divna devojka....osecam to.....
Sta da ti kazem kad sve znas?
Super razmisljas, redosled imas,
FURAJ samo, baba ti i dalje drzi palceve
DOCI CE I PRVI BLOK!

Ako samo iskreno pozelis da budes cista skroz, (ali sasvim)
i da odmoris dusu od patnje,
ZNAM da ces uspeti, junice moja, :wink:
ZBOG SEBE - ne zbog drugog!
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
User avatar
MANS0N
Posts: 722
Joined: Mon Sep 29, 2008 11:57 pm
Contact:

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by MANS0N »

:smt031 :smt026 :smt023
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
Post Reply