Nesto slicno zivotu...

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by AnAna_mo »

Ajoj, kad bi svi bili dobri kao ti. Drug, drug... :D
Nista, sve sam ti napisala u PP.
Cujemo se.. :D
Pozzdrrav!
Potpis.
User avatar
Otac
Posts: 319
Joined: Thu Jan 01, 2009 10:07 pm
Location: EU - ne mojom krivicom

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by Otac »

:D nek si ti nama dobro....
KO NE POKUŠA 100% NEĆE USPJETI!
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by PsyTechGirl »

Ančicaaaa moja dragaaaaaaaaa :-D
E jbt kako fališ da mudrujemo zajedno :wink: hihihihihi ..
Ništa, neka si ti meni oke, to je bitno ..
Lepo je što si našla neki svoj put i plan za budućnost, to je baš pohvalno ..
Nadam se da će sve biti kako treba a ti samo budi dobro, dobra i jaka !!
Puno te volimmmmm PDT_Love_18 :heart: :heart: :rock:
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
Lilith*Nancy*
Posts: 208
Joined: Sun Nov 09, 2008 1:23 pm

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by Lilith*Nancy* »

Drago mi je sto si me kontaktirala za Transfixu,procitaj je obawezno i nadam se da ce ti dotaci srce.
Da,ne zowi me "mala" jer owa mala je prosla mnogo gadnih stwari o kojima na forumu ne pise iz dosta razloga i zbog kojih zelim potpuno nowi ziwot.Newezano samo za "nedrogiranje"...Tako mogu da me zowu samo ljudi koji me wole kao mladju sestru a ne kada se ta rec drugacije upotrebljawa.Izwini ako gresim,ali tako sam shwatila.Ja ti od srca zelim swe najbolje i da se skines sa swih sranja.Procitaj knjigu OBAWEZNO.
Pozzdraw i samo napred.
STAND UP FOR WHAT IS RIGHT
EVEN IF YOU STAND ALONE!
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by AnAna_mo »

************** edited by forum admin

PTG, to da sam nasla plan za buducnost, pa i nije bas istina. Samo hocu da zavrsim skolu, i onda komuna. Pa sta bude-bit ce. Tamo cu sigurno imati vremena za razmisljanje, zar ne? :D Inace, sta bi sa tvojim Retom, jel to jos stoji ili si se predomislila?
Dobra nastojim biti, hehe, a jaka bas i nisam, al me guraju, jebiga.. :wink:

Nancy, sorry ako te to "mala" uvrijedilo. Tako mi cure vamo od milja zovemo jedna drugu, nesto slicno kao "frendice", ili "curo", sto bi purgeri rekli "koka".. Nista lose nisam mislila..:D
A da, kontaktirala sam Svetlanu-Cecu, pa cekam da mi odgovori porukom.. Hvala sto si me spojila s njom, cini se izuzetna zena..

PoZZ, :D
ANA!
Potpis.
User avatar
Vuk
Posts: 1315
Joined: Sat Dec 06, 2008 1:17 pm
Location: Beograd

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by Vuk »

Hey curo, vidim da te Nancy gura u dobrom smeru, isprati to može biti samo bolje, žena o kojoj ste pričali je koliko ja kapiram sjajna osoba koja extra može da pomogne...samo napred...
Poz!
Moon child
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by AnAna_mo »

Hey Wolfy.. :D Long time no see...
Zamolila sam Nancy da me spoji sa Cecom u vezi knjige, citala sam po nekim forumima kako je ljudi nahvalise, pa reko da i ja malo zavirim u nju. Ovdje u selendri od Mostara knjige ni za lijeka, pa cu je naruciti preko neta. Hvala Nancy i Ceci!!

Inace, kak si ti? Nije me bilo neko vrijeme, ali, ako sam dobro procitala, ides na sastanke?
Mislim, kako ide oporavak, kako se osjecas, dali si zadovoljan i to... (shvatas sta hocu da te pitam) :D
Jeli i tebe muce prenosi raspolozenja, posto smo oboje svjezi (iako sam ja na mrvi metadona)?
Joj, da nije toga, bilo bi sve skoro sjajno..
Vidim i da si se preselio,,, kakav je novi brlog? :D
Ima li koja vucica na vidiku? :wink:

Znam, znam, morim... Ali sta cu, drago mi kad se javis pa bi ja odmah pricala sto sati... :D
Ma nista, uglavnom, cujemo se, i cuvaj se nekako! (ja sam se nakanila, pa sam sva ushicena, jer vidim da se moze :wink: )

Hajde, Vuče...
Sve naj i cuvaj se!
Pozdrav,
ANA
:D
Potpis.
User avatar
Vuk
Posts: 1315
Joined: Sat Dec 06, 2008 1:17 pm
Location: Beograd

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by Vuk »

Ma čuj ‚‚na vidiku‚‚ zaljubljen ko štenac...a brlog...da ne veruješ, 60 kvadrata mog dizajna, jazbina snova...
Inače ja fino, čisto i spokojno, ljudi u NA...pa, u najmanju ruku sjajni...ono što me stvarno oduševilo je kako je lako raditi na sebi kada imaš kako i sa kim, bio sam ja čist i ranije (ne baš ovoliko ali po nekoliko meseci) i uvek isto, koliko god da izguram kao da sam tek prestao da uzimam, kao da nije prošlo ni 10 dana, sad je malo drugačije i mnogo lakše, ma sve je lakše kad imaš pravu podršku...
Vidim da si ti OK, baš mi je drago, samo nastavi!
Poz!
Moon child
User avatar
Lilith*Nancy*
Posts: 208
Joined: Sun Nov 09, 2008 1:23 pm

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by Lilith*Nancy* »

AnAna_mo wrote:
Nancy, sorry ako te to "mala" uvrijedilo. Tako mi cure vamo od milja zovemo jedna drugu, nesto slicno kao "frendice", ili "curo", sto bi purgeri rekli "koka".. Nista lose nisam mislila..:D
A da, kontaktirala sam Svetlanu-Cecu, pa cekam da mi odgovori porukom.. Hvala sto si me spojila s njom, cini se izuzetna zena..

PoZZ, :D
ANA!
Ok,nisam skapirala tako nego u smislu "zlih jezika" i podcenjiwanja.I ja se tebi izwinjawam sto sam pogresno shwatila.No,sad je ok,kada znam da je to fraza od milja,pa se necu ljutiti :lol: Nesporazum u komunikaciji,swe ok :wink:
Da,Swetlana je zaista izuzetna zena...ne mogu opisati koliko. :heart: :heart: :heart:
Pozdraw od Nancy :supz:
STAND UP FOR WHAT IS RIGHT
EVEN IF YOU STAND ALONE!
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by AnAna_mo »

Evo jos jedan dan kad bih se pukla radije nego Boga vidjela.
Ono, prvo bih popila jedno desetak leksilijuma, pa bi si ufurala litarski sut...Pa bih dok kljucam poluotvorenih ociju, mrmljala nebuloze i "kovala" planove za cistu,sretnu buducnost, klela bih se "ovo je oprostajna odvaljotka", ali bi u sebi prizeljkivala da se tako zauvijek osjecam, da taj ritual ponavljam svaki dan, sto puta...
Jebiga, ja sam narkomanka koju je droga, prvenstveno heroin odgojio, ne znam za drugo, i ovo trijezno stanje me jako zbunjuje. Zelim da vristim, skacem, placem, udaram i razbijam sve oko sebe, hocu da heroin zauvijek tece mojim venama!!! Ne, ne zelim da se lijecim, to je prava istina - zelim zauvijek da se rokam!!!
Ali isto tako ne zelim ovakav zivot. Mislim da nitko ne zasluzuje zivot na rubu. Ja ne zelim da moj izbor bude jadno zivotarenje. Hocu pravi zivot dostojan ljudskog bica, a ne nesto slicno zivotu!!!
Ali, jesam li ja spremna i dovoljno pametna da napravim pravi izbor? Nadam se da jesam, inace...
Nije sve tako grozo, dogadaju se meni i lijepe stvari, ali kad ti je um bolestan, to nije to... Imam osjecaj da moj um nagovara tijelo da mi namjerno zadaje bolove, kao kaznu za sve sto sam cinila.
Neka, zasluzila sam. Mislim jebo mene, ali zbog moje sebicnosti pate ljudi koji to nisu zasluzili...
Prenosi... Jebeni prenosi...
Potpis.
Post Reply