Nesto slicno zivotu...

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by vudd »

sanela wrote:S U P E R :smt041
Baš se radujem!
Uvijek se iznova divim iskrenosti ljudi koji nisu narkomani
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by paramparcad »

:smt026 :smt031 :smt041 :smt026
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by vudd »

paramparcad wrote::smt026 :smt031 :smt041 :smt026
Dobro, ima i narkomana iskrenih :)
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by Sagitarius »

Ima i čudovište iz Loch-Nessa :D
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by sanela »

vudd wrote:
sanela wrote:S U P E R :smt041
Baš se radujem!
Uvijek se iznova divim iskrenosti ljudi koji nisu narkomani
ali, ja se stvarno radujem... što, jel to nešto čudno?
User avatar
YugoStar
Posts: 757
Joined: Wed Mar 05, 2008 4:35 pm
Location: Evropa

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by YugoStar »

Bas....
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by vudd »

sanela wrote:
vudd wrote:
sanela wrote:S U P E R :smt041
Baš se radujem!
Uvijek se iznova divim iskrenosti ljudi koji nisu narkomani
ali, ja se stvarno radujem... što, jel to nešto čudno?
Ma jok bolan,bezze sam nesto...
I meni je drago ako Ana uspije na bilo koji nacin.Mlada je i zasluzuje sansu
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by AnAna_mo »

Ćao ljudi moji,, evo da i ja napisem koji nebulozu.. :D
Nisam se javljala, kao sto ste primjetili, i vidim da sam vam jaaako falila,, hahaha,, aj sad bez zajebancije.. :wink:
Zbog situacije na forumu od prije mjesec ipol dana (koja, cini se, i sada traje) sam odlucila prestati da pisem, citam, i opcenito da dolazim na forum.. Majke mi, sve mi se toliko zgadilo, sva ta silna prepucavanja, pljuvanja, omalovazavanja i slicno da mi je bilo muka cim otvorim neki topic. Pa "ja sam bolji od tebe", pa "ne valja ti metadon, subutex je bolji", pa "idi u komunu, to ti je spas", ili "samo sastanci, AN je zakon!"... Bila sam nabila okruglo 800 postova, skinula sam svoju sliku sa avatara i oliucila otić ća, sto bi rekli. Ali ima ovdje nesto sto me privlaci, iako jos nisam provalila šta, ni zasto... I, opet sam tu... :) Ugodno sam se iznenadila kad sam se ulogirala i kad sam vidjela pun sanducic PP-ova. Hvala svima koji su se pitali sta je sa ovom ludom glavom. Ja sam dobro, hvala na pitanju. Mislim, naravno, moglo bi i puuuuno bolje, ali kako sam navikla, ovo je cak i izvrsno! Nekako sam smirenija jer znam da poslije mature, ako Bog da, idem da zauvijek okoncam ovo ludilo zvano ovisnost. U međuvremenu sam se dva puta pukla IV, ali nisam nastavila. I dalje sam na metadonu (2 tablete), i tako ce ostati sve do petog mjeseca, onda idem na nulu, i pravac - zajednica. Jebiga, valjda ce sa maturom biti sve u redu. Jos bi mi samo to trebalo, da i tu nesto zaserem... Dat ce Bog da sve bude u redu...
Inace, podrska od mojih je i dalje tu, znaju sve sta se sa mnom dogada, situacija sa deckom je bolja nego ikada. On je cist od svega i ceka mene pa da zajedno krenemo u PG. Pazi na mene vise nego na sebe, i nekad me pece savijest i pomislim da ne zasluzujem ni mali dio svega sto mi pruza. Jer, sto se njega tice, moze odmah otici u zajednicu, moze i da ne ode, nego da se preseli u drugi grad bez mene ili sa mnom... Ali on ceka mene i na tome sam mu beskrajno zahvalna. Ne bih da me netko pogresno razumije, zelim se iscupati prvenstveno zbog sebe (tipicni blizanac u horpskopu :) ), ali kada bih opet nesto kiksala, teze bi mi bilo zbog njega, jer ja sam ionako navikla na padove. Ne bih vise podnijela njegov pogled i razocarenje, Ma davim, znam... Ali sta cu kad se toliko volimo, pa moram to sa svima podijeliti.. A vi ipak najbolje razumijetete odnose...
Enivej, vidim da je Yugo prijavio da smo razgovarali... Pozdravljam ga puno, i javno mu se ispricavam na onoj srijedi. Yugo druze, ja prespavala ko međed, bas mi krivo bilo, jebiga..
Moram se pohvaliti da sam na forumu nasla jednu jako dobru osobu za razgovor i puno joj se zahvaljujem sto ima zivaca da me slusa,, pozdrav N. !! :D
Pozdrav i svima ostalima, PsyTechGirl, Adamu, Naci,, bla bla bla... A pozdravljam i one male šugave miševe koji non-stop seru i glođu forum...Deratizacija... :D

Čuss :D
ANA
Potpis.
User avatar
YugoStar
Posts: 757
Joined: Wed Mar 05, 2008 4:35 pm
Location: Evropa

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by YugoStar »

Ma sve OK,ti si moj drug.
Neka si se vratila na forum,a vidimo se mi ubrzo.
:D
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by paramparcad »

:smt026 :smt026 :smt026 :smt031
Post Reply