Nesto slicno zivotu...

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
statua
Posts: 5
Joined: Thu Apr 15, 2010 11:07 pm

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by statua »

Na suvooooo!!!! Osmi dan!!!!!!!! Pozzzz.... :axe:
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by vudd »

Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
ena.mo
Posts: 3
Joined: Sat Apr 24, 2010 1:01 am
Location: mostar

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by ena.mo »

winston85 wrote:
AnAna_mo wrote:Jeli vrijedi svaki dan-buđenje započinjati trzajem u znoju, sa tjeskobom i jednim pitanjem "šta i kako danas"?
Jeli vrijedi svaki dan za heroin davati 100 maraka, izbiti te pare pa kako god znaš i umiješ?
Jeli vrijedi svaki tjedan za metadon davati 20 maraka?
Jeli meni, sa 21 godinom vrijedi gubiti živce svaki dan sa raznoraznim ljudima koji od tebe traže samo korist (čast rijetkim izuzecima, M. G. i I. respect).
Jeli bilo komeod nas potrebno da nas neki tamo idiotod dilera zajebaje, voza nas vamo-tamo smijući se đankiju u krizi koji visi o njemu?
Jeli bilo komeod nas treba takav "život", takvo provođenje vremena???????
Ne vredi ni pisljiva boba... .ebes ti civeka kad on ne moze biti sebi gazda!!!
Ja bih ti savetovao komunu, da se malo naviknes i naucis da radis. Svasta po malo. Pa kad tamo ocvrsnes i izadjes, samo se snishodljivo nasmejes svakom jebenom dileru!
Ma bilo sta samo nemoj opet da se navuces...
Lep pozdrav... :D
a ne znam ana sta bi ti rekla jbg kad si los i kada te drma kriza... ma vrijedi onaj jedan jebeni sut sveg onog nerviranja dok ga ne zavrsis! ali kad si los! al kad se skinemo jednog dana (akobogda) skontat cemo da ne vrijedi to nasih mladih zivota! cmoky draga!
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by 7474 »

di si, Anice??

kako si?
šta bi sa odlaskom na detoks u SA??
nadam se da si sada tamo i da se čistiš..
želim ti puno sreće kad se vratiš sa detoksa! i dobru psiho podršku uz oporavak!
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
User avatar
klara60
Posts: 550
Joined: Wed May 14, 2008 8:42 am

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by klara60 »

Stvarno, gdje li je ova mala Anci? Ona kao da je zaboravila da je ljubimica vecine forumasa i da jedva cekamo da procitamo koju rijec od nje u stilu da je dobro, da je konacno odlucila, da je ovaj put sigurna u svoju pobjedu...da hoce zivot, da hoce slobodu...
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by vudd »

Cini mi se da je zaokupljena FarmVille na fejsu,,,''srecem ''je svaki dan
Hej Ana,pa zar ne vidis da narod cezne....napisi im nesto.Bice im mnogo lakse
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
tamarra
Posts: 231
Joined: Mon Nov 23, 2009 4:13 pm

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by tamarra »

vudd wrote:Cini mi se da je zaokupljena FarmVille na fejsu,,,''srecem ''je svaki dan
Zar i ti sine Brute! :-D Uzajamno se pomažete u zemljoradničkim aktivnostima, gradnja ambara i ostalo.;)
Anna, daj se javi, tipni koju. Svesrdno navijamo za detox, happy end i sve po redu.
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by PsyTechGirl »

Annčić.. samo da pozdravim.. Ljubim i čuvaj se matora.. ;-)
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by AnAna_mo »

Ej evo me, da se javim da se moji forumaši ne brinu!
Da objasnim...
Kad sam se opet navukla, napravila sam veliko sranje u kući (ukrala sam mnogo para iz šteka). Nisam uzela sve, hrpa je ostala i ponadala sam se da neće skontati, kad prije oko dva tjedna zove stara na mobitel - ja naravno nisam bila kući, budi me iz komatoznog stanja. Kaže (ukratko) *psovke,psovke,psovke*,imaš pola sata da dođeš po svoje stvari inače ćeš i bez njih ostati i da vratiš ključ. I to i uradim i nastanim se kod prijetelja-najboljeg i jedinog.
Vratila sam se kući u četvrtak i gledamo za detox.
To je ukratko to.
Živa sam ali ne i zdava, jako slaba i mršava, iscrpljena, tužna, razočarana i pun mi je kurac svega.
Ne ide mi se ni na detoks, a ni ne drogira mi se više.
Eto.
Pozdrav.
-A.
Potpis.
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by vudd »

tamarra wrote:
vudd wrote:Cini mi se da je zaokupljena FarmVille na fejsu,,,''srecem ''je svaki dan
Zar i ti sine Brute! :-D Uzajamno se pomažete u zemljoradničkim aktivnostima, gradnja ambara i ostalo.;)
Anna, daj se javi, tipni koju. Svesrdno navijamo za detox, happy end i sve po redu.
Sretnem je na ''pocetnoj''Cuj, :) ja i farma...pa pun mi hashim farmi oko mene u stvarnom zivotu.kamoli da jos na fejsu molim za gradju... :D

Ana...nemoj tako,jebi ga.Znam da je smor citati stvari tipa''mozes ti,budi jaka i ostala muda Marjanova''a ti u kurcu ni 'vamo ni tamo.Ali trece varijante nema.Ili se rokas,ili se iz govana cupas.Izvazi to malo...jebes para.Cim je hrpa love ostala u steku,znaci da nisi zasrala pravo :)

Nisi se jos ''izivjela''gudre...opasno stanje.Imao sam 21-2 godine i ...sa smjeskom u sebi,jebao sam majku ljudima koji su kenjali kao ja tebi sada...(Ooo, stari mudrac vudd udario spiku''Eh kad sam imao 20 i neku...)
Ja ti zelim da prezivis,ako nista drugo ,a ono zbog slikarskog talenta(ovo mnogo glupo,ali moradoh nesto napisati,kao konstruktivno :) )
Cuvaj se...(sad sam mrtav ozbiljan)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=-MOPNB3pEOo[/youtube]
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
Post Reply