Nesto slicno zivotu...

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by AnAna_mo »

Hvala na podršci, pa i neka se ne znamo, fino je znati da nisamo "šugavi narkomani" koji nikoga ne zanimaju... Pozdrav!
Potpis.
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by AnAna_mo »

Šajbam internetom, pa se sjetih vas-mojih prijatelja i ovog foruma na kojima sam znala presjediti po nekoliko sati u komadu, prekrizirati cijele noći, kljucati ispred monitora, smijati se , plakati....

Sada nekako imam manju potrebu da pišem (nemam pojma zašto, prije se nisam silazila odavde), samo ponekad svaratim da vidim koga ima, koga nema, šta ima novo, šta pišete i tako...

Kod mene gooomiletina svakakvih novosti, svega je bilo, svašta se izdešavalo...

Pisat ću kad budem imala više vremena.

Uglavnom, samo hoću da vas sve redom puno pozdravim i poželim vam sve najbolje, ugodno ljeto i dobar provod onima koji idu na godišnji (nadam se svi, zasluženo :wink: ).

Pišemo se, budite OK, dobro i uživajte !!! :D

Pozdrav iz Mostara na plus 35! 8)

Ana
Potpis.
Ludi Momak
Posts: 26
Joined: Tue Aug 06, 2013 4:52 am

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by Ludi Momak »

ana svaka cast divim se tvojoj borbi procito sam dvaputa tvoju pricu i zelim da ti kazem ti si mi jedina nada jer si uspjela se skinut a to mi je jedina zelja.da bogdom zivis u mom gradu zaljubio sam se u tebe i tvoju pricu odmah bi te zenio ja volim zene borcee kao sto si ti.zelio bi i ja na detoksikaciju,al tesko od kuce sam pobjego jer sam trebo u komunu.zivim kod prijatelja i radimo za jednog glavonjuu gudru da bi imali za pado.a otac mi je doktor mama uciteljica a ja smrad,cesto razmisljam da oduzmem sebi zivot jer ne vrijedim ko covjekk :cry: :cry: pomocccccc
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by sanela »

Ludi Momak wrote:ana svaka cast divim se tvojoj borbi procito sam dvaputa tvoju pricu i zelim da ti kazem ti si mi jedina nada jer si uspjela se skinut a to mi je jedina zelja.da bogdom zivis u mom gradu zaljubio sam se u tebe i tvoju pricu odmah bi te zenio ja volim zene borcee kao sto si ti.zelio bi i ja na detoksikaciju,al tesko od kuce sam pobjego jer sam trebo u komunu.zivim kod prijatelja i radimo za jednog glavonjuu gudru da bi imali za pado.a otac mi je doktor mama uciteljica a ja smrad,cesto razmisljam da oduzmem sebi zivot jer ne vrijedim ko covjekk :cry: :cry: pomocccccc
Hej, hej, polako...
Dobrodošao na forum.
Živ si. Hajde, kreni odatle. Diviš se Ani što je imala snage da se skine. Želio bi na detox. Šta te sprječava? Što ne bi u komunu? Ako stvarno imaš želju da budeš čist, idi u tom smjeru. Znaaam da nije lako. Ali, da ti se drogira ne bi došao na forum i čitao tuđe ispovijesti. Ima ljudi koji su bili u sličnim ili gorim govnima od tebe, ap su napravili korak naprijed i otišli na detox/ u komunu. Što si ti slabiji od njih? Ja vjerujem da nisi...
Ludi Momak
Posts: 26
Joined: Tue Aug 06, 2013 4:52 am

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by Ludi Momak »

hvala sanela na podrsci al strah me detoxa jer kad bi se skino ja bi se opet navuko i opet sve u krug
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by sanela »

Ludi Momak wrote:hvala sanela na podrsci al strah me detoxa jer kad bi se skino ja bi se opet navuko i opet sve u krug
Kako znas?
Sam sebe osudjujes na neuspjeh.
Kako ti je sad?
Hemfri
Posts: 206
Joined: Mon Feb 06, 2012 5:49 am

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by Hemfri »

Ja ipak moram da se"umesam"u ovu pricu-komentare Ludog Momka,i da mu-TI o Ludi Momce,porucim da ,ni ja nisam verovao da je moguce da se JA IKADA SKINEM POTPUNO i napokon prestanem sa zavisnickim zivotom,okolnosti koje su oko mene trenutno ne bih pozeleo ni NAJ GOREM KRVNOM NE PRIJATELJU,pa ipak,ranije,dok su okolnosti,iako su bile teske,pokusavao sam da se skinem i isao na detoxe i terapije i supstitucije i svako malo se vracao na pocetak problema-e onda se ,posle mnogo godina pokusaja,i milion recidiva,a da,napominjem da sam tad-ranije IMAO cak i podrsku porodice(bar majke,sa ocem nisam nikada imao neki dobar odnos sem batina,vredjana,ponizavanja....i sl...),,,i vremenom,sam samo sve vise padao,tonuo,gubio prvo svako poverenje ljudi oko mene,izgubio devojku isto koja mi je kao htela biti neka vrsta podrske,ja sam uspe sVE to da prokockam i sjebem i da napravim da SVI dignu ruke od mene,cak sam naj iskrenije trazio naj efektnije nacine da sebi prekratim muke i oduzmem sebi zivot,a onda,kad sam ostao POTPUNO SAAAAM,BEZ IKAKVE PODRSKE,BEZ DEVOJKE,BEZ DRUGA SA KOJIM BI MAKAR MOGAO DA POPRICAM,E TAD RELATIVNO SKORO-SAM IZ NEKOG INATA RESIO DA PREKINEM SA TIM SEJTANSKIM ZACARANIM KRUGOM I "OD CARAM GA",i,
Pa evo,vec neko vreme ne da ne uzimam heroin,niti neke supstitucijske postapalice kao sto je to Buprenorfin-i dalje ja "imam prava i recepte za Bup"-ali SAM ,ETO KAZEM IZ NEKOG INATA-ni meni nije bas naj jasnije zasto,ali i to-Buprenorfin sam prestao da uzimam,evo imam dve cele kutije od 8 mg,koje mi rakticno niecmu ne sluxe vise-sem kao neki podsetnik i eventualno kao "prvu pomoc"da ne bi uzeo dop ,vec bup,ako mi se ista uzima- eto VEC NEKO VREME NE UZIMA MI SE APSOLUTNO NISTA,PRESTAO SAM CAK I DA PALIM CIGARETE-ZASTO-ZATO! Po nekad popijem pivo,ili dva,ali to je SVE-zasto sam i kako prestao sa ovisnickim zivotom-ne umem da objasnim sem da "mi je dosadio"i da ,nemam vise sta posebno da izgubim,pa hajde da "cisto stosa radi"PREKINEN I SA OVISNIShTVOM,I EVO IDE mi vec neko vreme,ne mogu da tvrdim da ce tako ostati ali ,veliki su izgledi da bogami HOCE tako ostati jer zam se ,eto,ponavljam,ZAINATIO,i iako se nalazim u jebenim okolnostima,NAJ GORIM OD KAD SAM SE RODIO,saaam,napusten,zaboravljen..i tako dalje,,,a ja ...umesto da se roknem-kao sto sam "planirao",zamisli,ja ludjak,prestanem da uzimam cak i taj Buprenorfin....da me poznajes i da znas moju pricu-mislim da bi ti bilo tesko da poverujes da sam u takvim okolnostima resio da se inatim protiv zavsnosti-a JESAM,i NASTAVICU DA PRKOSIM NARKOMANIJI!
Hajde onda ,reci ti meni ,a zasto ti sebi ne bi dao ,fore radi,sansu-priliku da isto ,mozda ne odma SAD,ali u buducnosti dodjes do tog stadija kad ti ovisnicki nacin zivota i uopste razmisljanje "dodija" ,kao sto sanela nasa draga rece,polako,ne oduzimaj sebi sanse za koje nisi ni svestan da imas,ja sam sebe POTPUNO IZNENADIO koliko se ne poznajem,mozda i ti sebe nisi dovoljno upoznao da bi dosao do toga da prihvatis da ITEKAKO IMA SANSE DA I TI IZADJES IZ TOG SEJTANSKOG ZAGRLJAJA KOJI SE ZOVE NARKOMANIJA,eto ja toliko,pozz svima i zivi i ZDRAVI MI BILI :wink: :D :D
"Ne ljutim se ja Što TI Mene Lažeš-Već Što Misliš da ti ja Verujem!" - (PRA stara Kineska poslovica)
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by nepopravljiv »

Ludi momce djeticu,pusti se prodavanja gudre zavrsices na robiju.svi prije ili kasnije panu na gudru,Saric je pao sto je mudo bijo a ne ti. :bear:
Ludi Momak
Posts: 26
Joined: Tue Aug 06, 2013 4:52 am

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by Ludi Momak »

trenutno sam na subu malo sam zamjenio al opet nije to to,svaki 4,5,6,7 dan uzmem i dopa nmg u potpunosti da prestanem samo kombinujem.odlucio sam da se registrujem i tražim metadon kao terapiju da se pokušam skinut,imam osjecaj da bi jedino tako uspio se rijesit smeca.da li je istina da metadon razara vene? šta vi mislite o svemu?sanelaa?
Ludi Momak
Posts: 26
Joined: Tue Aug 06, 2013 4:52 am

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by Ludi Momak »

Hemfri wrote:Ja ipak moram da se"umesam"u ovu pricu-komentare Ludog Momka,i da mu-TI o Ludi Momce,porucim da ,ni ja nisam verovao da je moguce da se JA IKADA SKINEM POTPUNO i napokon prestanem sa zavisnickim zivotom,okolnosti koje su oko mene trenutno ne bih pozeleo ni NAJ GOREM KRVNOM NE PRIJATELJU,pa ipak,ranije,dok su okolnosti,iako su bile teske,pokusavao sam da se skinem i isao na detoxe i terapije i supstitucije i svako malo se vracao na pocetak problema-e onda se ,posle mnogo godina pokusaja,i milion recidiva,a da,napominjem da sam tad-ranije IMAO cak i podrsku porodice(bar majke,sa ocem nisam nikada imao neki dobar odnos sem batina,vredjana,ponizavanja....i sl...),,,i vremenom,sam samo sve vise padao,tonuo,gubio prvo svako poverenje ljudi oko mene,izgubio devojku isto koja mi je kao htela biti neka vrsta podrske,ja sam uspe sVE to da prokockam i sjebem i da napravim da SVI dignu ruke od mene,cak sam naj iskrenije trazio naj efektnije nacine da sebi prekratim muke i oduzmem sebi zivot,a onda,kad sam ostao POTPUNO SAAAAM,BEZ IKAKVE PODRSKE,BEZ DEVOJKE,BEZ DRUGA SA KOJIM BI MAKAR MOGAO DA POPRICAM,E TAD RELATIVNO SKORO-SAM IZ NEKOG INATA RESIO DA PREKINEM SA TIM SEJTANSKIM ZACARANIM KRUGOM I "OD CARAM GA",i,
Pa evo,vec neko vreme ne da ne uzimam heroin,niti neke supstitucijske postapalice kao sto je to Buprenorfin-i dalje ja "imam prava i recepte za Bup"-ali SAM ,ETO KAZEM IZ NEKOG INATA-ni meni nije bas naj jasnije zasto,ali i to-Buprenorfin sam prestao da uzimam,evo imam dve cele kutije od 8 mg,koje mi rakticno niecmu ne sluxe vise-sem kao neki podsetnik i eventualno kao "prvu pomoc"da ne bi uzeo dop ,vec bup,ako mi se ista uzima- eto VEC NEKO VREME NE UZIMA MI SE APSOLUTNO NISTA,PRESTAO SAM CAK I DA PALIM CIGARETE-ZASTO-ZATO! Po nekad popijem pivo,ili dva,ali to je SVE-zasto sam i kako prestao sa ovisnickim zivotom-ne umem da objasnim sem da "mi je dosadio"i da ,nemam vise sta posebno da izgubim,pa hajde da "cisto stosa radi"PREKINEN I SA OVISNIShTVOM,I EVO IDE mi vec neko vreme,ne mogu da tvrdim da ce tako ostati ali ,veliki su izgledi da bogami HOCE tako ostati jer zam se ,eto,ponavljam,ZAINATIO,i iako se nalazim u jebenim okolnostima,NAJ GORIM OD KAD SAM SE RODIO,saaam,napusten,zaboravljen..i tako dalje,,,a ja ...umesto da se roknem-kao sto sam "planirao",zamisli,ja ludjak,prestanem da uzimam cak i taj Buprenorfin....da me poznajes i da znas moju pricu-mislim da bi ti bilo tesko da poverujes da sam u takvim okolnostima resio da se inatim protiv zavsnosti-a JESAM,i NASTAVICU DA PRKOSIM NARKOMANIJI!
Hajde onda ,reci ti meni ,a zasto ti sebi ne bi dao ,fore radi,sansu-priliku da isto ,mozda ne odma SAD,ali u buducnosti dodjes do tog stadija kad ti ovisnicki nacin zivota i uopste razmisljanje "dodija" ,kao sto sanela nasa draga rece,polako,ne oduzimaj sebi sanse za koje nisi ni svestan da imas,ja sam sebe POTPUNO IZNENADIO koliko se ne poznajem,mozda i ti sebe nisi dovoljno upoznao da bi dosao do toga da prihvatis da ITEKAKO IMA SANSE DA I TI IZADJES IZ TOG SEJTANSKOG ZAGRLJAJA KOJI SE ZOVE NARKOMANIJA,eto ja toliko,pozz svima i zivi i ZDRAVI MI BILI :wink: :D :D
upravu si sve sto kažeš pročito sam svaku rijes hvala na trudu valjda ce mi uspjet kao tebi burazz
Post Reply