Nesto slicno zivotu...

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Pawa
Posts: 472
Joined: Fri Jul 10, 2009 7:00 pm

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by Pawa »

Jbg Ana... Tek ja ne znam sta bih ti pametno rekla a da to nisi cula n puta do sada.
Jako mi je zao sto ponovo prolazis kroz sve to.
Jel znaju tvoji sta ti se desava?
Cuvaj se malena.
User avatar
bella
Posts: 24
Joined: Wed Feb 10, 2010 12:22 am

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by bella »

AnAna_mo wrote:Uvijek postoji gore od goreg, kažu.
Šta je najgore za mene - recidiv? Ne.
Navlačenje po X-ti put? Da.

Eto to sam ja.
Govno da goreg nema.
Dokazano.

Odjava.

zdravo Ana,

ne poznajem te licno, ali sam citala i tvoju ispovjest. Sta ti reci na to? Nista! Ama bas nista! Kao da neko ovdje niko je to napravio, ne desava se to samo tebi.
Ali bi te ipak, zamolila da razmislis. Da lijepo legnes potrbuske i razmislis o svemu. I slike sam ti gledala. Neko tako talentovan ne bi trebao svoj talenat da trosi na proucavanju dopa kako klizi folijom ili oblike i obrise istog dok se topi u zlatnu tekucinu! Trgni se, mila!!!

Razmisli...da li bi npr. bilo najbolje da odes iz tog grada na neko vrijeme. Koliko sam procitala, skolu si zavrsila a semestri na faksu se uvjek mogu obnoviti (ja sam bila 2x druga godina i 3x treca, sve zbog dopa) opet ga zavrsila. Razmisli npr. o komuni. Ocito se metom i sama ne mozes dovesti u red. Ako hoces, javi se, nadjem ti komunu, blizu i brzo :D budi dobra i razmisli

pozdrav!
Bis vincit, qui se vincit in victoria.
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by Param-parcad »

zao mi je sto sam procitao da si ponovo navucena...ako nista,lakse ce ti biti skinuti se sa dopa u odnosu na sugavi metadon.bori se lepotice,imas izgled,imas pamet...samo apliciraj apstinenciju i ja ti obecavam da ce sve ici u tvoju korist.ajde,nije to nista novo sto ti je nepoznato,skidaj se da te ne bi odvukao na planinu gucevo gde ce moj deda biti tvoj andjeo cuvar.nije zahtevan,samo da mu operes svakodnevno noge u lavoru i povremeno iseces nokte na nogama :) .ja cu te povremeno obilaziti i davati zadatke da malo izvlacis drva iz sume i tome slicno...nece ti biti dosadno veruj mi.aj u zdravlje
User avatar
Otac
Posts: 319
Joined: Thu Jan 01, 2009 10:07 pm
Location: EU - ne mojom krivicom

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by Otac »

sta reci? bori se... mijenjaj se....
KO NE POKUŠA 100% NEĆE USPJETI!
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by YugoS »

Frendice moja,
osim da mi je pravo zao nemam ti sta drugo reci.

Cuvaj se,nije ti prvi put.Bice bolje!
narkoman sam al' najlepsi.
User avatar
Guta_Retas
Posts: 303
Joined: Sat Feb 07, 2009 11:48 pm

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by Guta_Retas »

crnjak...NIJE SRAMOTA PASTI VEC OSTATI NA DNU :!: :!: :!: :!: zao mi je zaista Ana.....izgledalo je da ti sve ide od ruke......
So rise and be your master you don't need to be a slave
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by AnAna_mo »

Izgledalo je i meni kao da je sve OK, da je sve iza mene.
Pa onda je krenulo polako...tako polako da toga nisam bila ni svjesna. Skontala sam tek kada me prije nekoliko dana ujutro probudila kriza.
Šta više reći???
Potpis.
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by AnAna_mo »

Param, ti znaš nasmijati čovjeka i u najsjebanijim situacijama :D
Potpis.
User avatar
Djomlanija
Posts: 84
Joined: Mon Jan 04, 2010 1:45 am

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by Djomlanija »

Pozdrav Ana,Daco mi rece da si jedan od ok. likova sa foruma pa aj da kazem koju(nisam bas pametan pa nemoj ozbiljno da me shvatis)posto mi je dobro poznat taj oblik ponasanja (recidi,serija,zajeb) jovo nanovo.
AnAna_mo wrote:Šta više reći???
Hteo sam reci to da sve sto radimo, radimo svesno 100% ,mislim na to da posle pauze znas sta ce se desiti ako uzmes jednom,pa onda aj to 1 vodi ka zajebu 99% ali kad bi znali iskulirati se na tom 1 ne bi bas bilo toliko strasno,posle toga znamo sta ce se desiti ako uzmemo 2 put ili dan nebitno i svesno pravimo seriju tj.sranje ili stetu sami sebi, i znamo sta nas ceka ali mi gazimo dalje(svesno),idemo do stadijuma kad nabijemo toleranciju da ne mozemo da se uradimo tako kako bi inace trebali i zeleli, e tu stajemo i jjjjjjjjjjoooooooooojjjjjjjjjjjjj sta mi bi,sta uradi itd.Da ne smaram vise,znala si sta te ceka i znas sta je ziza i znas sta treba ciniti i znas da ce proci,eto glavu gore isplati djavolu ako je doso po svoje(po muku zikrasku) a sta ces nema druge,kako samo zaboravimo(ne zaboravimo,pravimo se ludi i pametni,slazemo sebe) kroz sta smo prosli i sta nas ceka kad posle pauze krenemo crtati lajnu il kuvati istu,djavolja posla.Pozz i "izadji i bori se"a ajs-ovu pesmu shvati kao salu tj.nemoj licno,to je za sve povratnike podsecanje kakvi ne zelimo biti a sad da li smo ...[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=80RG8JoLkDY[/youtube]
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by Param-parcad »

AnAna_mo wrote:Param, ti znaš nasmijati čovjeka i u najsjebanijim situacijama :D
a jebi ga...trudim se da udovoljim narodu pa opet ja ispadnem na kraju najgori od sve dece. :?
Post Reply