Nesto slicno zivotu...

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
PROČITAJ ME
Posts: 865
Joined: Tue Sep 25, 2007 8:46 pm
Location: bosna

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by PROČITAJ ME »

..............ćao Anić.... hvala na podršci..... mnogo mi znači..... i ja tebi isto želim da istraješ u ovoj nama teškoj borbi................ ali ja se nadam da ćemo uspjeti mila.................moramo uspjeti, jer uvjek POSTOJI I LJEPŠA STRANA ŽIVOTA................ ljubi te Jaca............... :D :D :D :lol:
Između izvjesnog i neizvjesnog - postoji tanak led.
insomia
Posts: 10
Joined: Tue Dec 30, 2008 1:40 am

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by insomia »

AnAna_mo wrote:ZUJALICE
U to vrijeme sam imala prvog ozbiljnog momka.Prvog kojeg sam voljela i s kojim sam spavala. Z. je bio slican meni - ista skola,isti interesi,ista misljenja,isti pogledi na svijet.Ja i on, i jos jedan par ,nasi najbolji prijatelji, M. i S.Druzili smo se svakodnevno,bili kao braca.
Nakon svakodnevnog napusavanja, kako to obicno biva,na red dolaze svima nam dobro poznate tablete i brzine. Iz tog perioda ja se ljudi moji ne sjecam dana kada nisam bila bez bilo kakve supstance.Black hole.Kao sto sam rekla,otkrivam speed i ekstazi, a uz to su techno partiji obavezni.Svakog vikenda Z. i ja brijemo,rijetko nam se pridruzuju M. i S.Upoznajem svakakve likove,dilere,partiji do jutra,ubrzani ples,beskrajna ljubav prema svima,ama milina jedna.
Mislila sam da sam na vrhu svijeta, da mi niko nista ne moze, (ne moze nam niko nista,jaci smo od sudbine)....Jednostavno bila sam idol sama sebi(koji egoizam).Kontala sam da cu tako zivjeti do smrti,da je sve super,da nema nikakve opasnosti da dodem do one zadnje stanice.Najvise sam volila da,kada dodem nazujana sa partija,popusim dzoju i crtam,crtam,crtam,do iznemoglosti,sve dok ne zaspem na podu.(inace,uvjek crtam na podu).
Vec tada sam se zavaravala da je sve OK.Ustvari, kada malo bolje razmislim tada sam tako iskreno mislila. Kako sam se samo zajebala.
To su jos uvijek bili lijepi, bezbrizni i slobodni dani. Techno furam kao luda, po ekstazije idem u susjedne gradove,speed se uzima na desetke grama za osobnu upotrebu,ma ludilo jedno. Starci su mi uvjek vjerovali, i redovno smo razgovarali. Posto su i sami "slobodnog duha", odobravali su pusenje trave,ali sve ostalo- ni govora. Ja ih naravno uvjeravam da sam jos uvijek nijhova dobra mala djevojcica koja mrzi sve droge, ali je ipak eksperimentirala sa travom."Ok Ana, ali pazi se molimo te. Mi znamo da si ti pametna i da znas sta je dobro, a sta lose" - rekli su. Boze moj, kako me sada bole ove rijeci. Neopisiv je taj osjecaj kada znam da sam ih iznevjerila. Ja, koja sam bila njihova najveca nada i ponos.Uzas jedan.

Nastavljam uskoro...sada se lose osjecam za sjecanja ove vrste...


evo i ovo što si napisala je kao da sam pisala ja.. šteta što nismo u istoj državi ili možda sreća jer bile bi gadna kombinacija.. :rolleyes:
User avatar
Big Mama
Posts: 252
Joined: Tue Dec 30, 2008 5:41 pm
Location: HR

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by Big Mama »

ej..pozdrav i od mene...samo po tvom avataru se vidi da si vesela osoba...nedaj da te išta omete....veeeeliki pozdrav od mene....

:smt006
U tebi su 3 čovjeka
Jedan koji misliš da jesi
Jedan koji bi želio biti
I jedan koji si zaista
TOG JEDINO NE POZNAJEŠ
User avatar
YugoStar
Posts: 757
Joined: Wed Mar 05, 2008 4:35 pm
Location: Evropa

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by YugoStar »

Pozdrav frendici :!:
:D
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by AnAna_mo »

Cao ljudi moji!!! :D
Yugo
Jeca,
Bigi,
Insomnia :-D
Potpis.
User avatar
netko
Posts: 187
Joined: Fri Nov 09, 2007 2:01 pm
Location: dvije obale

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by netko »

Ima ja ih znam što su se skinuli i ostali u Mo i čisti su barem od dopa. Možda me znaš možda ne. Sretale se jesmo ali ovisi koliko si me zapamtila ja sam tebe zapamtila jer si mi bila zanimljiva a poslije sam igrom slučaja saznala da si na dopu. zato i jesam ovde zanima me narkomanija čisto ono i sa razlogom i bez razloga. Uglavnom znam i Saleta šteta i za njega, mogu ti reć da narkoman s narkomanom teško može mislim da bi ljubav prema S trebala sakriti i brinuti se o sebi. Dvoje ljudi u istom položaju ne može da si pomogne, ne može čovjek u tom trenutku pomoći sam sebi a kamoli nekom drugom..... da i Zakija znam lik je ok. Uglavnom na tebi je kolko si jaka i ustrajna toliko ćeš i uspjeti gdje god bila.. poz.. vidimo se u neznajućem svijetu
....Ipak bit će bolje, naucila sam nesto iz proslosti one....
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by AnAna_mo »

Sasa je super, jako ga volim i ne znam sta bi bez njega. Uvijek cisti moja sranja i gura me naprijed. On ima volju i snagu za nas oboje.
Potpis.
User avatar
PROČITAJ ME
Posts: 865
Joined: Tue Sep 25, 2007 8:46 pm
Location: bosna

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by PROČITAJ ME »

..... Pozdrav Anić..... čisto da se javim..... drago mi je da dobro guraš, samo nastavi..... kad ja ne uspjevam drago mi je čuti da neko meni drag ima tu jaku petlju....... nadam se još uvjek se nadam da ću svoju petlju vratiti, valjda ubrzo....... ljubi Jaca..... :D
Između izvjesnog i neizvjesnog - postoji tanak led.
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by AnAna_mo »

A nije ti moja petlja bas neka...Da jeste, nebi pila ni Metadon. Kako je tebi sada?
Potpis.
goldy
Posts: 333
Joined: Tue Nov 04, 2008 7:19 pm

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by goldy »

.
Last edited by goldy on Thu Jul 02, 2009 11:16 am, edited 1 time in total.
Post Reply