Nesto slicno zivotu...

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by YugoS »

Kakav ti je ovo post Jaco?!

Vec duze te pratim sta pises i ne mogu se nacuditi nekim stvarima :shock: .Imam osjecaj da ovako pises jer te citaju roditelji i pola familije,pa im ovakvim pisanjem zelis poslati poruku da si dobro,na pravom putu i sl.

Za razliku od tebe,ja se odlicno sjecam nasih jutarnjih kafa i moje price kako nikada ne smijes probati heroin ili bilo koji opijat!U to vrijeme si imala probleme sa tabletama i jos nisi probala zutu supstancu!
Nakon samo par mjeseci ti si bila slucaj za Komunu :shock: .

Ja bih volio da me nisi folirala i da si heroin konzumirala tih par mjeseci,ali tesko ce neko skontati pravog ovisnika o opijatima ako nije prosao Sito & Reseto.
Ako si me lagala ja ti od srca i iskreno oprastam,jer znam kako to "hoda".

Anna,
puuno te pozdravljam i pazi na sebe!
narkoman sam al' najlepsi.
User avatar
PROČITAJ ME
Posts: 865
Joined: Tue Sep 25, 2007 8:46 pm
Location: bosna

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by PROČITAJ ME »

Pa vidi zar ne možeš vjerovati da se neko može skroz promjeniti, obratiti se od loših djela... ja jesam stvarno bila grozna, poseban slučaj..
Ima ti poneka i mjesta, ne mogu da negiram....
Al zar ti nije drago kada čitaš i vidiš da se neko od raje mjenja... to se vidi, čovječe..
I za tvoju informaciju moji starci ne čitaju šta ja pišem...nemaju apsolutno pojma...
to je bolan bilo nekad na početku prije 3 god.
na znam uopće šta ti se pravdam.
U tom periodu nije da sam lagala, neko lagala i varala... pa to je narkomanski život pun oplate.... ko strano nešto...
Yugić brate puno te pozdravljam, ali ovo sam sada zaista ja... desilo se čudo..
Pitam te, jel ti imalo drago zbog mene ili :?:
Ana pozzzz
Između izvjesnog i neizvjesnog - postoji tanak led.
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by YugoS »

Meni ne samo da je drago,nego jos vise od toga!
Poznajes me i skontaj jesam li ja lik koji se raduje tudjoj nesreci ?!

Normalno da ti zelim sve naj u zivotu kao sto sam uvijek i zelio,samo mi je nekako ovaj zadnji post(i jos par od ranije) "zaparao" usi.

Ljubi tebe drug i navija za tebe !

:D
narkoman sam al' najlepsi.
anonimni_slon
Posts: 1
Joined: Fri Mar 26, 2010 9:22 pm

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by anonimni_slon »

curo draga, citam tvoju ispovjest i idu mi suze na oci..

nisam jos sve procitala, uskoro cu, jer znam bit satima na racunaru citajuci tvoju ispovjest..

svaka cast..
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by PsyTechGirl »

O moja Ann..
Nisam bila ovde 100god i sad kad saam došla ne mogu da verujem šta čitam..
Zar posle sve borbe ti tako da padneš i navučeš se opet ??
Zar posle toliko vremena provedenog na kojekakvim lečenjima i zamenama za Supstancu ??
Ti opet sa dileromm praviš kombinacije, navučena kao krava ..
E moja Ann.. Mislila sam da si pametnija i da nećeš to opet sebi dozvoliti..
Imaš li sad ikakvu ideju kako se izvući ? Jel znaju tvoji ?? Misliš li da im kažeš ??
Šta sad ? Komuna ? Doktori ? Lekovi ?? Šta jebote ??

Puno te ljubim i želim svu sreću ovog sveta .. od srca!!
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
klara60
Posts: 550
Joined: Wed May 14, 2008 8:42 am

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by klara60 »

Nema nase Ane danima...da bar procitamo kako je, da nam da bar mali signal da joj se javlja volja da se izvlaci iz svega...Ana, zelim ti srecu i da sto prije pocnes razmisljati u cilju rjesavanja tog zla...Sretno, djevojcice
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by 7474 »

Anić,

stvarno brinemo.
šta god da je i gde god da si, javi nam.

pametna, hrabra i puna duha. tako sam te, kroz tvoje postove, doživeo.
da li ti trenutno manjka nečeg od ova tri?
kaži šta nedostaje.

veeeliki pozdrav, where ever you are!
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
darla
Posts: 218
Joined: Tue May 19, 2009 4:07 pm

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by darla »

Annu zezaju izgubljene-nadjene stvari
znam da skoci nekad na FarmVille..

ajde slatkice, javi nam se ovdje! Vidis da brinemo! PDT_Love_18
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by AnAna_mo »

Ej ljudi, evo mene, ne mogu se javljati sa kućnog kompjutera, ne znam - nešto nije u redu sa kompjuterom, jednostavno ne mogu ući na ovaj sajt a mogu na sve ostalo. Možda Sanela zna o čemu se radi???

Što se mene tiče, nisam dobro, nimalo.
U lošem sam stanju - pshihičkom, a i fizičkom.
Spala sam na svega 51 kg, loša situacija pravo,iskreno - ne pamtim gore.
Navukla sam se rekordnom brzinom - opet na heroin (intravenozno), i na metadon i na tablete.
Jako mi je teško i osjećam da mi je došlo vrijeme. Nisam mislila da ću takvo nešto nikad doživjeti - ali jednostavno sada znam da imam izbor: ili ću krepati na nogama ili liječenje.
Zato, ljudi moji idem na detox u Sarajevo. Zvala sam u ponedjeljak i rekla mi je šta sve trebam. Danas sam pričala sa doktorom i socijalnom radnicom iz Centra i oni su mi rekli šta treba. Tako da sam sada u fazi skupljanja nalaza i mišljenja, testova razno-raznih, pa onda čekanje pred komisijom, nadam se da sve to neće dugo trajati....
Jer osjećam (a unutrašnji osjećaji, predosjećaj i tako te neobjašnjive stvari) da je moje vrijeme došlo, nema više zajebancije, dosta.
Prolazi vrijeme, ruši se zdravlje- nešto se može popraviti, a nešto bogami i ne, a mlada sam.
Imam vremena i znam da to mogu.
Sada po prvi put imam baš jak motiv i pravu želju, sve ono prije je bilo manje-više bezveze.
I tada sam ja htjela da se riješim, ali me je bilo strah, kontate me...
Poslije detoxa me sve čeka. Samo da se ja probudim jedno jutro i da mi glavni problem bude hoću li popiti Necafe ili tursku kavu, a ne hoću li zakasniti u centar po metadon, hoću li imati tri ili četiri šuta, hoću li imati dovoljno ostatka para za najjaču miligražu apauria i slične grozte.
Sad ne mogu više pisati, ali ću se javljati iz internet cafea ili tako nešto.
Samo sam vam ukratko htjela opisati trenutno stanje i pozdraviti vas.
Javljam se uskoro, čim se dočepam kompjutera.
Pozdrav veliki svima i hvala vam na PP-ovima i porukama preko FB-a, hvala vam na brizi.

Ćao, čujemo se!
Potpis.
User avatar
klara60
Posts: 550
Joined: Wed May 14, 2008 8:42 am

Re: Nesto slicno zivotu...

Post by klara60 »

Ne mogu vjerovati da si se konacno javila Ana!!!
Tvoj post necu komentarisati, osim da ti od srca zelim, da ovaj put zaista istrajes....
Sretno, djevojcice
Post Reply