I poslije njega...ON

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: I poslije njega...ON

Post by vudd »

Ne !!!!!
Last edited by vudd on Fri Apr 29, 2011 2:44 pm, edited 1 time in total.
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
tamarra
Posts: 231
Joined: Mon Nov 23, 2009 4:13 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by tamarra »

Ušunjala sam ti se jutros ovdje da te pitam kako si. :)
Možda malo bolje? Sa nešto manje tereta?
Nekako mi se čini da ti ipak bude malo lakše kad pišeš.
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: I poslije njega...ON

Post by vudd »

tamarra wrote:Ušunjala sam ti se jutros ovdje da te pitam kako si. :)
Možda malo bolje? Sa nešto manje tereta?
Nekako mi se čini da ti ipak bude malo lakše kad pišeš.
Ako si, neka si ...Dobro jutro moja tamarra:)
Kenjam ja kako smo mi ljudi 'vaki i 'naki...Ali lijepo je kad neko pita dal' si dobro i to

Malo bolje -Da.Sa nesto manje tereta-Ne.Kad se mozak razbistri koliko- toliko,pa pogledam stetu koju sam napravio...pa griza savjesti i sva popratna sranja.Ufff...
Ne znam ljudi, ovaj forum mi jedino mjesto gdje mogu da iscjedim koju,a da ne naidjem na''U jebote,zaboravio sam...trebam kod....cujemo se....vozdra''
Osakacen sam sto geografski,sto motivacijski za neke konkretnije korake...Tu na forumu nailazim na par ljudi(vecina su zene :) )koji prate ovaj western od ove karikature zvane vudd.
Izlijeceni se rijetko javljaju,imaju posla jebi ga....Anonimni su uglavnom anonimni,i pomazu i dijele nesto, negdje, nekom anonimnom.I svi su uglavnom dobri zadovoljni i debeli...I mrze drogu,i pronasli su sebe.I zivot je lijep...
Volio bih da sam izlijecen(dobro,ovaj termin mi jos uvijek zvuci...al' dobro)Volio bih da sam Anoniman i da sastancim kojekude.E sad ja kao supak , najvjerovatnije bih prekrsio pravilo pa bih i na forum poslao neku pametnu,djelotvornu koja bi nekom nesto rekla,osim kako sam zadovoljan i pijem sok u kafani gdje se napijaju i drogiraju...Zato valjda i nisam Anoniman :)
Al' sam zato Drasko koji danas,ovog trenutka, realno mrzi drogu,nesretnost,debilizam,nezrelost,nejakost usw...To stanje bih volio zadrzati.Tu svjesnost sranja stanja :) ....Zlo je ovo veliko,a izgleda k'o malo.Zajeb sa velikim B....Nemojte se drogirati.Ko god ima mogucnost neka je prihvati i neka trazi spas.
Paradoks je sto ovo govorim ja,ali....nemojte, molim vas .
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
supergenije
Posts: 95
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:33 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by supergenije »

ej vudd i ja te citam, nisam se javljao jer mnogo zena si navukao ovde pa reko sta cu ti i ja :) .
Da ti delim savete pored svega ovog sto sam procitao bilo bi smesno, a realno iako imam solidan broj godina gudre iza sebe za tebe sam zelen.
Pazi se i pozdrav!
Pawa
Posts: 472
Joined: Fri Jul 10, 2009 7:00 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by Pawa »

Znam da nema mnogo veze sa temom, ali flipnucu ako i dalje budem drzala sve u sebi… Imam uzasno los predosecaj koji me ubi dva dana unazad. Samo cekam da i u friendly live verziji cujem pricu o padu, poput tvoje. Zaledim se pri samoj pomisli, a nekako mi se cini da sve ide ka tome… Molim Boga da gresim…
Inace vudd, izgleda da ni ja nisam bas od onih likova koji znaju da utese, ali... Nadam se da te jos uvek drzi osecaj mrznje prema svemu sto si naveo u prethodnom postu.
ivon
Posts: 157
Joined: Thu Jan 21, 2010 8:44 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by ivon »

[quote="supergenije"]ej vudd i ja te citam, nisam se javljao jer mnogo zena si navukao ovde pa reko sta cu ti i ja :) .
što jes jes...
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: I poslije njega...ON

Post by saša-ex »

vudd wrote: Izlijeceni se rijetko javljaju,imaju posla jebi ga....Anonimni su uglavnom anonimni,i pomazu i dijele nesto, negdje, nekom anonimnom.I svi su uglavnom dobri zadovoljni i debeli...I mrze drogu,i pronasli su sebe.I zivot je lijep...
Volio bih da sam izlijecen(dobro,ovaj termin mi jos uvijek zvuci...al' dobro)Volio bih da sam Anoniman i da sastancim kojekude.E sad ja kao supak , najvjerovatnije bih prekrsio pravilo pa bih i na forum poslao neku pametnu,djelotvornu koja bi nekom nesto rekla,osim kako sam zadovoljan i pijem sok u kafani gdje se napijaju i drogiraju...Zato valjda i nisam Anoniman :)
Al' sam zato Drasko koji danas,ovog trenutka, realno mrzi drogu,nesretnost,debilizam,nezrelost,nejakost usw...To stanje bih volio zadrzati.Tu svjesnost sranja stanja :) ....Zlo je ovo veliko,a izgleda k'o malo.Zajeb sa velikim B....Nemojte se drogirati.Ko god ima mogucnost neka je prihvati i neka trazi spas.
Paradoks je sto ovo govorim ja,ali....nemojte, molim vas .
Evo izlecenih :)
A sta vise da ti kazem, s cime se necu ponoviti po stoti put? Izlizala se tastatura od silnih saveta :) Nekako ne verujem u instituciju lupanja po ramenu i price-izdrzi, samo napred, mozes ti to, ustani...Ne kazem da nema ljudi kojima bas to treba, ne kazem da sam u pravu, ali pricam na nacin koji je meni pomogao. Lakse mi je da ti kazem da treba da se iscimas, dodjes sad za vikend u Sarajevo, prstanes sa cinizmom i pametovanjem, dodjes i upoznas ljude iz raznih prica ( i komunase i anonimce i ljude iz Kampusa i razne druge), pa vidis sta konkretno mozes da uradis. Valjda si svestan da svojima ne pomazes svojim prisustvom trenutno, nego ih samo jos vise mucis.
Nista pametnije i mudrije nemam sta da ti kazem od ovoga, ti sam odlucujes i biras sta ces.
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
tamarra
Posts: 231
Joined: Mon Nov 23, 2009 4:13 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by tamarra »

Hebemu miša, Vudd, pa ja bih te iz ovih stopa odvezla u Sarajevo, samo da ne predstavljam opasnost za sve sudionike u prometu. :-D

Ozbiljno sad, daj se dogovori sa ljudima pa otiđi. Kupiš povratnu kartu za bus i eto te tamo. Nije to neka mudrolija (jedino ako je problem u lovi, ali opet mislim da to nije neka cifra). Mislim da supruga neće imati ništa protiv, čak biće joj drago da se malo mrdneš, napraviš nešto dobro za sebe i sve vas. Njima ćeš dati malo lufta, da se odmore i da te se zažele. :) Ne može ispasti loše. Ne gubiš ništa ako pokušaš.

By the way, kako je danas? Baci koji red.;)
Pawa
Posts: 472
Joined: Fri Jul 10, 2009 7:00 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by Pawa »

vudd wrote:Nemojte se drogirati.Ko god ima mogucnost neka je prihvati i neka trazi spas.
Izgleda da se otvaraju raznorazne mogucnosti i za tebe.
Sasa ti je ponudio jednu od njih.
Hoces li je prihvatiti i potraziti spas?
User avatar
tess
Posts: 495
Joined: Wed Nov 04, 2009 8:19 am
Location: B. Hill Boliwood

Re: I poslije njega...ON

Post by tess »

Brate moj napaceni,ne znam sta ces da radis,ali znam da sam od sebe tesko da mozes bilo sta.Potrebna ti je pomoc i to mnogo strucnije od te koju trenutno dobijas od tvog nestrucnog psihologa.Prosao si komunu,ne mozes vise da kenjas,a ne trepces.Znas da moras da dobro savijes ledja,spustis ego i zatrazis pomoc.Znam da su ti anonimni narkomani,bas anonimni i znam da si na obali konjovace,ali neku pomoc moras da potrazis.Sta ti i ja kenjam sad ...Znas i sam sta moras.Ti si za mene Car,ali sjeban Car nikome od koristi.Vrati ruke u gard i sibaj dalje.
Voli Te tvoj drug Crle.
dal' mi steti droga leti?
Post Reply