I poslije njega...ON

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

ivon
Posts: 157
Joined: Thu Jan 21, 2010 8:44 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by ivon »

Vudd,žao mi je što su se takve stvari izdešavale...drago mi je da si se javio...poljubi klince i ženu i guraj napred...
User avatar
tamarra
Posts: 231
Joined: Mon Nov 23, 2009 4:13 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by tamarra »

Budi vrijedan, dobar, dobro i radno. :)
Puno, puno pozdrava!

P.S. Zadnja rečenica ti je nalik priopćenju za medije. ;)
berliner
Posts: 106
Joined: Thu Dec 10, 2009 11:52 am

Re: I poslije njega...ON

Post by berliner »

Je l to Vudd pises o tom sudaru kod Srbca,ali pisu da je samo mladji OG.mrtav a brat ziv ili kako?
Veliki pozdrav Deutchland weint nach dirVuud.
vudd wrote:Da radim...radim brale punom parom.Hocu brate da se obogatim :D .A i krenuo posao....iz\gleda da je Visa sisa umjesala prste

Dobro sam uglavnom....provaljujem da trebam prestati sa Xanax&Asantra...Jeste to za Antidepresiju i to....ali osjecam da mi paralelno oriziva neka;;druga sranja;;
Sutra kod psihologinje u pola jedanest....Eto u Glavnim crtama
Sranje je sto mi skolski drug i komsija slavio 13.03 godisnjicu braka i onako pijan dao kljuceve auta svojim sinovima Z-15 godina i O.-11,ide sa mojom kcerkom u razred.
I djeca da ''isprobaju'' auto,zabiju se u drvo i poginu.To me ovako prilicno pogodilo,kao i cijeli region,Trebali smo moja kcerka i ja da idemo na sahranu,ali....nismo otisli,jebiga.Previse je to za mene

O svojoj ispovjesti ...naravno da cu nastaviti kad bude vrijeme i kad budem vise u ;;stimungu''Zahvaljujem svima kojima se dopada to sto pisem :wink:
Sve ostale ucesnike ovog foruma pozdravljam i zelim im puno snage i istrajnosti u borbi protiv ovog zla
eh da ne bih samo tog dopa
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: I poslije njega...ON

Post by vudd »

Da berliner,jarane....Mali Ognjen(11) je poginuo,a Zoran(16) se bori za zivot u Beogradu.U najboljem slucaju,ostace 100% invalid(tri prsljena pukla,plucna krila popucaela etc...)Sa njihovim starim sam zajedno u skolu isao,jebo te....velika tragedija...Covjek i zena hoce da se ubiju...ljudi ih cuvaju,ali....nemam pojma...veliko zlo
Sta ima kod tebe,jesi dobar?
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
tamarra
Posts: 231
Joined: Mon Nov 23, 2009 4:13 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by tamarra »

vudd wrote:Da berliner,jarane....Mali Ognjen(11) je poginuo,a Zoran(16) se bori za zivot u Beogradu.U najboljem slucaju,ostace 100% invalid(tri prsljena pukla,plucna krila popucaela etc...)Sa njihovim starim sam zajedno u skolu isao,jebo te....velika tragedija...Covjek i zena hoce da se ubiju...ljudi ih cuvaju,ali....nemam pojma...veliko zlo
Sta ima kod tebe,jesi dobar?
O bože, strašno. :(
Kako si ti?
berliner
Posts: 106
Joined: Thu Dec 10, 2009 11:52 am

Re: I poslije njega...ON

Post by berliner »

Dobro sam kumpel,guram nekako ko i ti.
Ko sto si mi ti savjetovao ,zaobilazim Kotbuser Tor,samo jebeno kad stanujem 2 bahn stanice daleko.
Vidim astra razbijena kod tvog skolskog,sta mu bi pa dade djetetu kjluceve.
Mislim toliko ne mozemo nikad biti breit,da damo djetetu da se provoza.
Ali ne mogu zamisliti kako je roditeljima,finster alter.
Cuj hoce da se ubiju?
A ono ti je mrak kad ti u praznu slusalicu na deutsch pocnes.Tu sam se dobro nasmijao,kad zamislim ti pricas
a onaj kao ceka sta smu rici ,jer jebiga Deutchlandßß
E Vudd stari jarane samo jos da ti kazem ,da ne bih samo tog dopa oder?
eh da ne bih samo tog dopa
User avatar
tess
Posts: 495
Joined: Wed Nov 04, 2009 8:19 am
Location: B. Hill Boliwood

Re: I poslije njega...ON

Post by tess »

Gde si sekundarac!Samo da se javim i kazem da je uzasno cuti (a kamoli doziveti) svaki put kad dodjem sa vikenda da je nekome
od Vas ,mojih virtualnih prijatelja,poginula ili umrla neka draga osoba.Bas tesko sranje.Koliko puta sam se trudio da me nema i jbg,a ta deca jadna... bedak.
dal' mi steti droga leti?
Pawa
Posts: 472
Joined: Fri Jul 10, 2009 7:00 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by Pawa »

tess wrote:Samo da se javim i kazem da je uzasno cuti (a kamoli doziveti)
Slazem se sa tobom... Ne znam da li uopste postoji nesto gore sto se coveku moze desiti.
Jos kada je tu i osecaj krivice... Strasno... Treba ziveti sa tim...
Neka im je Bog u pomoci.

Nadam se vudd da si ti dorbo, sta god to "dobro" znacilo, s`obzirom na protekla desavanja kod tebe i oko tebe.
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: I poslije njega...ON

Post by vudd »

Vudd je poslije recidiva,pukao jos gore....2,5 grama koke,pa komad dopa pa se opijao par veceri i na kraju sinoc se zaletio svojom meckom u dragstor,sjebo i trgovinu i auto i polomio zube,nos....Savjetujem zenu da bjezi od mene koliko je noge nose,a djeca....ljudi djavo me zaposjeo u zadnje vriijeme.Ludim,postajem strasno divlji i sve mi svejedno...postajem zao
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
dita
Posts: 476
Joined: Thu Jul 23, 2009 2:38 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by dita »

A u p.m. vudd...
...recidiv... ova strašna obiteljska tragedija u susjedstvu...čarobni krug se zavrti...
Daj vudd poduzimaj nešto...
Post Reply