I poslije njega...ON

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by cokapeace »

..pratim tvoju pricu..reci cu o njoj samo da je teska,kao i vecina nashih ovde...i kapiram taj strah od recidiva,samo NATERAJ sebe da pogledas u svoju decu,jer su oni sve sto imamo,i MI smo sve sto oni imaju! Imaj to CVRSTO u glavi,i ne daj se! Dobro dosao i nemoj misliti da ti nesto pametnujem-to ja praktikujem u tim naletima nervoze,i to je ono sto mene drzi na povrsini ovih god dana. Pozdrav sa istoka
...I havent moved from the spot where you left me
This must be a bad trip
All of the other pills, they were different
Maybe I should get some help...PINK ~Just like a pilll~
User avatar
YugoStar
Posts: 757
Joined: Wed Mar 05, 2008 4:35 pm
Location: Evropa

Re: I poslije njega...ON

Post by YugoStar »

Pozdrav vudd.
Da i ja kazem koju moralnu glede kurvaluka,zarad dopa.
Ja licno nisam bio u takvoj situaciji,mada sam bio u prilici da Ja budem izrabljivac.Takve ideje,ma kako te nesretnice dobro izgledale,odbacivao sam momentalno.
Mogu shvatiti tu pojavu (ok,malo teze kod muskarca),ali meni se mnogo,mnogo vise gade likovi koji sexualno iskoristavaju zenski,a nerjetko i muski rod.
Svakom dileru koji robu naplacuje u naturi iskreno zelim da dobije sve moguce venericne i ostale bolesti,ukljucujuci i sidu !

Vudd,svaka cast na iskrenosti i budi pazljiv u vezi recidiva.Skontaj da koliko si god ovog momenta los,nakon dopa ces biti gori !
Post je nekako ne orginalan,ali sam bunovan,a imam zelju da nesto napisem,pa....
Sve u svemu,pozdrav i podrska iz Sarajeva !
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: I poslije njega...ON

Post by vudd »

.
Last edited by vudd on Sat Jan 17, 2009 12:06 pm, edited 1 time in total.
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: I poslije njega...ON

Post by vudd »

.
Last edited by vudd on Sat Jan 17, 2009 12:06 pm, edited 1 time in total.
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: I poslije njega...ON

Post by vudd »

.
Last edited by vudd on Sat Jan 17, 2009 12:07 pm, edited 1 time in total.
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: I poslije njega...ON

Post by AnAna_mo »

YugoStar wrote:Svakom dileru koji robu naplacuje u naturi iskreno zelim da dobije sve moguce venericne i ostale bolesti,ukljucujuci i sidu !
HAHAHAHA!!! :smt044 :smt044
Kralju jedini! PDT_Love_25
Potpis.
igra bez granica
Posts: 173
Joined: Thu May 15, 2008 12:30 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by igra bez granica »

Pozz Vudd
Evo podrske i od mene! Samo ti nastavi ako imas potrebu da pises, ko ne zeli da cita ne mora.
Pozz iz Slavonije!!!
Yugo kupi li ti kola?
Za vikend sam imao intervjue za posao samo ovaj put sam bio ja sa druge strane. Dosla je jedna nazovi ex comanka a vidim da je uradjena. Razmisljam sta uraditi dali dati sansu ili ne, ipak i ja sam jos uvek taj, ali za possao nikako ne valja pogotovo kada si na pocetku kao ja. Bas sam se bio sjebao totalno pomesali se osecaji za i protiv. Ja isto takodje ni sebi ne verujem a dali verovati jednoj isto takvoj zabludjeloj dusi.!? Nisam pametan.
Vudd samo se ti drzi sto dalje sranja i budi sa klincima oni ce te izleciti pardon zaleciti.
pozz svima ljudi zna li ko sta je sa malom Lili? Kumice ako procitas javi se na pp!!!!
User avatar
MANS0N
Posts: 722
Joined: Mon Sep 29, 2008 11:57 pm
Contact:

Re: I poslije njega...ON

Post by MANS0N »

Sigitaurus ja sve ovo citam,pa kontam...kako li bi bilo da ti neko uzme taj tvoj subotex,pa da ti donese dop u krizi.Bas me zanima koliko bi se onda dugo uzdrzavao od pruzanja sexualnih usluga,a tek koliko bi taj neko (recimo ja) morao cekati da ponudis svoju dragu.:)
Mislim da odgovor svi znamo,zato idi brate da se kurcis gdje mozes.:)
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
User avatar
MANS0N
Posts: 722
Joined: Mon Sep 29, 2008 11:57 pm
Contact:

Re: I poslije njega...ON

Post by MANS0N »

Haj Wudd pisi to dalje i pusti ove supljatore,sto su l drogirani pa seru,il lazu sami sebe.Zna se sta je dop,on ne pita za moral i te gluposti.Ja bih odmah sve uradio u krizi.Mislim da je to jasno svakome,a kome nije,bice.:)
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: I poslije njega...ON

Post by vudd »

]
Last edited by vudd on Sat Jan 17, 2009 12:07 pm, edited 4 times in total.
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
Post Reply