I poslije njega...ON

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by anfakabl »

A stvarno je najahala..
Lako je njoj jbg.
all that I want is to play
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: I poslije njega...ON

Post by PsyTechGirl »

A, pa nebi ovo bio forum narkomanija.ba da nema ovakvih priča.....
Stanite na loptu ljudi koji vam je..
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
lela
Posts: 187
Joined: Mon Aug 18, 2008 11:20 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by lela »

ma ja sam kriva. znam da ga nerviram, to mi je neki dan jasno dao do znanja, a ja komentarisem na njegovoj temi. istina, iznervirao me tada, ali nije nista preko cega ne mogu da predjem. a i njegova prica je toliko teska, da ne mozes da ostanes ravnodusan.
i ono sto sam napisala da mislim da nece daleko dogurati je skroz bzvz, jer covek se muci da odrzi apstinenciju a ja tu kao komentarisem, bez dana iskustva. u krajnjoj liniji i da mislim to, to je moja stvar.
eto... necu vise dolaziti na ovu temu.
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: I poslije njega...ON

Post by vudd »

Lelo,lelo ...:rolleyes:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9LVdiL32hI0[/youtube]
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
dita
Posts: 476
Joined: Thu Jul 23, 2009 2:38 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by dita »

Jel¸se ta zajednica kod Banja Luke, odnosno liječenje plaća? Ima li kod vas komuna koje se ne plaćaju?
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: I poslije njega...ON

Post by vudd »

dita wrote:Jel¸se ta zajednica kod Banja Luke, odnosno liječenje plaća? Ima li kod vas komuna koje se ne plaćaju?
Kod nas se sve placa,dita...
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
dita
Posts: 476
Joined: Thu Jul 23, 2009 2:38 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by dita »

Znam da sam dosadna ko¸malo žešći proljev, ali... ima li tko od tvojih ili ženinih da može malo pripomoći, uskočiti malo financijski?
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: I poslije njega...ON

Post by vudd »

dita wrote:Znam da sam dosadna ko¸malo žešći proljev, ali... ima li tko od tvojih ili ženinih da može malo pripomoći, uskočiti malo financijski?
Ma nisi dosadna dita ... Ono jeste da pretjerah sa negativom ovde,pa mi se poceli kaciti ''i kurta i murta'', :D .A za financijsku pomoc?...Nema mojih..,roditelji od zene su stari i gule mjesec sa 150 maraka penzije.Stvarno je nezgodno...Ja se trenutno borim da porodici priustim koliko-toliko normalan zivot.Iz dana u dan neke seme, kombinacije,kupi,prodaj,oduzmi i dodaj ...legalno,naravno :) Ma znas kako se zivi u zemljama regiona.kao braca Trotter :) I ide to sve tako neko vrijeme,znas...ufuram se ja na posao,imam planove,ciljeve...ovisnost potisnem.Cak se i smijem ponekad :D
A onda se sve pojebe,iz stojekakvih razloga,sitni problemcici postanu brdo problema,noj zabije glavu u pijesak i...Trass.Jebo zivot,jebo ovo,jebo ono''sta vi levati,mamu vam jebem,seljacku...''...Dop.Nakon toga kuja podvije rep,i ja ostanem sa jos vecim zajebom...Smorilo me takvo ''zivotinjarenje'' vise...A ja smorih tebe :) stvarima koje trebam valjda u pero govoriti nekom psihologu
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
dita
Posts: 476
Joined: Thu Jul 23, 2009 2:38 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by dita »

Ma ne smaraš me, ja sam pitala, a ne želim ni ja tebe smarati... Jbg točno znam kako vam je i znam da je jebeno teško i usrano i iskreno suosjećam, ako nešto znači... Samo depra zna biti gadna, gadna u 3 p.m. Kad je vulkan izbacio lavu, nakon dugogodišnjem ključanja, (ono, ustanem padnem, ustanem, padnem,...), ma pljucko je on stalno, al kad je eruptiro, moj muž je potonuo, mislila sam bespovratno, ostao samo oklop nekog čovjeka, nekakav zombi koji je vegetirao, totalna predaja... Bori se kako znaš i ne daj se depri... Gledaj djecu i kopaj traži pomoć, traži riješenje...Osmjeh na lice, ne osvrči se previše unatrag i ne zamaraj onim nebitnim ( ja nabacim crveni ruž, dignem glavu gore, meni pomaže i iskesim se životu...pokažem zube...pa nekad grizem, nekad ne...al ne dam se)
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: I poslije njega...ON

Post by vudd »

Probacu to sa crvenim ruzom, i da se iskesim...Moji seljaci ce me garant spljeskati motikama...al' nema veze,bar sam pokusao :)

Dita,svaka ti cast,sto se ''muski'' boris za muza ...Vidim da je bio''sretno''dijete kao i ja,a i mnogi narkomani...Puno znaci kad imas nekog,pogotovo u oporavku.Znam da ti nije lako,kao ni mojoj zeni .... jebiga.
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
Post Reply