I poslije njega...ON

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by anfakabl »

Pozdrav za borca.
De napiši nešto jbg, nije fora da ja uvek budem zadnja!
all that I want is to play
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: I poslije njega...ON

Post by Vlado_M »

Ajde, da tvoja ne bude zadnja, napisacu ja nesto... Vudd nas je informisao na nekoj drugoj temi da je konacno nasao psihologa za kojim ja tragam godinama i kojem sam posvetio cijelu jednu pripovjetku.

Ej, Vudd, sredi mi seansu... Objasni da sam tezak slucaj, koji zahtijeva konstantan, intezivan, naporan i predan rad. Da bude spremna za sve. :)
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: I poslije njega...ON

Post by vudd »

.Anfakabl, volim kad je tvoja zadnja...i stvarno nemam sta napisati.Jedino mogu jos koji put pokusati umisliti da sam Charles Bukowski, kojeg je eto zivot zajeb'o,....a neda mi se majke mi.Bar ne sada... :)


Vlado,seansa moze,ali kako narod kaze''Bog je prvo vuddu stvorio bradu''.Ako poslije mene citava ostane,onda je stvarno zmaj,i mozes se nadati vrhunskoj usluzi...(Napomena za ljude iz udruzenja ''Viktorija'',koji prate forum:Ako nazove neko ko se predstavlja kao Vlado_M eventualno Vlado_A,ni slucajno mu ne zakazujte termin...bar ne ove godine.Hvala!) :D
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by anfakabl »

vudd wrote:Ako nazove neko ko se predstavlja kao Vlado_M eventualno Vlado_A,ni slucajno mu ne zakazujte termin...bar ne ove godine.Hvala!) :D
Vuddowski, care.
all that I want is to play
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: I poslije njega...ON

Post by sanela »

vudd wrote:.(Napomena za ljude iz udruzenja ''Viktorija'',koji prate forum:Ako nazove neko ko se predstavlja kao Vlado_M eventualno Vlado_A,ni slucajno mu ne zakazujte termin...bar ne ove godine.Hvala!) :D
hahahahahahaha
genijalno :smt043
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: I poslije njega...ON

Post by PsyTechGirl »

Guraj vudd, bori se.. Znaš da je vredno toga ..
Ogroman interaktivni poljubac i zagrljaj !!! :-D
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
dita
Posts: 476
Joined: Thu Jul 23, 2009 2:38 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by dita »

Hej, vudd...jesi li ti to malo potonuo ili mi se samo čini? Nemoraš glumiti Bukowskog, pogotovo ako ti se neda... Ne moraš uopće glumiti...Šta je reć`?
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: I poslije njega...ON

Post by vudd »

Nisam potonuo,a nisam ni bio bas nesto na povrsini.Umisliti i glumiti su dva razlicita pojma.
Nego brate,borim se za koru kru'a.
Lazu,seru,muljaju ljudi,al' ne dam se ni ja. :) Jedino pozitivno od narkomanije(osim flash-a,naravno)je to, da sve vrste klosara i fukara prepoznajes vec po najsitnijim tikovima,kako sjede,disu...Uglavnom igram macke i misa u ovom jebenom svijetu polupismenih ''biznismena''i netalentovanih lazova.(cast izuzecima,ali u politiku i religiju ionako ne zalazim)

Treba prezivit' i djecu odhranit'...Kako,do kada,skim scim,...ne'am pojma.
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: I poslije njega...ON

Post by Vlado_M »

vudd wrote:Lazu,seru,muljaju ljudi,al' ne dam se ni ja. :) Jedino pozitivno od narkomanije(osim flash-a,naravno)je to, da sve vrste klosara i fukara prepoznajes vec po najsitnijim tikovima,kako sjede,disu...Uglavnom igram macke i misa u ovom jebenom svijetu polupismenih ''biznismena''i netalentovanih lazova.(cast izuzecima,ali u politiku i religiju ionako ne zalazim)
Da udjes u politiku i religiju, nasao bi iste usrane face. Kod prvih jedina razlika izmedju njih i polupismenih biznismena je u odijelima, njihova su kvalitetnija. Sve italijanska, jebes ga... I redovno se briju i bolje su uvjezbali osmjehe.

Ovi drugi se razlikuju od polupismenih biznismena samo po bradi natopljenoj kvalitetnim viskijem i mantiji koju nose (kad se sjete).

Pozdrav borcu za kruv (mada si me razocarao onim sto neces da dijelimo psihologa. Neces da pomognes drugu u nevolji.)...
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: I poslije njega...ON

Post by vudd »

Dosada,smor i nada,prepleteni prdenjem i podrigivanjem.
Jebo planove''Ako ulozim gutu ..onda podjeljeno sa ... izadje 10 feninga po komadu...to je ...a mozda se i zajebem''jer ionako sve bude kako nisam ocekivao

Ako mi prolupa vremeplov?Ako se ''opustim''?
I uostalom, koji ce kurac pare narkomanu,koji samo sto nije okrenuo novi poslednji krug ovog jebenog izvlacenja?
Sta da radim?Da uzivam u zivotu?Da postanem opsesivno-kompulzivni uzivalac zivota?Femili blazeno spava vec u 22.oo h.Kako da potrosim ovu noc?Ne u proslosti...Lijepo je biti mlad,najvjerovatnije je tako..Mozda bi bilo super da se iskradem,navucem ofucanu rokericu,pokojne ''starke'' i zapalim u ''zivot''hahaha...shit!
Sigurnije je da zavirim u neku folkoteku,pokupim neki komad sto oblaci trenerke i patike kad ide u operu.Kolika je robija za ubistvo sa predumisljajem?
''Kakvo nezrelo razmisljanje,dragi vudd''sapuce mi moja polu- savjest.Uctivo joj kazem da se zabije u picku lijepu materinu.I sta koji kurac, savjest....Svijet je pokvaren,zivot je sranje i nepravedan.Ako hocu da budem dio tog zivota i svijeta,moram da se ''uklopim''.
''Pa zivot moze da bude lijep,dragi vudd''opet bitch- savjest kenja.Druzenje,lijepa rijec,voznja biciklom,pomoc invalidu koji mrzi i sebe i mene i cijeli usljivi svijet.Ici u crkvu,posvetiti se Bogu i trpiti poglede oznojenih, bezubih domacica kroz koje je proslo kurca mjereno u cm. odavde do Skoplja i nazad...''Gdje je vise njih sakupljeno u Njegovo ime,medju njima je i ON'' Zar je perverzija postojala i tad?''Ne gledaj oko sebe,vec sta je u tebi, dragi vudd...''Dobro,dobro...
Da budem classic,da se do'vatim flase iz frizidera?Ovde alkoholicari ionako nisu ovisnici,vise je to kao''il' si musko,il' si pizda''Ako si muska pizda onda si ...narkoman.
.Pa da se dooobro nakrkam,i kad mi se bitch-savjest olesi ko guzica,i kad pocne da mi sa najebava majke nekim neartikulisanim pokretima,nerazumljivim kricima,ispovracanim enterijerom... I kad mi naredi da pustim nekog Shabana da cvili,jer Balkanci obozavaju kad su ''srecni i veseli'',da se useru od srceparajucih melodija i plakanja za...ko zna zbog cega.
''Jutro ce promjeniti sve'' jer cu biti mamuran ko supak,i najvjerovatnije cu se ko pickica iskolaceno iscudjavati nad polomljenim komadima namjestaja,i govoriti kako mi je stvarno vise pun kurac ovakvog ponasanja.Savjest grize.Ne ide brate...
Pusticu da mi krenu slike...Neka se radjaju kao pobacaji. Sutra je novi dan, nova nafaka.
Popije se kafica i....Poslije je sve lijepo i svi se smiju. Haso zajebe Husu,zeko najebe od vuka,Perica ispadne glup,al' se smije, bez obzira na posledice...

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=zkGiM2Ztf68[/youtube]
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
Post Reply