I poslije njega...ON

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Pawa
Posts: 472
Joined: Fri Jul 10, 2009 7:00 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by Pawa »

Slusam jutros na radiju javlaju da je epicentar zemljotresa, koji se sinoc poprilicno osetio cak i na Kosovu, bio u Vukojebini :)

Iako nisam lik koji usled problema moze da ne govori sa ukucanima, desavalo mi se da naletim na cutologe i bas je u poprilicnoj meri umela da me optereti ta neprijatna tisina u "kuci". Nadam se da ste vi uspeli da sredite odnos.
Pozdrav.
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by anfakabl »

Pawa, ne pratiš. Vudd je odselio iz Vukojebine na Obalu Konjovače.
all that I want is to play
ivon
Posts: 157
Joined: Thu Jan 21, 2010 8:44 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by ivon »

pa Vud javi se gde god da si..Obala Konjovače ili Vukojebine..
User avatar
tamarra
Posts: 231
Joined: Mon Nov 23, 2009 4:13 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by tamarra »

Klub obožavateljki čeka.;) Nemoj da brinemo.
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: I poslije njega...ON

Post by vudd »

Av-av... :)


Radi vudd punom parom.Stice prvi milion.Jebes zdravlje,bitna je lova :) ....
Sa zenkom nikako....Klinci me se uzeljeli ovih dana...Sve u svemu...harmonija nula,lova kaplje kad ne treba....pozivi za seme koji me lome itd....Za sad sam ''dobar'',krkam se xanaxsom&Asentrom i cekam Godoa....
Rek'o je doci ako ne zajebe...
Hvala femino-publici&obozavateljkama vuddojebine...Obala konjovace je u snijegu...i precera ga brate.Jebes ti ovakvo ljeto
Pozdrav sim obozavateljkama :lol: i nekolicini muskije clanova.Ovim prepametnim dojucerasnjim dzankozama takodje jedan veliki pozdrav
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
tamarra
Posts: 231
Joined: Mon Nov 23, 2009 4:13 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by tamarra »

Gle, Godo sigurno neće doći. Ispalio je i Beketa. Onomad, pa je pisac nakon svih hvalospjevnih kritika skrušeno priznao: "Ja da sam znao ko je Godo, on bi se sigurno pojavio." :-D
Budi dobar i ne daj se! Uveseli svoje malene, a žena...Pridobijaj je ponovo. Moraš. I uspjeti ćeš.
ivon
Posts: 157
Joined: Thu Jan 21, 2010 8:44 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by ivon »

tamarra wrote:Gle, Godo sigurno neće doći. Ispalio je i Beketa. Onomad, pa je pisac nakon svih hvalospjevnih kritika skrušeno priznao: "Ja da sam znao ko je Godo, on bi se sigurno pojavio." :-D
Budi dobar i ne daj se! Uveseli svoje malene, a žena...Pridobijaj je ponovo. Moraš. I uspjeti ćeš.
bravo Tamara..nemam sta da dodam
User avatar
tess
Posts: 495
Joined: Wed Nov 04, 2009 8:19 am
Location: B. Hill Boliwood

Re: I poslije njega...ON

Post by tess »

Evo batko da te pozdravi jedan od retkih clanova ruznijeg pola na tvojoj temi.Opet produzeni vikend koji prosli put nisam izdrzao do kr(j)aja.
Jebes cekanje Godoa,samo da te voz ne zgrane kao onu mucenicu Anu Karenjin.
Pozdrav od rovitog Jajeta (dugorukov)!
dal' mi steti droga leti?
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: I poslije njega...ON

Post by 7474 »

akoništa drugo, čestitam ti na stotoj stranici ispovesti!!!

rekorder, pa ti vidi!!!!
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
Pawa
Posts: 472
Joined: Fri Jul 10, 2009 7:00 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by Pawa »

anfakabl wrote:Pawa, ne pratiš. Vudd je odselio iz Vukojebine na Obalu Konjovače.
Ups... Ja se izvinjavam, ali stvarno ne znam kako mi je tako bitan detalj promakao... Izgleda da je baba pocela da nevidi :)
Sto bi rekla Ivon, a na kojoj je tacno strani pisano o tome? Ne znam da li sam mozda trebala da dodam onog crvenog smajlica sa podignutim palcem :D

Vudd sarmiraces ti svoju zenku ponovo, u to ne sumnjam, a dotle... Uzivaj sa klincima, zgrci milione i nedaj se slomiti.
Kad pomenu sneg... Koleginica s posla danas pade ispred firme i polomi zena ruku :(
Ja jedva cekam dan kada cu izaci iz stana i sesti u kola, a da prethodno ne moram da cistim sneg sa njih.
Ne volim ga ni na razglednici.
Post Reply