I poslije njega...ON

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
MANS0N
Posts: 722
Joined: Mon Sep 29, 2008 11:57 pm
Contact:

Re: I poslije njega...ON

Post by MANS0N »

Uzmes li taj antdepresiv,Bog otac ti vise nece pomoc.To je tako,pa ti vidi.
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: I poslije njega...ON

Post by vudd »

.
Last edited by vudd on Sat Jan 17, 2009 12:08 pm, edited 1 time in total.
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by Sagitarius »

MANS0N wrote:Sigitaurus ja sve ovo citam,pa kontam...kako li bi bilo da ti neko uzme taj tvoj subotex,pa da ti donese dop u krizi.Bas me zanima koliko bi se onda dugo uzdrzavao od pruzanja sexualnih usluga,a tek koliko bi taj neko (recimo ja) morao cekati da ponudis svoju dragu.:)
No comment,

jedino što se tiče kurčenja,tu ti nema premca.
Mislim da odgovor svi znamo,zato idi brate da se kurcis gdje mozes.:)
Ima li nešto šta ti ne znaš? Možda jedino Escobara nisi upoznao,valjda ti daleko bio :D
Last edited by Sagitarius on Tue Oct 07, 2008 6:38 pm, edited 1 time in total.
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by paramparcad »

MANS0N wrote:Uzmes li taj antdepresiv,Bog otac ti vise nece pomoc.To je tako,pa ti vidi.
u pravu je.i meni je,pre par meseci, psihijatar(nacelnik bolnice)prepisao antidepresive"edronax"jednu ujutro i"tolvon"jednu ujutro i pred spavanje...kakav kosmar.budio sam se kao najiscrpljeniji starac na svetu i taj bi me umor drzao ceo dan,tek uvece bi popustao.daleko od toga da je to sve sto sam osecao.poceo sam da osecam strah od svega pa cak i najnormalnijeg razgovora u drustvu???bojao bih se dal`ima smisla zavrsiti uopste recenicu te bi i tako motivisan prestao pricu na pola...uvece sam imao osecaj da se um poigrava samnom...kao sto moras pronaci dobrog mehanicara tako verovatno i doktora ali ja im ne verujem vise...cuga i ponekad vutra sve ove probleme resava to je moja osobna terapija i zato kazem NE antidepresivima.
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by Sagitarius »

zato kazem NE antidepresivima
2mj. Zolofta,počeo sam se osjećat blago retardiran,uvijek polu-uspavan,s nekim glupim polu-osmijehom na licu.
User avatar
MANS0N
Posts: 722
Joined: Mon Sep 29, 2008 11:57 pm
Contact:

Re: I poslije njega...ON

Post by MANS0N »

Ovisnost je cudo i ona neprestano pronalazi nacine da se usunja u nas zivot.Ti si sada malo los,a ovisnost je nasla ovaj nacin.Tabletice,sve ce da rijese,naravno nidje veze.Ne bolujemo mi od depresije,vec od narkomanije,ima poneki simptom slican i to je to.A tebi bi siroko otvorilo vrata da uskoro zavrsis u kanti za smece.Sad suh moras da rijesis to.Ako rijesis,bices gornji,ako ne ko ce te nafatat.Ovisnost je podmukla i jako ziva bolest.Sigi sto ti ne podijelis,ti si padao par puta,mozes reci konstruktivno nesto na tu temu.Kazi, kako se omakne lako?
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by Sagitarius »

MANS0N wrote:Sigi sto ti ne podijelis,ti si padao par puta,mozes reci konstruktivno nesto na tu temu.Kazi, kako se omakne lako?
Nemam volje za spuštanje na neke niske udarce,tvog nivoa,umoran sam od posla.
Ja sam padao bezbroj puta,ali se uvijek i digao.
Najlakše padneš kad si umisliš da si jak i "izliječen",jer nijedno od to dvoje nećeš nikad bit.
Prema horsu treba osjećat strahopoštovanje IMHO.
Tko visoko leti...
A prepisivanje terapija,tableta,antidepresiva,prepustimo stručnjacima.
Mi možemo samo dat osobni osvrt na nešto što smo uzimali,ili uzimamo.
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: I poslije njega...ON

Post by vudd »

.
Last edited by vudd on Sat Jan 17, 2009 12:09 pm, edited 2 times in total.
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
MANS0N
Posts: 722
Joined: Mon Sep 29, 2008 11:57 pm
Contact:

Re: I poslije njega...ON

Post by MANS0N »

Hahaha,cuj 62 KM,jebote skupi su!Hajd svaka cast.Vidi ovo ti fakat hoces da si cist,jer ovisnost te jest ponijela,ali cim s cuo nesto pozitivno i nesto cime se mozes fakat boriti protiv nje,pa i preko foruma odmah si prihvatio.To cini onu razliku u procentima.A Sigi,ne spustam ti,samo znam da posto si prosao svakakva sranja,da bi mogao reci nesto pametno.Mozda i tebi to pomogne. :)
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
User avatar
MANS0N
Posts: 722
Joined: Mon Sep 29, 2008 11:57 pm
Contact:

Re: I poslije njega...ON

Post by MANS0N »

Wudd,ja sam isto tako par puta ,hm kako reci,smisleno poduzimao korake da ostanem cist.Znaci,natjeram sam sebe da uradim nesto sto me odrzi cistim i sto digne moju stabilnost.Trebao bi da si jako zadovoljan ovim svojim potezom,jer kao sto rekoh to ti je jako povecalo procente uspjeha.Ja sam uvijek znao sta je dobro, a sta lose,ali nekad je lose,ustvari uglavnom je lose lakse uraditi.Za dobro,barem nama,treba neki napor.Nastavi tako i bori se za svoju apstinenciju,snove i srecu u zivotu,jer ovo sve,svi problemi,garantujem ti da ce proci.To je moje skustvo,kao i iskustvo hiljada narkomana koji apstiniraju.Zato boli te kurac,veceras si uradio pravu stvar.Steta samo sto zivis tako daleko od ovih sastanaka, jer bi ti pomogli jako.Oni pomazu ko hoce da im se pomogne,ko i sve na kraju krajeva. :)
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
Post Reply