I poslije njega...ON

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: I poslije njega...ON

Post by vudd »

Sebicno do bola.Nezrelo do jaja.Egoisticno do u tancine....Kmeee,ijaaaaooo,kukuuu meni nad mojom sudbom zlom....sve je to bullshit.Postidim se podobro .Kakvo crno oprostajno pismo?Kad sam ''ozivio''nisam mogao da gledam u tih par iskrivljenih slova koji su trebali da znace kao neko opravdanje.Blam i stid&glupost na kvadrat
Dita pravo zbori.Pawa je dobro rekla,Klara isto.(ONI su brizno spavali,a ja kao...picic u potaji hranih egoizam svoj'')Tess brate ti mi onda na fejsu rece''aj sjebi i tu porodicu,kad vec sve sjebavas...''Sve to stoji.Ali iskreno....
I pored svega toga tu je vudd-supak koji se sve rijedje pojavljuje(ali se pojavljuje jos uvijek)koji je nejpametniji i koji ne jebe ni sjebavanje porodice,ni mene kao nekog ko hoce da izedje iz sranja,koji ne jebe nista osim destrukcije svega vidljivog i nevidljivog....jeb'o ga ja.
Da ovo ne preraste u samokukumavcenje...?
Hvala svima na rijecima ljudskosti....
Idemo dalje,biramo nacin x...pozdrav.
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by preispitivac »

vudd wrote: I pored svega toga tu je vudd-supak koji se sve rijedje pojavljuje(ali se pojavljuje jos uvijek)koji je nejpametniji i koji ne jebe ni sjebavanje porodice,ni mene kao nekog ko hoce da izedje iz sranja,koji ne jebe nista osim destrukcije svega vidljivog i nevidljivog....jeb'o ga ja.
Da ovo ne preraste u samokukumavcenje...?
Meni je zanimljivo to sto nikad nisam zalio zbog sebe sto sam drogiran vec zbog drugih. Da sam sam na svetu ja bih se drogirao svime od A do Z i krepao od toga kao pseto sa facijalnim grcom koji lici na osmeh. Svet je mesto glupaka i zlih koji zive u jednosmernoj simbiozi iz pravca ovih drugih.
Ali postoje ljudi koje "de facto" volim. I sve bih dao za njih. Posto sam video da drogiran ne vredim ni za sprdanje, valjam samo mom egu kao krema za suncanje, ostavih to. Meni je bilo lakse, nisam bio tezak narkoman, vise djankozica kome je, ipak, suvise vremena proslo u tome, ali (ovo ne znam za sigurno, ali zakleo bih se unapred u Sunce) da sam najgori bio i ovo shvatio, izvrsio bih samoubistvo duha. ODRICEM SE LICNIH ASPIRACIJA. Sto se mene tice, JA SAM UMRO. Dacu im sebe, ima da se iskoriscavam u cilju boljitka drugima, radicu kao konj, stalno, neprestano. Meni nista ne treba. Ne zelim ovakav svet, poredak, ne u ovim uslovima. E, ali cu onda nekima da obezbedim druge uslove. A imam kapaciteta za to. Ostar sam i mogu da radim kao konj. Sto ti ovo pisem, verovatno vidis, ali da ipak napisem.

Ti Vudd covece imas zenu i decu. TI NISI BITAN VISE. Ti si izdegenerisani ludak koji ima srece da je dobio blazenu funkciju. Muskarac je covek koji napravi mali krug oko sebe i brine se za sve unutar tog kruga. Ti si pametan a glupo radis. To je gore od samo glup. 100 puta. Pomozi slabijima. Ne sebi. Ti si jak da padnes u bedak. SIlvija Plat, Majakovski, Kurt Kobejn i druga suicidna ekipa. Genijalci, a picke. Ja nisam genijalac, ne zelim da budem picka takodje. Bosanac si, nemoj iz inata ako nista...

[url]http://www.youtube.com/watch?v=SrZYP8SzlN8[url]
Last edited by preispitivac on Sun Mar 07, 2010 1:24 pm, edited 1 time in total.
Jurim rep
User avatar
Djomlanija
Posts: 84
Joined: Mon Jan 04, 2010 1:45 am

Re: I poslije njega...ON

Post by Djomlanija »

Pawa
Posts: 472
Joined: Fri Jul 10, 2009 7:00 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by Pawa »

Vudd ne znam koliko sam te dobro procenila na osnovu postova koje si pisao... Ispravi me ako gresim…
Stekla sam utisak da si borac, jak, realan, kritican i samokritican, inteligentan, dobar retoricar, talentovan za slikanje, sarkazam, humor… Izvanredan talenat za autodestrukciju i destrukciju bih preskocila jer pokusavam da navedem ono pozitivno sto mi se cini da posedujes… I da se ne lazemo, od nas koji nemamo decu, bar tri puta si bogatiji :)
Medjutim ono sto u tvojim postovima do sada nisam primetila je da barem negde provejava osecaj licnog zadovoljstva i srece zbog toga sto si do sada recimo uspeo da postignes i promenis u odnosu na period tvog aktivnog drogiranja. Imam utisak da sve dobro sto uradis pokusavas da umanjis, obezvredis i omalovazis.
Ako mislis da imam solidnu moc zapazanja, mozes li mi objasniti zasto to radis? Postoji li nesto sto tebe zaista cini srecnim? Imas li predstavu kako bi tvoj zivot uopste trebalo da izgleda da bi ti bio zadovoljan sobom, a samim tim i srecan?
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: I poslije njega...ON

Post by AnAna_mo »

Vudd,ja sam imala dva overa u istom danu (preiscrpljen organizam a i jaka roba-puno jake robe). Ako me to nije htjelo gore,ne znam šta hoće?!?!....
Potpis.
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Bratko...Ana...

Post by anfakabl »

zanemeh od straha.
all that I want is to play
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by anfakabl »

Moj mozak je mali, misli u čvoru, ne umem drugačije osim sa ovom dragom (poganom :wink: ) muzikom

I have come curiously close to the end, now
Beneath my self-indulgent, pitiful hole

Defeated, I concede and
Move closer
I may find comfort here
I may find peace within the emptiness, how pitiful

And it's calling me...
It's calling me..
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=a-885aiY3ZY[/youtube]
And as I pull my head out I am without one doubt
Don't wanna be down here serving my narcissism
I must crucify the ego before it's far too late
I pray the light lifts me out

Before I pine away...
Before I pine away...


drž'te se ljudi, jebemu miša, ma, ne znam ništa!!!

(ti si kriv što pišem postove kakvi su me oduvek nervirali)
all that I want is to play
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: I poslije njega...ON

Post by vudd »

Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
Pawa
Posts: 472
Joined: Fri Jul 10, 2009 7:00 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by Pawa »

AnAna_mo wrote:Vudd,ja sam imala dva overa u istom danu (preiscrpljen organizam a i jaka roba-puno jake robe). Ako me to nije htjelo gore,ne znam šta hoće?!?!....
Posto izgleda „gore“ jos uvek ne mozes, a ovde ne zelis, vodi samo racuna da ne zaglavis negde izmedju. Mislim da je to mnogo gora varijanta i od apstinencije (kako je vi dozivljavate) i od smrti...

Svestan si svega, mlad, a prikovan za krevet... Ne mozes sam da se okrenes u njemu a ne da ustanes... Od drugih zavisi da li ces biti gladan ili sit, upisan i usran ili cist, zedan si, hladno ti je ili vruce a to vise ne mozes i ne znas da kazes... Nem si, nepokretan si... Ne mozes ni da se drogiras... Cak i da hoces, vise ne mozes ni da se ubijes... Ostecene mozdane celije nisu reverzibilne pa ti takvo stanje, koje je tvojih ruku delo, predstoji dok se ne otvore vrata za gore, a to moze da potraje...
Sada neka mi neko od vas kaze da je ovakav zivot laksi od borbe koju treba da vodite sa sobom kako se ne bi drogirali... Niko od vas ne razmislja da i to moze da se desi, nego vidite maksimalno dve opcije, biti drogiran ili cist.
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: I poslije njega...ON

Post by vudd »

Pawa...narkomanija ,kako je ja poznajem i dozivljevam, je vrlo podla kurvinska bolest.Do prije 4 dana kod mene je bilo sve ok.Ni pomisljao nisam da cu za dva dana uzeti heroin,a kamoli krenuti ''gore''ili mozda ''dole''...Dakle ,taj dan ,bilo je ok do podne(kao u epskoj pjesmi)
Momenat,minut,sekund ,mikro-situacija ,psiho-prebacivanje...i ja sam na putu za semu.
Na pola puta voznje,vec se odnekud javljala nelagoda''Kuda ja idem,jebote?''''Sta radim ja?''Ali narkoman(onaj jebeni dio vecine ovisnika) daje gas i ne pomislja da se vrati....
Da ne pricam kako su mi izgledale face bezzubih narkosa koji su sa zadnjeg sjedista halapljivo cekala da ih pocastim...Nisam ja nista bolji od njih,ali sam ispao iz fazona.Dao sam im po shut,istjerao iz auta i krenuo nazad.Uz put se mislim''koja sam ja budala...mogao sam za tih 50 maraka odvesti djecu i zenu u neki lijep restorancic na klopu,mogao sam ...ovo ili mozda ono''
Padalo mi je na pamet i da bacim kroz prozor.Bio bih heroj....Ali sam samo rukom provjerio mjesto gdje sam stavio dop...
Razumijem ljude koji su strejt ,da kazu''Pa sto ne baci,jebo ti sebi mater?'' Sto ne pokaza da si mudonja?''
Nisam mudonja...ovisnik sam.Ovisnici nisu mudonje.Oni koji su izasli iz problema ne mogu sa sigurnoscu reci da su mudonje i da nece vise nikad da im se dogodi sranje
Recidivi su dio bolesti.Ovisnik koji nije nikad napravio recidiv,nije ovisnik.''Izlijeceni'' ne postoje....postoje zalijeceni.Ja se zalijecujem na neki nacin i uporan sam kao mazga,ali...shit happens...Meni je cilj ne odustati,ne prepustiti se ''shit happens'' teoriji

\par postova unazad pitala si dali postoji nesto sto bi mene cinilo srecnim.Ne znam!
preispitivac je to donekle objasnio...Mene vise nema(ili ne znam naci put ili sam lijen,ili mi se sve smucilo....)A opet,ona kao''Tvoje je proslo...moras da se predas djeci,porodici...Ide to neko vrijeme,ali...ipak si i ti ziv stvor,treba da bude i tebe negdje tu...a nema te...pa se pojebe sve to skupa....ne znam koliko je razumljivo ovo sto pisem.
Uglavnom,pokusavam reci da je bolest zajebano-zajebana,podla i mudra u odnosu na standardne bolesti.Zato je valjda i porede sa samim djavolom...ne opravdavam je,i ne pokusavam prenijeti parolu''Zajebano je -nema izlaza'',ali ne vjerujem ni u horde izlijecenih narkomana koji leprsaju sretni poljem zivota ,noseci transparente ''To Nije Tako Strasno,Samo Treba Htjeti...Naprijeeeed''
Divno je autosugestijom i vjerom u Bibliju od grmljavine govoriti da je sunce,samo sto sam ja pravo glup pa obicno kazem''Kakvo bolan sunce,ovo prolom oblaka,jebo te...''
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
Post Reply