I poslije njega...ON

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: I poslije njega...ON

Post by bojanol »

Ne treba njemu ništa, ok je on. Malo više drami, i to radi izuzetno zanimljivo, ali ok je on.
Ovaj način, forumašenjem, je strašna terapija za takve slučajeve, zato bi i trebalo da piše kad mu je heavy i kad pravi sranja. Matori psihić.
Pozdrav Vudalo.
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re:

Post by anfakabl »

Želje su jedno, a mogućnosti su ponekad daleko.
Pa ne živi vudd 50ak km od Sa da se tek tako vozi par puta nedeljno na sastanke. Nisu ni pare bitne, zamisli koliko za to treba vremena... Realnije bi bilo zavrteti stvar totalno, pa uz pomoć terapeuta ili kakve org. osnovati AN grupu, verujem da bi iskusna ekipa pružila logistiku. Nek ti psihologica nabaci klijentelu, pokloni joj portret za motivaciju :)
Brale, BL se krši od gudre a nema AN grupu? Bila sam za Božić i videla u kvartu gomile klinaca kojima matori mugeri prodaju metadon kao "medicinski heroin". Keve ti, koja priča...
Nisam pametna, ali bliži ti je Zg za sastanke - ako voliš prelaziti granice.
all that I want is to play
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

haha

Post by anfakabl »

slažem se sa Bojanom - sere bre, nije mu ništa :D
Jbg, neki vole da guraju viljušku u šteker. Svaki put, kao da je prrrviiii :D
Staljine, ipak mojne više, jbg, samo tiću.
Pa šta - baš ti je do jaja, znaš li šta bi moj deda dao za glavu narodnog heroja? A ti ispazariš 2, 3 Tita ko iz...šale :)
all that I want is to play
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: I poslije njega...ON

Post by vudd »

Kakve su ovo zajebancije sad? Volim i ja Tebe :twisted:
Tess bolan,mojne da me blamiras forama iz ''Partizanske eskadrile'' :)(salim se brate)

Bravo Bojane,matori prognozeru.Iz keca u dvicu :D
Ustvari... ja sam rasplamsala tinejdzerka ustekovana na devetom spratu Novog Beograda,koja se pali na narkomanske prica i osmislila sam lik vudda,kojeg nocu sanjam i samozadovaljam se staklenom vazom u obliku kurca na kojoj stoji izgravirano''I poslije njega..ON''
Sestro sta da to campri.Ipak sam ja Staljin,pa valjda zbog toga lekse nabodem 2-3 Tita :D ko iz ...sale

Zajebancija baska...Hvala vam svima koji procitate,kazete,napisete bilo sta na ovoj temi...Ja bih ,recimo,na vasem mjestu ovog vudd-a toliko govnima nahranio i najeb'o se stare....Treca godina na forumu a uvijek ista zalopojka-pjesma.Te zivi u dzungli,te kuka i motika ovde,te nezgodne situacije ondje,te povuci-potegni(u zadnje vrijeme,vise potegni Boga mi)muka jad cemer,oj sudbo kleta jebo li te ja :) ....Vija se sa svakodnevnim problemima,sopstvenim demonima...Finansijske malverzacije,zenka place,sitna djeca piste...(sevdah style)...Vuddonja kenja na forumu kao fosil koji je prosao sito i reseto,matoro pseto(al' se rimuje)najjaci, najpametniji naj,naj...a guzove ne pomjera kad je Izlaz u pitanju...Bjedne posjete lokalnim psiholozima koji se naslusaju takvih sranja da im poslije treba strucno lice da sebi dodju i nastave sa radnim aktivnostima,mali je korak i veliko samoopravdanje.



Slab sam.Mislim da bih prvo trebao da se izbistrim :) i da dodjem sebi nakon ovih sranja...Trenutno se bojim izaci iz kuce,emotivni krah kao posljedica 10-dnevnog ''odsustva''...djeca me maze i tepaju ''krezavo cudoviste'' :)Uzeljeli se oca,jebo te...
...Definitivna odluka je da hitno trebam strucnu pomoc.
Pozdrav i cujemo se
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: I poslije njega...ON

Post by vudd »

Ko tebe copy,ti njega paste :)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=MIJAbTghl5g[/youtube]
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Posle svega ipak ON

Post by anfakabl »

Bratko...eh, uhh, in tako naprej.
Ti i još jedan, koji je na službenom putu, ste jedini ljudi zbog kojih mogu plakati i smejati se u isto vreme. Onda drugi misle da sam luda, ali nisam, jel' da? To je život. Tako je jbg.
Živiš u džungli, neke zveri ukrotiš, nekima ne moš pera odbiti. Možda je u krajnjem proračunu x ipak nula. Ono kao, bolja je nula od minusa.
Ti si predivna osoba.
Stručna pomoć je neophodna, ti je želiš pa mislim da ćeš izburgijati dobru stvar. Jbg, ako treba u Sarajevo, Bg, bilo kuda - nadam se da će se posložiti.
Već sam ti rekla da bih volela da te ne kontam.
Ti si predivna osoba (ovo je refren)
all that I want is to play
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: I poslije njega...ON

Post by bojanol »

Jebi ga vuud, nema ti pomoći. Smeh.
User avatar
tamarra
Posts: 231
Joined: Mon Nov 23, 2009 4:13 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by tamarra »

Anfakabl, ma nisam ja ni mislila da Vudd tri puta tjedno putuje za Sarajevo na sastanke AN. Ko bi to isfinancirao. Shvatila sam da će za vikend tamo biti konferencija, pa zašto ne otići. Upoznati ljude, povezati se, napraviti nešto. Bilo bi sjajno napraviti grupu u BL. U svakom slučaju pokrenuti se, učiniti i taj korak. Pokušati u krajnjem.

Znam naci knjižičara! Mada mi je u maglovitom sjećanju, više pamtim neprijatnu raspravu nego lik. :-D
A znaš li ti onu slastičarnicu u Katoličoj porti, preko puta Kulturnog centra, gdje je bila najjeftinija limunada u gradu (mislim da je to zapravo bio razmućen step sok :wink: )? By the way, Katolička porta mi je sada užasna sa onim podnim disko osvjetljenjem. Potpuno je izgubila sav svoj čar. Nije više onako intimno mjesto. Prošetala sam samo, što sam žurnije mogla.

Vudd, šta ti uradih od teme! :-D Ne ljuti se. Teško odoljevam novosadskim pričama. :)

Javni se, napiši koju.
Last edited by tamarra on Wed Mar 24, 2010 10:50 am, edited 1 time in total.
User avatar
joesspappa
Posts: 775
Joined: Mon Sep 18, 2006 6:15 pm
Location: Beograd
Contact:

Re: I poslije njega...ON

Post by joesspappa »

@Vudd: Ako ne pokušaš - 100% nećeš uspeti.
Reče još jedan mudroser sa ovog foruma pre par godina... izgubio se, nema ga. Pitam se šta li bi bilo sa njim da je pokušao!?
Lako je prutu da se sokoli, dok bije decu njega ne boli.
berliner
Posts: 106
Joined: Thu Dec 10, 2009 11:52 am

Re: I poslije njega...ON

Post by berliner »

Mozda te ovo malo digne moj jarane.
Pozdrav za ocajnika,od ocajnika!!!!!!http://www.youtube.com/watch?v=DD0A2plMSVA
Pisi sta mai.
eh da ne bih samo tog dopa
Post Reply