I poslije njega...ON

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
NaughtyButNice***
Posts: 205
Joined: Fri Jun 05, 2009 12:25 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by NaughtyButNice*** »

s levom rukom na grudima ,
desnom na ponosnom celu
zahvaljujem Drugu Vudu za razmenu smelu...
smajlic vamo...smajlic tamo...
saljem trange kada vidim deo frange
:finga:
sve sto je ljudsko nije mi strano
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by anfakabl »

Pozdrav brate vudd.
Osvežavaš, uveseljavaš
all that I want is to play
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: I poslije njega...ON

Post by vudd »

Konvencija sjebala aktivnost foruma? :)Ima li koga?
Aaa... ni'dje nikog,sve te jebalo...
bluegrab.gif
bluegrab.gif (9.54 KiB) Viewed 1944 times
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by paramparcad »

dobar smajlic...skakutavo mudo i ruka koja porucuje"a dodji `vamo,mamu ti jebem...pozdrav vude prijatelju stari.
dita
Posts: 476
Joined: Thu Jul 23, 2009 2:38 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by dita »

Kad me nije šlagiralo kad sam vidjela ovaj novi avatar. Very scary. Nadam se da nije metaforička slika onog "iznutra"?!
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: I poslije njega...ON

Post by vudd »

Ma ne dita,ovo mi je sa vjencanja :D
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
dita
Posts: 476
Joined: Thu Jul 23, 2009 2:38 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by dita »

Ma znam da je "iznutra". Mada bi mi bilo draže da nije, prvenstveno zbog tvoje djece, žene, ma i tebe. Čitala sam malo tvoju priču, tvoje postove ogoljene skoro do kosti i brutalno iskrene... i puno toga poznatoga... Znaš ja vjerujem da ima ovisnika koji nisu pizde u duši, mislim da nisu narkomani i da se ovisnost može odnijeti nježno ko rukom bili bi LJUDI. Znam puno "uspješnih " ljudi koji su gori lažljivci, prevaranti, licemjeri i govnari nego ovisnici, sad ako je to utjeha. Zapravo bih imala svašta-nešta za reći, ali da sad previše tu ne kenjam, eto iskreno ti želim da nekako guraš i izguraš...čisto zbog "ono malo duše" (nije malo) zarobljene u tvom tijelu...
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: I poslije njega...ON

Post by vudd »

Hvala ti mnogo,dita...

Velika je glupost i zajebancija, sto covjek pomisli da sam moze pobjediti ovisnost.
Ovisnik protiv ovisnosti??? Nije nimalo tesko pogoditi ko ce pobjediti.U svakom slucaju JA gubim

Stvarno mi je zao sto sjebavam balans i rusim ravnotezu foruma koji se bavi prevencijom
narkomanije,i sto sivilom serem po pozitivi koja je doduse prosarana ovim supkastim
smajlicima i prezvakanim sarenim lazama tinejdzerske populacije...Mada ja, uglavnom, kroz takav spektar i gledam na
masivnu pojavu pozitivnosti...''profesionalna deformacija''

Dragi Zivote,da li je ovo smisao Tebe?Ovi ljudi sto me okruzuju,njihove lazne njuske,njihove pohote,pomame,razvratosti,zatrpane debelim stomacima i neukusnim odjecama.Kuca, posao,novo auto,karijera,cangrizava supruga,jebozovna i srebroljubiva ljubavnica?Patnja ljudi svjesnih i nesvjesnih svoje nesvjesti,politickih karanja u mozak i dzep,turbo folka i njime izdrkane mladosti ....bezvizni rezim :) ...?
Ne?Onda mora da je to lijepa rijec iz usta prijatelja koji ti to nikad nit' je bio,nit' ce biti,...ili prelijepo drvo u prirodi,pod kojim cami govno putnika- namjernika....Ako je to to,ako je ''biti normalan'' jednako ''biti nesrecan'', onda zahvaljujem lijepo...nemoj sta zamjerit( jebi se)...Ja bih ostao budala...Budala koja ce voljeti djecu,cuvati ih od zla i umrijeti sa osmjehom na licu na kraju storije.
Kazu mi da je to tako,da je to jednostavno ''zivot''za koji se treba boriti,i da ja samo nisam sposoban zivjeti...Nisam sposoban biti sretan...Postovani gospodine zivote,sta je sreca?Koje je culo za srecu?...Dusa???Ja dusu nemam...Ispustio sam je sa jednim uzdahom(kakav FLASH,jeboo te...),jednom davno,na jednom zapustenom''Bahnhoffu''.Odletjela je i pridruzila se jatu dusa, koje su vrtjele
svoje hazardne krugove iznad Letten-a...Ja sam trenutno adaptirana rusevina,u kojoj zive posmrtni ostaci srece(il' je to bila mladost,rana mladost)I u zadnje vrijeme mi se desi da osjetim onu ''srecu''kao kad sam bio mali...par sekundi samo.Zaustavim dah, da je ne bih otpirio...Ali ne mogu da je zadrzim,i bude mi krivo, u picku majcinu...A mnogo lijep osjecaj...

''Back to life,back to reality...''

1993:
Zurich,Kreis 5(javni toalet)

Zubato sunce, hladnoca,groznica,... i ovog ce jutra biti zamaknuti u toaletu ovog prelijepog grada(samo na razglednicama i TV reportazama).Razjapljena wc solja, razjapljeno cuti.''Dobro jutro,kolega'' Osjecamo isto...jedemo govna i ona i ja.Uz piskav zvuk,voda provristava himnu narkomansku...
Novi gan,za novi dan...trzim se i nalazim.Rutina rituala...Blazena da si, zemljo cokolade i sira, izbusenog kao moje ruke...Razmisljam dok palim cigaru,kako svaki covjek dan zapocinje u toaletu...
''Lasch oepis use,ziesch oepis ine...'' cujem u komsijskoj kabini.Gooood mooornniiing,Vieeeetnaaam
Sad vec jako ugodno sunce,i dobar dop obecavali su lijep septembarski dan.
Idem na Letten,i usput razmisljam kako doci do sledeceg ''knall''-a, koga naci za ''coctail''...Dan prije upoznao sam E.Izbjegla je iz Sarajeva,ne zna jezik,ima nesto love i ...drogira se.Nikako nisam smio ispustiti E.Slagao sam joj da sam i ja musliman,i da je strasno sta se u Bosni radi...i da su nasi ovo,njihovi ono..Ustvari me bolio kurac za Bosnu,za srbe, muslimane, hrvate,mongole,minimoje.Za sve, osim za heroin i kokain...Kao i E.uostalom.Mi nismo bili nasi,vasi,njihovi... mi smo bili Njegovi...
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
dita
Posts: 476
Joined: Thu Jul 23, 2009 2:38 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by dita »

I što ćeš poduzeti da ne izgubiš? Ne želim se ja sad nešto petljati , ali puno je toga u igri. Samo pokušavam (tko sam ja?), ali eto slučajno sam tu i slučajno ili ne puno toga sličnog proživjela, doduše s druge strane, ali dobro upoznala i sve ono o čemu pišeš. Godinama to gledala, slušala i razmišljala, šta kako gdje zašto, dugi niz godina. Podsjeti me na Štulića: nevolja mi suđena, nosim je u kostima, a da poraze od ranije i ne nabrajam, ej živote teško ovo jebote, mani me se živote...Ali vjeruj mi može biti i drugačije...Danas sam se čula s mužem, mulcem od 42, s preko 20 godina "staža". Dobro sam, sretan, zadovoljan, SMIREN, nisam nestrpljiv...Mislim, javi se opet nada, a bio je tako na dnu dna...U zraku se osječala smrt, koja je bila tako blizu njega...
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: I poslije njega...ON

Post by vudd »

Da.Sta poduzeti, da ne izgubim?...Vukojebina je vrlo los izbor,ako covjeku i padne na pamet da pomogne sebi.Iz BL su mi javili da bih prvo trebao u zavod za mentalno zdravlje u svojoj opstini.Ovi mentalni,kazu kako nemaju iskustva sa ovisnicima.Pitam ih,da kojim slucajem nemaju iskustva sa ljudima?Imaju...Ali tek za 2 mjeseca.'' :-D ''Razocarano posmatram ''doktoricu''koja se jutros nije obrijala ,i sa uctivim smjeskom punim mrznje,razmisljam da joj polupam pisacu masinu o njenu neandertalsku glavurdu.Salju me u malo ''jacu''bolnicu,gdje cak ima i neuro-psihijatar :) .Malo prije sam nazvao i ne mogu da vjerujem.''Prvo morate da se narucite kod porodicnog doktora,pa sa uputom dodjite kod nas,Nakon pregleda( :?: )vidjecemo sta dalje.Mozda preporuka,jer mi upute ne dajemo( :?: )''Pa kad moze...''Pitam, znajuci odgovor ''Velika je guzva.Dodjite da zakazemo termin...''
Ima li ko zdrav u ovoj karikaturi od drzave?Svi su u kurcu?
Za dva mjeseca moze mi 'ladno izniknuti vrba iz guzice...Razmisljam da se pridruzim AN sastancima u Uzbekistanu,jer mi je mnogo blize i jeftinije...
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
Post Reply