I poslije njega...ON

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: I poslije njega...ON

Post by vudd »

Ne znem
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
dita
Posts: 476
Joined: Thu Jul 23, 2009 2:38 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by dita »

Najvažnije je da su djetetovi nalazi uredni. Nema ljepše vijesti i evo i meni je iskreno drago ( jako sam slaba na djecu). Hajd ti samo guraj naprijed i drži se...zbog sebe i zbog djece...
cross
Posts: 33
Joined: Mon Jun 15, 2009 12:10 am

Re: I poslije njega...ON

Post by cross »

Samo 7dana cekanja na MR? Tebi stvrano dobro ide, bez zajebancije!
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: I poslije njega...ON

Post by vudd »

cross wrote:Samo 7dana cekanja na MR? Tebi stvrano dobro ide, bez zajebancije!
Pa nisam ja ljakse,imam i ja svoje ljude 8) :D .Prvo su mi rekli u februaru 2010,(what a fuck?),pa kao 22.10...Tu sam poceo da gubim moju cuvenu samo- kontrolu,uz jebanje i drzave i Dodika :) pa je ''priskocila'' Dr.V. i ...znas kako to ide.
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
cross
Posts: 33
Joined: Mon Jun 15, 2009 12:10 am

Re: I poslije njega...ON

Post by cross »

Znam; da nisi ljakse, samo koristis bogom date sposobnost ili mogucnosti da "zavrsis" nemoguce.
Gnjidama je svakako zajebano ali nikome nije svejedno kad ceka nalaze dok mu kroz glavu prolaze najgori moguci scenariji. Jos kad tome dodas strah od mogucnosti da dio tvojih sranja "plati" neko od najmilijih, tad postaje jebeno. Hvala Bogu sve je u redu. Ali, ostaje ona "da tvoja sranja uvjek plate najmiliji". Ne u stilu da ih Bog kaznjava ili neka visa sila vec upravo ti egoizmom i ne spremnoscu da se citav predas i posvetis ideji, mislim obitelji. Patimo od iste bolesti, a dobro znamo obadvojica da ne pate samo narkomani.
darla
Posts: 218
Joined: Tue May 19, 2009 4:07 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by darla »

samo da pozdravim vudda i :crybaby: sto su obrisani postovi..
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: I poslije njega...ON

Post by vudd »

darla wrote:samo da pozdravim vudda i :crybaby: sto su obrisani postovi..
:goodman: Ma ne placi darla.nije suza vrijedno.
Kako vidim, na forumu je ''in''varijanta da se ispovjesti salju na pp,pa ako si zainteresovana... Uz minimalnu naknadu dobices pricu o jadnom vudd-u i njegovom stradanju...(inc.oral,maloljetnice,anal,grupnjaci i sl) :D
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
darla
Posts: 218
Joined: Tue May 19, 2009 4:07 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by darla »

imas ispovijest? bas bih ju procitala..zanima me malo vise o tebi..das ju na pp?
User avatar
NaughtyButNice***
Posts: 205
Joined: Fri Jun 05, 2009 12:25 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by NaughtyButNice*** »

vudd wrote: Uz minimalnu naknadu dobices pricu o jadnom vudd-u i njegovom stradanju...(inc.oral,maloljetnice,anal,grupnjaci i sl) :D
ako ima koja sa "big bubis" i posrnulom Madonom , prijavljujem se ....para nemam ali nudim trange za frange :snakeman:
sve sto je ljudsko nije mi strano
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: I poslije njega...ON

Post by vudd »

NaughtyButNice*** wrote:
vudd wrote: Uz minimalnu naknadu dobices pricu o jadnom vudd-u i njegovom stradanju...(inc.oral,maloljetnice,anal,grupnjaci i sl) :D
ako ima koja sa "big bubis" i posrnulom Madonom , prijavljujem se ....para nemam ali nudim trange za frange :snakeman:
Ma moze sve za moje ljude,ali prvo salji trange...Volim te,cijenim, postujem i bacam milione smajlica u iznenadjeno lice,ali....prvo trange! :-D :finga: :P :bear: :bear: :bear:
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
Post Reply