I poslije njega...ON

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: I poslije njega...ON

Post by saša-ex »

Slika mi je iz muzeja piva u Alkmaru, gledam neki filmić koji se vrti tamo, žena me slikala...
Ne idem na seminare i slična sranja, posebno ne o gudri.
A o komuni imaš predrasude, kao i puno sveznajućih narkomana. Ja nisam ni znao šta je to. Možda sam zato bolje prošao.

Vudd prijatelju, znam da te nerviram. Ali stvar je mnogo prostija nego što tebi izgleda. Nisam ovde da budem simpatičan, nadasve šarmantan i inteligentan, sa dobrim smislom za humor. Jok. Ovde sam samo da bih rekao da je ovo izlečiva bolest i da postoji mogućnost života i posle. Samo što ne propagiram da se do toga dolazi uz našu mudrost ili vremenom koje će proći. Nego debelim radom na sebi,uz znoj,muke i odricanja. I ne bih se prepirao. Nema ovde nikog pametnijeg...Svi smo glupi.
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
Vuk
Posts: 1315
Joined: Sat Dec 06, 2008 1:17 pm
Location: Beograd

Re: I poslije njega...ON

Post by Vuk »

saša-ex wrote:Ali stvar je mnogo prostija nego što tebi izgleda. Nisam ovde da budem simpatičan, nadasve šarmantan i inteligentan, sa dobrim smislom za humor. Jok. Ovde sam samo da bih rekao da je ovo izlečiva bolest i da postoji mogućnost života i posle. Samo što ne propagiram da se do toga dolazi uz našu mudrost ili vremenom koje će proći. Nego debelim radom na sebi,uz znoj,muke i odricanja. I ne bih se prepirao. Nema ovde nikog pametnijeg...Svi smo glupi.
Jeste Saša tvrd i kapiram zašto nekoga nervira ali je skoro uvek u pravu i to je krajnja linija. Nije nauka, samo se treba manuti malodušnosti, potpisati kapitulaciju i krenuti polako i otvorenog uma!
Moon child
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: I poslije njega...ON

Post by vudd »

Ma ne nerviras me,jebo ga ti.
Kontam da je izlijecivo i da postoji opcija gotive poslije.Jednostavno me nekako smori kad procitam''problem je u nama,mi smo karakondzule glupe itd''To znam i sam :)Nista novo

I radim brale,odricanje i to,iako uz znoj, trud i muku dodje do ovakvih dana kakvi su trenutno...
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by Sagitarius »

Svi smo glupi
Nismo.
Ja sam najpametniji :snakeman: :D :D :D
User avatar
MANS0N
Posts: 722
Joined: Mon Sep 29, 2008 11:57 pm
Contact:

Re: I poslije njega...ON

Post by MANS0N »

Hahaha,Vlado ja tebe volim!:)
Znas odlicno raspolozenog covjeka si jos vise oraspolozio!Smijem se sam u ovom govnetu sta li je...Jebiga ja nemam sta da vam kazem za narkomaniju,sve vec znate, Edited by forum admin :D
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: I poslije njega...ON

Post by vudd »

Sto obrisa Admine?Garant je nesto korisno bilo.
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
biba
Posts: 75
Joined: Fri Aug 08, 2008 11:06 am
Location: Split city

Re: I poslije njega...ON

Post by biba »

E da mene mogu zombirati te tabletice o kojima pišete,ma kakvo zombiranje,to je sve za malu dicu. . . .
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: I poslije njega...ON

Post by vudd »

biba wrote:E da mene mogu zombirati te tabletice o kojima pišete,ma kakvo zombiranje,to je sve za malu dicu. . . .
Ma gdje ba zombirati.Nema nista od toga.Ovo su sranje tabletice i jebo mi pas mater te ih popih.
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
biba
Posts: 75
Joined: Fri Aug 08, 2008 11:06 am
Location: Split city

Re: I poslije njega...ON

Post by biba »

Normalno da su tabletice,to da pricamo o leponexima,ziprexi,ili necem sl.,al xsanax i apaci pa to je smješno!
Pozdrav!
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by Sagitarius »

biba wrote:Normalno da su tabletice,to da pricamo o leponexima,ziprexi,ili necem sl.,al xsanax i apaci pa to je smješno!
Pozdrav!
Grrrrr,ti to ne'š vidit ni na kilometar
Post Reply