I poslije njega...ON

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: I poslije njega...ON

Post by PsyTechGirl »

E moj vudd-e..
Sranja na sve strane ..
A to da nekome nije loše, na pr Saši i to, ne verujem baš ..
Što su mi mnogi rekli, i ljudima koji nikada nisu probali opijate zna da bude skenj totalni,a ne nama ovako već predodredjanima da se sjebemo i bistvujemo sjebani ..
Sve u svemu, ne znam ni sama šta htedoh reći, sem da sam uz tebe i znam da ćeš pregrmiti i ovo sranje .. Ali baš ZNAM !! Jer nisi ti za dzabe stigao dokle si stigao i sigurna sam da ti to možeš.. Naravno, nije lako, ali nije ni nemoguće ..
Puno te grlim, ljubim, pozdravljam i sve ostalo .. Čuvaj mi se!! :heart: PDT_Love_18 :heart:
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by Sagitarius »

Xanax cu najvjerovatnije pozderati,jer ima neko ublazujuce dejstvo i ne radi agresivu
Nemoj zaredat sa Xanaxom duže od mjesec dana,teška navlakuša!
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: I poslije njega...ON

Post by vudd »

Ma jok brale,za tri-cetiri dana je pozderano i kapak.
Da se hocu navuci na nesto,sigurno nebi bilo na recept:) .
Jebi ga, napisao sam onako kako je.Neki ce misliti da sam recidiviro,neki ce podrzati da probam sve vrste anti depresiva,pa koja legne...
Nijedno ''stanje''ne moze biti kao ono kad si totalno clean.Jutros sam ustao i osjecao se kao poslednje govno.Mozak salje poruke''dobro je bolan,pukni neki xanax i peacefull Bosnia''Sranje.

Proci ce ovo...
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by Sagitarius »

Ma opušteno,kad treba-treba.
Sam znaš nas,tanka je razlika između "treba" i "aj malo,da se proveselim"
A Xanax,baš fino opusti,ne zombira,k'o apaurin...
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: I poslije njega...ON

Post by vudd »

A jebo majku,bas se posrano osjecam,jer sam sad fakticki sa one druge strane apstinencije. :) Do sad mi nije niko mogao ni pera odbit',a sad ima da se poklopim usima i slusam. :)
Kontam da je to sve normala,u ovoj dozivotnoj borbi.Covjek kojeg sam poznavao,bio je nesto kao vodja jedne komune,spuc'o se poslije 8 godina dopom.Jebi ga,desava se,al'nije kraj svijeta...Pichish dalje
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
MANS0N
Posts: 722
Joined: Mon Sep 29, 2008 11:57 pm
Contact:

Re: I poslije njega...ON

Post by MANS0N »

Pa volim da boldiram,nije po defaultu.Izgleda bolje,a i istice se,u pravu si.
Last edited by MANS0N on Sat Mar 21, 2009 3:19 am, edited 1 time in total.
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
User avatar
MANS0N
Posts: 722
Joined: Mon Sep 29, 2008 11:57 pm
Contact:

Re: I poslije njega...ON

Post by MANS0N »

sjelena wrote:
Zona Sumraka wrote:alo ba, ne vidi ti se, ima samo datum registracije...ti vjerovatno vidis kada si na sopstvenom profilu, ali to ne znaci da vide i ostali...daj nek' neko drugi provjeri, da ne misli da ga ufuravam...
ne vidi se datum!
Aaaaaaaaa hvala!!!!
Nisam se zezao,samo nema ko da provjeri,cure super ste!Hvala vam veliko!Znaci sad sam sav super, stealth.Nit se vidim,nit se cujem.
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: I poslije njega...ON

Post by saša-ex »

Ne, meni je život kao bajka, ispred mene samo ptičice i cveće, a vazda je proleće i to onaj majski deo...

Normalno da ima problema, ko i u svakom životu. Ono što je meni najbitnije je da nema depresija. I da ti moji problemi nemaju veze sa apstinencijom ili drogiranjem. A možda bi Vudd, voleo da ti pišem nešto kao dnevnik-nerviram se na poslu, neke firme ne plaćaju, sa novcem uvek problemi, iznervirao me Nikola, emotivno je nezreo i stalno minira sastanke...
Deo mog života, kada su moji problemi imali veze sa gudrom sam detaljno opisao. I onaj deo kada sam izašao iz komune, koji je bio pun sranja. Mislim da ovo danas nikom ne bi bilo interesantno(možda ovima što su navučeni na Velikog brata). Ovaj forum se bavi narkomanijom, priča se o onom što nas je odvelo u to, o periodu dok se drogiramo, vreme lečenja i o onom što dolazi posle. Kod mene je već dosta posle, što ne znači da sam neoprezan, već znači da moj današnji život nema mnogo direktne veze sa narkomanijom.
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: I poslije njega...ON

Post by Vlado_M »

Okej. Fora je u tome sto tebe takvi problemi ne bacaju u razmisljanje da se puknes. To je osnovna razlika. Mislim da je i Stealth isti takav... Mene moji problemi bacaju, pa se onda rvem sam sa sobom i problemima. A golem sam konj, iscrpi me borba totalno.

Vudd, nije strasno sto pijes to smece. Bolje antidepresivi, nego da se lupas konkretnim stvarima. Samo gazi.

Jutro.
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: I poslije njega...ON

Post by vudd »

Sasa,zato i kazem svaka ti cast.Nemas vise nikakvih problema ni sjecanja vezanih za drogiranje i apstinenciju,osim u savjetima koje dajes.Samo da te pitam.Jeli ti ovaj tvoj avatar pokazuje da si na nekom seminaru?Bas mi djelujes onako cool sa prekrstenim rukama,i facom pomnog slusaoca.
A možda bi Vudd, voleo da ti pišem nešto kao dnevnik
Ma ne treba Vuddu da cita tvoje dnevnike,ali ni sazvakane komunske ojebine.Meni licno nista novo ne govoris,sve te parole tipa''mi smo krivi,problem je u nama, itd''Sigurno da nije kriva moja bezzuba tetka Radojka sto se borim da se ne skrsim :) .Jebi ga, ti si super covjek,kojem su problemi jos samo lova,Nikola nezreli i to...Ja sam malo drugaciji,pa i problemi mi jos uvijek vezani za ovisnicku licnost.

Vlado haveru,smecem do zdravlja :) Sazvakacu ovo xanaxa sto je ostalo,a Zoloft cu najvjerovatnije dati kokosima ne bi li pocrkale,jer mi opako idu na zivce.Kao i sve u ovom jebenom selu.
pozdrav
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
Post Reply