I poslije njega...ON

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: I poslije njega...ON

Post by bojanol »

Naravno da ga ne vidiš (kopiranje), kad je u tvojoj glavi. Treba smelosti pa pogledati sebe u oči i reći ono što ti je stvarno na pameti. Mada, sudeći po tvom vokabularu, put će biti dug.
U svakom slučaju, ja na primer mislim da ovaj forum uopšte nije smor, menja se i živi, godinama. Menjaju se ljudi, priče, svakako su slične, ali nikako i iste. To što je tebi smor, pa ok, tvoja stvar.
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: I poslije njega...ON

Post by vudd »

.
Last edited by vudd on Sat Jan 17, 2009 11:51 am, edited 2 times in total.
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: I poslije njega...ON

Post by bojanol »

vudd wrote:Ti vidis (kopiranje,naravno) u mojoj glavi,koje ja nevidim.Kako jebote?Mora da imas nesto slicno.Kako vidjeti nesto kod nekog,ako sam nemas isto?Objasni molim te,al nekim vokabularom kojim ce put biti kraci.
Razmisli.
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: I poslije njega...ON

Post by vudd »

..
Last edited by vudd on Sat Jan 17, 2009 11:49 am, edited 2 times in total.
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: I poslije njega...ON

Post by Zona Sumraka »

Kad sam stao,ostala je prostota vokabularna,nedostatak duhovitosti i drogiranog filozofiranja.
ovo gore sto si naveo, u tvom slucaju, nema nikakve veze sa gudrom... lik kome se obracas nije uradjen, a sto je najvaznije nije pozer i chepulja...
User avatar
Vuk
Posts: 1315
Joined: Sat Dec 06, 2008 1:17 pm
Location: Beograd

Re: I poslije njega...ON

Post by Vuk »

Cao! A jbg trazim vec x dana neki od ovakvih foruma, chudna neka potreba za ponavljanjem nekih osecaja i kao kreiranja novih. Vidim da vaas ima raznih shto je realno sjajno. Svoju cu prichu, chim sakupim muda, baciti na svoj post...ili ne... bemliga... skracena verzija priche koju svi znate jer se mnogo ne razlikuje (drugi akteri ali glavni junak uvek isti ON) od vashih je da sam se gudrao dobrih...uh, chekaj da se saberem... 10ak god, manje-vishe svime al ko shto rekoh glavni junak je dop (ili antiheroj kako god), sad sam chist nekih...uf, opet matematika...pa, od jula i ide jbg... chisto poshto vidim iz chitanja ovoga do sad da se vi vec prilichno poznajete kapiram da je red bio i da se najavim sa koliko toliko nekom prichom!
Last edited by Vuk on Mon Dec 08, 2008 1:50 pm, edited 1 time in total.
Moon child
User avatar
Vuk
Posts: 1315
Joined: Sat Dec 06, 2008 1:17 pm
Location: Beograd

Re: I poslije njega...ON

Post by Vuk »

...a tebi Vudd majstore svaka chast na prichi i hrabrosti da je izdrzish tolike godine i prezivish, mrachna kao i mnoge ali imash srca da se ne predash i tome kapa dole. Poseban trip gajim prema ljudima iz te cele priche koji imaju decu, shto nije moj sluchaj, jer nama koji smo solo tj. josh uvek samo za sebe odgovorni je mnogo lakshe... ali i dalje teshko u Q!
Moon child
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: I poslije njega...ON

Post by sanela »

Raščistih malo ove zadnje komentare....
Molim bez vrijeđanja...
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by paramparcad »

dokle ces me mesti sanela sa foruma...mora da si ljubomorna na moj fascinirajuci smisao za humor...drugo mi nista ne pada na pamet,jebiga
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: I poslije njega...ON

Post by sanela »

paramparcad wrote:dokle ces me mesti sanela sa foruma...mora da si ljubomorna na moj fascinirajuci smisao za humor...drugo mi nista ne pada na pamet,jebiga
:smt043
Post Reply