I poslije njega...ON

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: I poslije njega...ON

Post by vudd »

Zelio sam dovoljno...Ali ''MTEL'' ne jebe zive sile...I danas Boga mi krenulo sve naopacke.Nece me taj Skayp fazon,pa to ti je....Udjem u Internet kafe i svim ljudima pukne veza. :) Valjda od prevelike energije i optimizma,ko bi ga znao :twisted: ...Pojebalo se nesto i ni ovaj petak nije upalilo.Ne samo kod mene.Sastanak je izostao...Ljudi su se trudili,ali...Sreca pa sam trenutno ok.Inace bi losa konekcija bio idealan izgovor da je sve protiv mene i da je najbolje da se zviznem :) ...pa kom opanci-kom kaljace....Ovako,sad je sve happy. pa shibamo dalje...Do tad ce valjda i ''Mtel'' da postane prijatelj.
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
Pawa
Posts: 472
Joined: Fri Jul 10, 2009 7:00 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by Pawa »

vudd wrote:Sastanak je izostao...
Bas steta za sastanak...
vudd wrote:Sreca pa sam trenutno ok.Inace bi losa konekcija bio idealan izgovor da je sve protiv mene i da je najbolje da se zviznem :)
Eeeeeee.... :smt115 ... A mozda se Visa Sila, odnosno onako kako je ti dozivljavas Sisa, igra sa tobom u nadi da ce te naterati da skoknes do Beograda...
Recimo losa konekcija moze da bude i idealan izgovor da je sve protiv tebe i da je ipak najbolje da kupis tu kartu, doletis do susednog kontinenta i porazgovaras sa njom face to face :smt083
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: I poslije njega...ON

Post by vudd »

Ala Pawo...Ne vjerujem jos u neku silu,(vjerujem,ali nema veze sa pravcem kretanja i odlaskom na live sastanak :) )a Sisa je Vladov brend. :)
U BG planiram ionako....Trebam prijatelju na grob otici.Imam neku potrebu za tim.Sad, da li je u pitanju opet neki vrlo uman potez ovisnika,ili potreba da nad hrpom zemlje i plasticnim buketima okajem mnoge stvari,oprostim neke zajebe,kazem nesto sto sam cutao,ili je sve samo
sazaljenje...vidjecu.Oprezan sam paranoicno...
Ne volim da trazim od nekog nesto(a prije sam volio :) )...samim tim i AN su jos uvijek tabu -tema u mom okorjelom mazohizmu...Ali svi su izgledi da cu se naci sa bar ,dvoje-troje Anonimaca :)
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
Pawa
Posts: 472
Joined: Fri Jul 10, 2009 7:00 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by Pawa »

vudd wrote:Trebam prijatelju na grob otici.Imam neku potrebu za tim.
Ta potreba mi je jako dobro poznata. Nakon posete uvek osetim neverovatno rasterecenje. Nadam se da ce i tebi tako biti.

Za NA sam se nadala da ce ti mozda, za pocetak, biti bar dobar „izduvni ventil“ i bas mi je krivo sto ti se neda ovih dana da sastancis.
Sto se tice brenda... Sta reci... Postao je opsteprihvacen i na top ten listi foruma je, ako ne prvi onda, pri samom vrhu :)
berliner
Posts: 106
Joined: Thu Dec 10, 2009 11:52 am

Re: I poslije njega...ON

Post by berliner »

Sto ti onaku lijepu temu zakljuca,eh Sanela nije ti fazon,jelde Vudd?
Schönen Gruß :idea:
eh da ne bih samo tog dopa
berliner
Posts: 106
Joined: Thu Dec 10, 2009 11:52 am

Re: I poslije njega...ON

Post by berliner »

Poslusaj pa prosudi[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=LFYtyBZf32s[/youtube]
eh da ne bih samo tog dopa
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: I poslije njega...ON

Post by sanela »

berliner wrote:Sto ti onaku lijepu temu zakljuca,eh Sanela nije ti fazon,jelde Vudd?
Schönen Gruß :idea:
Zato što je dupla :)
Pa gdje si ti berliner, druže?
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: I poslije njega...ON

Post by vudd »

Hey Berliner...''Was moegen Sie am meisten''gab es schon...nun ich wusste das nicht.Es ist ok, das die Theme geschlossen ist.Was gibt's bei dir?Alles paletti?Bist noch immer auf Methi,oder?

PS:Sido und Bushido sind nur zwei schwule Typen ,Gangsta-Pisser...Mag ich nicht... Bin zu alt fuer solche Scheisse :wink:

Gefeahlt mir besser
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=yphwzD1XaBY[/youtube]
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
Pawa
Posts: 472
Joined: Fri Jul 10, 2009 7:00 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by Pawa »

Jel MTEL veceras prijateljski raspolozen? :)
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: I poslije njega...ON

Post by vudd »

Bas prijateljski :) ...
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
Post Reply