I poslije njega...ON

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
klara60
Posts: 550
Joined: Wed May 14, 2008 8:42 am

Re: I poslije njega...ON

Post by klara60 »

Ne mogu da vjerujem Vudd da ti nemas "neku pricu" uz upotrebu sarma i pokoje sale, pa da prevalis preko usta i koje izvinjenje i sl. za svoju dragu...a one kafice?
ivon
Posts: 157
Joined: Thu Jan 21, 2010 8:44 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by ivon »

ej Vud ti bas pretera...svi ko zapete puske cekamo nastavak a ti zezas...salim se (MADA CEKAM)...a ja vise ne saljem smajlice,samo one proverene,da se ne zeznem opet... :D :D :D
User avatar
tess
Posts: 495
Joined: Wed Nov 04, 2009 8:19 am
Location: B. Hill Boliwood

Re: I poslije njega...ON

Post by tess »

Vuddoslave jel pravis sranja?Dje si ba.jebo sliku svoju!?! Neema te ni tamo ni vamo.Otkad si poceo da se bavis sekundarnim sirovinama narusilo ti se zdravlje jbg.Vrati se ti ikonocrtanju,jes manja para,al si vise u kuci.
dal' mi steti droga leti?
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: I poslije njega...ON

Post by vudd »

Tessla...ne pravim sranja...dobro,ako izuzmem varanje naroda oko sekundarnih sirovina.Kvalitetno slazem price,satro telefoniram sa Njemackom i kao serem nesto Deutsch u prazan fon.pa mu odvalim cijenu koja je kao najbolja na evropskom trzizstu. :) ...
Kupovao sam juce neki bakar i gazdin sin je navucen,molio kumijo za cvaju ili da odemo na semu.Pobjegao sam glavom bez obzira(sa sve bakrom,naravno :) )

Klara....Nesto mi nisu palile sve fore koje iz steka izvukoh...ne jebe zena ni sa glave moja ''sarmiranja''

Da prostite...sinoc se guzimo...pardon vodimo ljubav iliti bracnu obavezu a niko glasa ne pusta...Samo oni poznati svuci...da ne idem u detalje :)pri tom cinu razmisljao sam o Londonskoj berzi :D(vrijem je novac...

Jutros vec druga prica...malo,malo pa ''hoces bananu,to ti je dobro za....'' ne znam sta je rekla,zasto je dobro.....Pa ''hoces jogurt,jer mlijecni proizvodi neutralisu toxine u organizmu'' itd.Trenutno se kupa i planira djecu poslati kod bake i djeda...a to mi govori da ce danas biti ugono ''druzenje'' :)

Tamara...Godo je lik iz Valjeva koji otkupljuje katalizatore i,....zajeb'o je..tek sutra prije podne stize sa lovom :)


Nasra se ja ovde podosta :D
Sazeto receno...Ok sam(ako izuzmemo Xanax&Asantru 0

Borim se ,radim....kisela polusmjeskanja prerastaju u toplije osmjehe sa zenkom,Kafu smanjismo,tako da....boji se naravno,ali....idemo dalje.Prihvata cinjenicu da se narkomanija ne ostavlja tek tako...bez padova,ustajanja,borbe i neizvjesnosti....Sanela rece da se to uci,i ja joj za cudo Bozije ovaj put :wink: vjerujem :bear:

Nikajlo nisam skontao tvoj post,ali sam siguran da je pozitivan i ima veze sa izlaskom iz govana narkomanije.Uostalom u svakom tvom postu se to vidi kao iz aviona sto bi rekao Stevie Wonder....
Pozdrav Anfakabl,Ana,darla,tamarra,Pawa,Klara,ivon(ja sta je zenskinja,kru' te jebo :) )i Naravno mog brata dugorukog tesslu,Yugu,Vladu M neobrijanog burlavog brokera,ako iz potaje cita forumske sapunice....Ovim ostalim zelim ugodno popodne i svako dobro
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
tamarra
Posts: 231
Joined: Mon Nov 23, 2009 4:13 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by tamarra »

vudd wrote:Tamara...Godo je lik iz Valjeva koji otkupljuje katalizatore i,....zajeb'o je..tek sutra prije podne stize sa lovom :)
Šta ti je profesionalna deformacija. :-D I bolje ti je da ne misliš na Beketa.
Nek makar neki Godo dođe (kladim se da ovaj nema akcent na zadnjem slogu ;) ), pa još sa lovom.
Uživaj u vikendu!
User avatar
tess
Posts: 495
Joined: Wed Nov 04, 2009 8:19 am
Location: B. Hill Boliwood

Re: I poslije njega...ON

Post by tess »

Dok su djeca kod bake i djeda,a ti i dalje misli na londonsku berzu jer vidis da se isplati.Mozes da probas i sa down streetom.Kod tebe je izgleda obrnuto,burgija vrti gde para nece!Zelim ti kvalitetno vreme sa zenicom.Take it easy.
dal' mi steti droga leti?
Pawa
Posts: 472
Joined: Fri Jul 10, 2009 7:00 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by Pawa »

Tess izgleda da je kod vudda sve obrnuto...
Umesto on da cupka oko zenke, zenka cupka oko njega... Cudilo bi me i da je pala na takav sarm :)
Ajde, umes ti to bolje sigurno...
Iskoristi(te) lepo vikend. Uzivajte :)
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: I poslije njega...ON

Post by vudd »

Pawa wrote:Tess izgleda da je kod vudda sve obrnuto...
Umesto on da cupka oko zenke, zenka cupka oko njega... Cudilo bi me i da je pala na takav sarm :)
Ajde, umes ti to bolje sigurno...
Iskoristi(te) lepo vikend. Uzivajte :)
Ma cupk'o sam ja...te ''rafaelo'' te cvijece. te 8.Mart,pa oprosti&izvini.pojeo sam vnago...ali ne jebe zive sile zena.
Ondak ti ja okrenem drugi lis'....pa oci nastelujem k'o medo Ushko,pa usamljen, zamisljen....i jebi ga onda Londonska berza :) .i to je to(sad se malo kurcim da sam dobar u...sa berzom :D )
Ma jok skontali smo da od cutanja nema nista.Malo me smara sa '''Kud ides?Jel ti to pisas,ili...?Jel ti to jezik posvrce?''
'Ama jedem krofnu, jebem te nenormalnu'' i tako....Brak je.....brak,jebi ga :)
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: I poslije njega...ON

Post by vudd »

ma moja zenka je lavica!

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=eFqTsmRosjg[/youtube]
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
Pawa
Posts: 472
Joined: Fri Jul 10, 2009 7:00 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by Pawa »

To smaranje je najnormalnija reakcija... Pokusaj da je razumes i da ti to ne cupa osigurace.
Najvaznije je da je tisina prekinuta, pa makar i zbog uspesnog "poslovanja" na londonskoj berzi :)
vudd wrote:Brak je.....brak,jebi ga :)
Sreca pa ne potpisah papir, inace bih pre mesec dana morala da bacim pare na brakorazvodnu parnicu :)
Last edited by Pawa on Sun Mar 14, 2010 4:08 pm, edited 1 time in total.
Post Reply