Retro

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Retro

Post by PsyTechGirl »

MANS0N wrote:Gdje su one Psi mother i dother? :D
Tu su, ne pravi se kao da ne znaš gde smo [tanz]

A što, jel trebamo nešto ?? [bigsmile]
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
MANS0N
Posts: 722
Joined: Mon Sep 29, 2008 11:57 pm
Contact:

Re: Retro

Post by MANS0N »

Ma ne,nego vidis kako mi se sve vrati cemu sam se smijao.To je uvijek tako.:)
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Retro

Post by PsyTechGirl »

MANS0N wrote:Ma ne,nego vidis kako mi se sve vrati cemu sam se smijao.To je uvijek tako.:)
Hihihihihi sestra ovo ono :D
A neka.. Lepo je to :-D

Jedan fini, familijarni forum hihihiiihi :wink:

Veliki podzrav tebi i budi dobar.. Ljubac !! PDT_Love_18 :heart:
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: Retro

Post by Vlado_M »

Pronadjoh se u ovoj prici o pritisku i reagovanju na isti. Ja takodje daleko bolje reagujem na njega i lakse mi je da donosim odluke u takvim situacijama od vecine ljudi... Dobro, kod mene nije u pitanju zivot i smrt, vec pare i akcije, ali princip je isti.

Ja sam to objasnjavao time sto meni nije pretjerano stalo do posla i posljedica (koliko sam govana vec preturio preko glave i nisam se udavio, jebe mi se), pa sam spremniji da presijecem i preuzmem odgovornost kad niko drugi od kolega ne smije... Useru se ko grlica, cim treba nesto odluciti. Boje se valjda za posao, buducnost i to, a strah ih paralizuje. A mozak narkomana u problemima razmislja 1000 na sat. Zato ja uzeo da odlucujem i potpisujem naloge za kupovinu i prodaju. Sva odgovornost na meni, a reagujem u trenutku. Nekad se za pet sekundi mora presjeci. Na kraju se ispostavilo da to ne radim lose, mada imam i pogresnih procjena. Posto sam jedini koji smije, najbolji sam :).

Eto, vidis da ta tvoja sposobnost moze doci do izrazaja i u drugacijim situacijama.

Koliko imas kila sad ? Jesi smrsao ? Ja stao na vagu u bolnici - 96 kg... Smrsao sam 3 kg otkako sam na terapiji. Kad sam imao 105 kg mogao sam izbaciti 110 kg tezine. Kontam da bih se danas mucio i sa 80... Ali, ima vremena.
User avatar
MANS0N
Posts: 722
Joined: Mon Sep 29, 2008 11:57 pm
Contact:

Re: Retro

Post by MANS0N »

Ovo cu pisati duze,mozda citav dan.Nadam se da nemam onaj virus koji si ti Vlado spominjao,da me nece resetovati.A znam lijek ,ali necu u Wordu,eto necu.Sretan sam i ovako,mada se sjecam jednom koliko sam bio nesretan kada sam napisao jedan post pun mrznje i vrijedjanja...i jednostavno narkomanija.ba me pitala za lozinku,post se nije mogao vratiti,a ja sam bio vise frustriran nego inace,valjda je Sanela tako napravila.Pomalo skidam neke slike sa neta,jer sam se zajebao jednom prilikom i u nepromisljenoj ljutnji "poderao" svoje stare slike.Sto je bilo jako glupo,jer to je dio mog zivota,dio mene i jako se ponosim na njega.Pa to sam ja.I sad muka,molim ljude da mi posalju,ili da skinem sa neta iz nekih njihovih albuma.Slobodan sam,a to mi je pravo sranje ,obicno.Ne znam sta cu sa sobom.Navikao sam se na guzvu i vrisku i obaveze.Hehehe,necete vjerovati ,ljudi,ali ja sam ovdje kokuz.Sa ovima sam se dogovorio da mi daju neke odredjene pare kao advans ,ali relativno male-400 dolara.Za to kupim kartice "air time",za telefon i sta znam neki noz u PX-u.Otkrio sam dugme za navodnike ,pa ne zamjerite.Bilo je misterija dugo vremena,ali morao sam se snaci.Zato sam ja uvijek imao "ljude" ,likove koji su brinuli na tom nivou o meni,jer budem bas nesposoban.Ono na tastauri ne mogu i necu naci dugme za navodnike.Ili da popravim vodokotlic.Ljenost i oholost,moje divne kvalitete sa kojima cu ja umrijeti.Ali zato vazda imam dovoljno manipulatine energije da nekoga tlacim da radi sve te sitnice za mene,jebiga ja sam veci od toga.Standardno.Vlado smrsao sam,ali bas dobro.To mi nije mrsko,sinoc sam trcao ko lud,onda dosao ovdje i radio serije sklekova po trideset.Spremam se da predjem da radim jedan jos bolji posao,one pratnje vaznih licnosti sa pocetka, a tu je plata oko dvadeset posto veca,a i vise mi se svidja.Ali moras da uradis PT test,snage i psihe test.I znanaja,rastavljas razne puske,pa ih opet sastavljas. :D Pa pucas iz njih.Ali glavno je da istrcis 2 milje za petnaest minuta.Ja sam juce istrcao za jedanaest,ali ...umorim se.Zato sam htio da dignem jos kondiciju,pa opalio po sklekovima i sad,danas, cu raditi trbusnjake.Po prvi put da mogu da ih radim onako sa obrazom,da vidim da ima nesto,nekog efekta.Onda sam,sinoc,spremio sobu i sve pratece sitnice uradio,oprao wc bez obzira sto ne znam koliko cu ga koristit(obicno mi je to vadiona,kao idem dalje,sto cu prat tudja govna) i ama bas sve spremio.Istusirao se i klanjao,meditirao,molio se.Dobro i obrijao se,ne volim dlake po sebi,tek tad se osjecam super.I predao se.Volim taj osjecaj.Spavam sad ko beba,nista me ne zanima osim ovdje i sada.Uradio sam sve sto sam mogao i ne mislim vise.Drago mi je da ,ma sta drago presretan sam, da ima ovoliko ljudi koji me vole,jer sam u jebenoj vukojebini,lako ce biti kad dodjem.Tad sam Car.Evo gledam neke stare slike i vidim ih realno,bez mojih zelja.Heh,koliko drugacije sve sad izgleda,ali to je dio mog zivota i kao sto sam vec rekao na sve sam ponosan.Bog tacno uvijek zna sta da radi sa mnom.Zna kako da komunicira sa mnom,kao ja sa ovim crncima,vala ne znam cime sam ja njega kupio.Mene ovi dobro placaju za ovo.Predobar je,cak mi plati da bi mi bilo bolje,privuce me,voli me.Ovaj vamo vanjski svijet,necu puno ni spominjati,savrseno je,sve se namjestilo.I ide,ne brinem puno,snalazim se i ...ma ljudi vec sam skoro pogodio svoj cilj.Kontate? :D Dobro jos malo,ali sve je ovo preko,sve je ovo jer mogu,nema vise muke,bonaca je.Eh kad smo vec kod toga,jedva cekam da idem loviti hobotnice,danima sjedim i mastam o tome.Nocu na svicu,to sam obozavao raditi i to je nesto toliko...pa joj,svidja mi se!I takve stvari.Mislim o mnogima,nedostaje mi stari,sa njim sam to radio.Mislim,ne nedostaje on meni kakav je sad,vec kakav je bio,te avanture sa njim,bio ih je pun.Jednom smo jahtom putovali po cijelom Jadaranu i to je nesto sto nikad necu zaboraviti,cak sam ja vozio jedan dio puta.Bili smo nekoliko dana na Mljetu,pa u Dubrovniku,pa dolje prema Crnoj Gori,a onda nazad na Vis.Imao je tako drugare koji su bili kul.Uglavnom su bili alkosi i nisu imali nigdje nikog i umirali su sami,ali bili su kul,bar meni.Moja mama ne misli tako,naravno.Mozda zato ne volim razumne i oprezne i pametne zene?Smatram ih gubitkom vremena,ali nisam ni upoznao neku koja bas skroz ne misli, ludilo je uvijek moje,barem vecim dijelom.Zato su slike sad drugacije,na njima sam samo ja.Uffffffffff kako se opusteno osjecam,znam sta trebam uraditi,ali necu da to uradim ponekad,da se mucim-volim vise.Ljenost?Mozda svejedno,ovo je tezi period,a prolazi,sad ide nizbrdo,boli me kurac.I da, napusite mi se dusmani,Koreja sam! :D
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: Retro

Post by Baba Naca »

MANS0N wrote:I predao se.Volim taj osjecaj.Spavam sad ko beba,nista me ne zanima osim ovdje i sada.
Ovo mi se bas svidja ... :wink:
MANS0N wrote:nema vise muke,bonaca je.
Dovde se oseca ... :wink:

Samo da te pozdravim :D
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
User avatar
Lilith*Nancy*
Posts: 208
Joined: Sun Nov 09, 2008 1:23 pm

Re: Retro

Post by Lilith*Nancy* »

Saljem ti weliki najiskreniji pozzdraw...
STAND UP FOR WHAT IS RIGHT
EVEN IF YOU STAND ALONE!
User avatar
MANS0N
Posts: 722
Joined: Mon Sep 29, 2008 11:57 pm
Contact:

Re: Retro

Post by MANS0N »

Hvala mala,kako si?Naco sta je kod tebe?Ej ribo,dobar ti onaj decko skroz!Drago mi je zbog tebe,jer ljubav je rijetkost,a ti je zasluzujes. :)
Naco nije ovo tebi,malo ne spavam pa pisem kako mi sta upadne u glavu.Svejedno,dje si bona ti? :)
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: Retro

Post by Baba Naca »

Tu sam bolan,
ziva baba na federe skace, xi, xi, xi.
Nesto je zamro ovaj forum, pa reko da pustim narkomane da se ......... na miru,
a i onim malobrojnim koji se jave ovde, nemam sta pametno da kazem.
Danas sam super i Bogu hvala odlicno se osecam.
U potpunosti cista i trezna sest ipo meseci uz AA i NA naravno \:D/
(Zezala me nesto chuka i hipertenzija, al jaca sam ja i od toga)
Nadam se da si i ti OK.
Iskren pozdrav od babe i cuvaj se :wink:
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
User avatar
MANS0N
Posts: 722
Joined: Mon Sep 29, 2008 11:57 pm
Contact:

Re: Retro

Post by MANS0N »

Vazi Naco i hvala.
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
Post Reply