Retro

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: Retro

Post by Boban »

To je sloboda,ISTINA.Sada si slobodan vecim delom brate.Voleo bih da i ja imam petlju ponekada tako.Pozdrav ratnice :D
User avatar
MANS0N
Posts: 722
Joined: Mon Sep 29, 2008 11:57 pm
Contact:

Re: Retro

Post by MANS0N »

Hvala Bobane,tako i ja mislim.Receno mi je da ako budem ovo kacio,da cu imati probelma te vrste,ma citavo vrijeme je manipulacija neka.Zato sam skidao i kacio ovaj post deset puta.Vlado ovo je moja podjela,ja nema sastanke ovdje i radim to ovako,vec sam rekao to nekoliko puta.Mene su sve ove emocije prosle,manje vise,tako da sam napisao ovo sve da me se kanu.Traze od mene,kontaktirali su me,potvrdu,ili tako nesto da su na pravom putu,da rade dobro,ja sam manipulisao.Govorio bih da jesu,samo da bih dobio picku nazad,ali onda mi se picka zgadila.Zgadilo mi se sve to,ti ljudi,jandici i sam sebi.Forum nije toliko javan,svi su svakako ovdje radili sve, i ti o oporavku ne znas puno,a i brate jedna od tih hoce da te zguzi,sama mi je rekla,tako da brate(ne daj se uvuci,samo se svuci)... :wink:
Uglavnom ,poenta je da se sa mnom manipulisalo,da mi je govoreno da sam fula,da sam los,da sam sve fulio,zbog ovakvih stvari.Manipulisano je,pa juce mi je pocela ova koza koja jedva stavi 5 mjeseci cistoce da objasnjava zivot...eeeee,nemas ti pojma kako je ta oholost daleko otisla.U pravu si samo za jedno,nece dobro,ali ja necu da budem u tom vozu.Sami su sve zasrali,lose je sto ne vide,ali to vise nije moja stvar.A ja sam ovdje daleko,ja ne pricam ama bas ni sa kim,rijetko kad,i sve informacije koje dobijam dobijam sa tih izvora,zelim samo da se svega toga oslobodim.Uostalom sve sto sam napisao je istina,nema zareza da je lazan,nisam samo rekao svu istinu.Tako da...:)
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
User avatar
MANS0N
Posts: 722
Joined: Mon Sep 29, 2008 11:57 pm
Contact:

Re: Retro

Post by MANS0N »

Danas mi je jedan drug odavde otisao u vjecnost.Bio je dobar,ne kao sto za mrtve kazu,vec stvarno dobar.Upoznali smo se tako sto me je upozorio da pravim gresku koja me je mogla kostati svega sto imam,uradio je to na jedan dobar i simpatican nacin.Maloprije sam saznao i nisam tuzan,ali ce mi nedostajati.To tako ide ovdje,i to je okej.
I da ,ljudi,nemojte me shvatiti,ja ne sudim ove iz gornje price,volio bih da to zavrsi sve dobro.Ali hocu da se zna ko sam i da nemam nista sa tim.Ovo je bio moj bijeg da prekinem neke odnose,totalno nezdrave i lude.Nisu ni sad skroz prestali,ali ne moram vise da idem protiv sebe,osjecao sam se lose zbog toga.Ovi su ljudi okej,samo su malo ...ma narkomani su,kao i ja.Sve najbolje.
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
User avatar
joesspappa
Posts: 775
Joined: Mon Sep 18, 2006 6:15 pm
Location: Beograd
Contact:

Re: Retro

Post by joesspappa »

Prijatelju dragi,
Drago mi je da si konacno dosao do kraja ove price i da si odlucio i resio da napustis ono sto si dugo slutio, manipulaciju i laz. Doneo si pravu odluku jer kad bes i analiza ucine zivot nepodnosljivim i kada uslovi i okolnosti postanu takvi da ne vidis svetlost, kada sve smeta, kada te drugi optuzuju za nesto sto sami rade, samo jer zele da kazne i da vide bol. Tada ljubav zaboli i prestaje biti ljubav. Tada srce pukne i prestaje biti nezno. Postaje svirepo i sebicno. I treba mu vremena da se spoji. Da postane celo. Zato menjaj ono sto mozes, uslove i okolnosti.
Znam celu pricu, znam sve aktere, znam da je sebicnost i oholost uzelo maha. I sve to je zivot. Neko ima manje, neko vise uspeha. Neko skapira na vreme, neko nikad. Neko prezivi, neko prica o tome. Znam koliko smo pricali, znam koliko si truda ulozio i voleo bih da je ovo kraj tvojim mukama. The end.
Verujem da je sve ovo bio jedan tezak period i da si najvise dao sebe, najvecu snagu dao da bude sve kako treba. Ti si svoje uradio, najbolje sto si znao i mogao. Vreme je da se ovo poglavlje zatvori. Vreme je da prihvatis i shvatis da si vredan i srece i uspeha i ljubavi. I bice tako.
Zato prijatelju moj, neka oni, koji odlaze, jednom shvate sta su imali pored sebe.
Voli te tvoj prijatelj N.
Lako je prutu da se sokoli, dok bije decu njega ne boli.
User avatar
MANS0N
Posts: 722
Joined: Mon Sep 29, 2008 11:57 pm
Contact:

Re: Retro

Post by MANS0N »

Spavao sam prvi put kako treba ,ima vjecnost da nisam.Kad ovo zavrsim odoh jos,imam zelju da se bas naspavam.Sanjao sam,meni stvari nakeda dodju u snovima,podsvjest ili nesto se oslobadja,nemam pojma.Snovi su mi super,i nekad mi donesu takvo olaksanje,pokazu mi pravi put.San je bio totalno lud...sa drugom sam bio u pustinji,gdje je bila velika oluja,bio sam u oku uragna(ovo sad nema bas veze puno,ali san je pa...),bilo je tako mirno,mrtav covjek je lezao pored mene,bio je sav slomljen.Ljudi sa druge strane,valjda van tog oka su mi govorili da bjezim,ali ja sam nekako znao sta radim i ostao sam.Nalazimo se na velikom parkingu u pustinji?Preplaseni konji se ,koji su bjezali svuda,se pretvaraju u auta,djipove,velike Suburbane.Senad je tu,sa mnom,to je decko sa kojim sam se drogirao,prodavao drogu,poslije mu pomogao da se skine,danas smo prijatelji,on je u najuzem krugu.Noc je i postoje neki ljudi,crni ljudi,koji ubijau(nis me ne pitajte i dalje je san).Ulazim u jednog djipa i krecemo,on vozi,on voli da vozi,uvijek me je vozio u i mom autu.Auta su unutra savrsena i uzivam u kozi,bijela je,mekana i sva je unutrasnjost mocna.U jednoj pregradi nalazim paket,ima ih jos.Kokain,ne pitajte zasto,ali pakovan je po 400 grama.U plasticnim vrecicama,odjednom idemo niz Dalmatinsku(ulica u centru moga grada).Osjecam se zbunjeno.Ne kontam otkud sad to sve tu,ja i Senad smo prije toga pricali kako cemo svima jebat mater(nebitno je sad kome to je stara Koreanska prica),osjecam se tako sigurno.Zelim da prodam drogu,imam i musteriju,super musteriju.Nemam nikakvih emocija,toga se sjecam,nemam opreza.Tu je kraj,odjednom se nalazimo u nekoj zgradi.Imamo neki plan,pricamo o njemu,ali ja ne mogu da se sjetim sta je to bilo.Da kupimo zgradu?Mislim da je stvarno to,ali skontajte da je ovo san.Zgrada je ogromna i mi prolazimo kroz prostorije.I izgledaju kao prostroije u srednjovjekovnim zamkovima,jako velike i sa velikim stolom u sredini.Mi imamo neki plan,osjecam se kompaktno sa tim covjekom.Uvijek sam se osjecao,mozda sam mu zato i pomogao,spasio ga.Ja nikom ne pomazem bez razloga.Kad je izasao iz zatvora,bio je donji,ali ja sam vidio ono sto danas jest i nisam se zajebao.Osjecam se sigurno sa njim,imam povjerenja i znam mu slabe tacke.Dobar je drug,sve u svemu.Samo je slab na pare,kad to naucis,nema problema vise sa njim.I sad,da nastavim,hodamo kroz prostorije i radimo ono sto ja volim,kujemo planove.Ja i on smo stvarno svasta izveli i nekako pokusavam da prikazem taj osjecaj,te posebnosti,ekskluzivnosti,tajnosti.Osjecam se super.Ulazimo u neku prostoriju koja je kao amfiteatar,ali pravi,bio sam jednom na fakultetu,tamo sam vidio kako to izgleda.Jos uvijek imam drogu,prostorija je puna ljudi,studenata.Izgledaju seljacki,kao i obicno.Ja razmisljam o tome sto imam sa sobom,nekako ...kao da nije moj provblem,cekam musteriju ,decka guzonjnog sina koji treba da dodje.Sa covjekom se druzim,cesto se pisemo i na FB,i vidis prodao bih mu drogu.:)
Odjednom ugledam nju,ima smedju kosu,zelene oci,kaput sivi i neke cizmice,sa petom su.Standardna cica.I kaput je otvoren ima super sise.Sa drugaricom je.Prekidam razgovor sa Senadom,kako cemo zauzeti svijet i pocinjem da hodam usporedo.Govorim joj da joj se vide bradavice sto i jeste istina,ona se smije,kao ono kad djevojke vide manijaka pa im je jako neprijatno,ali ja ne odustajem.Bas je lijepa,zelim je i dobicu je.A i nije teska,samo ima super sise.Sise su taman,nisu prevelike,bradavice njezne i velike,mislim sad su vec skroz ispale,samo ih korpa drzi, i ja prolazim ispred nje i pokazujem rukom da sam u pravu da se ne salim,dodirnem ih ,ne bas samo dotaknem,vise je uhvatim za sisu.Taj grudnjak ih pridrzava i mekane su u odnosu na njega.Ona prvo siri oci u iznenadjenju,ali onda pogleda i shvata da su joj sise stvarno ispale.bar veci dio,i pocinje da se smije.Osjecam da smo povezani,da imam svoju tajnu.Govori mi hvala,osmjehuje se i odlazi,prosao sam,to je taj osmjeh.Odjednom pogledam u sebe ocima nekog drugog i vidim da sam odjeven kao studenti iz provincije,ja se i oblacim nekad tako,ne pitajte zasto.Samtane hlace,svijetlo smedje i crne HTZ cipele,cizme.Gore neka siva jakna i izgledam bezveze koliko je to moguce.Imam cak i duzu kosu,mislim duzu,nisam obrijene glave.Ali sam zadovoljan sobom,jer mogu sta hocu.San je bio tako oslobadjajuci,probudio sam se sa osmjehom.Jebiga sise.Ne znam zasto je vazan,mozda nije uopste,ali osjecam da jeste.Skontacu ga,samo sa htio da zapisem.
Sinoc sam gledao kako Sadamove busotine gore,plamen ide do sto metara u zrak i na nocnom nebu prizor je fantastican.Potpisao sam bolji ugovor,plata mi je 20% veca,ali je i posao opasniji.I da ne moram toliko raditi,samo idemo povremeno.Smrsao sam jako,trcim svki dan barem 6 kilometra,nekad i vise,povecavam stalno.Treniram i na dijetama sam.Tacnije ne jedem ugljikohidrate,ili mnogo manje.Oni me debljaju,ali sam naucio bez njih.Imam jako puno energije,cini mi se ,ma dobro mi se cini,vise nego prije.Imao sam tezak period iza sebe,oslobodio sam se nekog balasta,osjecam da idem gore.Mislim da cu moci sve sto pozelim.

E i hvala Pappa,osjecam se slobodno,nema vise lazi i manipulacije.Odsad samo zdrave trebe. :wink:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=_BQcQlmSDmM[/youtube]
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
User avatar
meki
Posts: 403
Joined: Tue Oct 21, 2008 7:56 pm
Location: London
Contact:

Re: Retro

Post by meki »

Manson me zamolio da se zahvalim svima na paznji i strpljenju i da vam prijavim da uzima godisnji odmor. To nema nikakve veze sa cinjenicom da je dobio zabranu ovde, cak je i zahvalan zbog toga. Sada moze malo da odmori od svega i posveti se sebi.

Licno mu zelim sve najbolje i da doje do sazanjanja da bi mozda trebao da se malo menja.

HUGs
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: Retro

Post by paramparcad »

zao mi je sto je banovan ali isto tako znam da je sanela mekog srca pa da ce mu dozvoliti pristup ovde kada malo ohladi glavu.covek ima sta da kaze i nedostajace ovde na forumu njegova direktnost...sve najbolje druze.
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: Retro

Post by Vlado_M »

Manson je covjek sa kojim bih ja vazda kafu popio. I ubio bih se sa njim kao majka :)... Mada, to necemo raditi. Ako neko sa njim kontaktira preko fejsbuka ili nesto, neka mu da moj broj telefona da mi se javi kad se vrati iz pustinje.

Pozdravi ga Meki.
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Retro

Post by sanela »

Mislim da je za Mansona bolje da malo odmori od foruma. Tako da sam se s njim dogovorila da ga banujemo tako da nema nikako pristup forumu.
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Retro

Post by PsyTechGirl »

Mi volimo Miru Škorić :-D .. ovaj MANSON-a!!!!!!!!!!! :heart:
Hvala bogu na fejsbuku :D
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
Post Reply