Ne mogu se skinuti

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
black rose
Posts: 75
Joined: Sun Sep 14, 2008 3:37 pm
Location: Bosna

Ne mogu se skinuti

Post by black rose »

Zivim u Banjaluci...imam 22 godine..nervozna sam i ne mogu puno pisati,izvinite...pomozite mi,ne mogu se skinuti...Pila sam na lijecenju 3 puta po par dana i bjezala sam,cista sam bila najduze 5 dana..sad sam odlucila da se skidam,ali ne mogu sama.u bl imaju 2 komune u kojima vise nema mjesta,a mozda i nece da me prime jer sam im napravila veeeeliku stetu...Nemam podrsku porodice,zivim sa roditeljima mog pokojnog momka,MOLIM VAS recite mi sta da radim,jer necu jos dugo izdrzati!!!!
Nista se ne desava bez razloga...
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: Ne mogu se skinuti

Post by saša-ex »

U Beogradu imas Reto centar,broj telefona je 011/8040-425.
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
netko
Posts: 187
Joined: Fri Nov 09, 2007 2:01 pm
Location: dvije obale

Re: Ne mogu se skinuti

Post by netko »

idi gdje te god noge nose ........ nadji nekog barem jednu osobu mozes da ti pomogne da odes u komunu.
....Ipak bit će bolje, naucila sam nesto iz proslosti one....
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: Ne mogu se skinuti

Post by adam* »

Poslusaj Saleta........uvek postoji izlaz......samo prestani da pravis sranja i poveri se iskreno nekome......
Zelim ti svu srecu ovoga sveta......jako me je rastuzio ovaj kratak post.......:(
cucla cucla cuclica
User avatar
black rose
Posts: 75
Joined: Sun Sep 14, 2008 3:37 pm
Location: Bosna

Re: Ne mogu se skinuti

Post by black rose »

Da li je neko od vas imao iskustva sa skidanjem na suvo????????Ja jedino to mogu pokusati,jer sam u bosni,ostale komune su prepune i jednostavno nema mjesta za mene....a ne mogu preci granicu Bosne... :cry:
Nista se ne desava bez razloga...
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: Ne mogu se skinuti

Post by Sagitarius »

Pa ,vjerovatno skoro svi smo imali to "iskustvo".Zabiješ se u krevet,4-5 dana si u *urcu,sereš,pišaš,povraćaš,bališ,ne spavaš.
Onda to i prođe,pa počne faza "šta ću sad sa sobom",koja obično završi vraćanjem na dop.
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: Ne mogu se skinuti

Post by bojanol »

Ja sam se zadji put skinuo na suvo, i sve je tako kao što Sagy piše, još i gore, ja sam deset stepenika sa mukom prelazio mesec dana. Posle je još gore. Nedeljom sam odlazio na posao samo da me nešto odvrati od misli o pajdu (i da se sklonim od poverilaca, ha, ha). Posle pola godine sam utripovao da sam bogom dan, da sam najjači na svetu, ali srećom to je kratko trajalo :-D.
E sad posle skoro dve i po godine, pokušavam da smanjim piće, koje mi je da se ne lažemo bilo supstitucija za paju, jer i sada se desi da kad sam odvaljen od cuge, nabadam prstima po mobilnom pokušavajući da se setim nekog od brojeva telefona, da završim šemu. Sreća pa su ti brojevi uglavnom ugašeni, ili rade, ali u zatvorima.
I tako raspisah se ja, ali stvarno je gadno, najgadnije.... a i kad se skineš, kao skineš, nikad nisi siguran. Jebi ga, tak'a tura došla....
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: Ne mogu se skinuti

Post by sunrise »

zasto ne mmozes preko granice, ili sta si rekla iz Bosne

budi tu malo vise jer ces naci pomoc
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
black rose
Posts: 75
Joined: Sun Sep 14, 2008 3:37 pm
Location: Bosna

Re: Ne mogu se skinuti

Post by black rose »

sunrise wrote:zasto ne mmozes preko granice, ili sta si rekla iz Bosne

budi tu malo vise jer ces naci pomoc
Na zalost,to ne mogu nikako reci..Pocecu sa pisanjem svoje ispovijesti...
Nista se ne desava bez razloga...
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: Ne mogu se skinuti

Post by saša-ex »

A zasto ne mozes reci? Pa niko ovde ne zna ko si ti. Za Srbiju ti treba licna karta.
SAMO CEO ŽIVOT...
Post Reply