Ne mogu se skinuti

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: Ne mogu se skinuti

Post by sunrise »

black rose wrote:Ljudiiii!!!! a hoce li me primiti u komunu ako sam trudna????
Idem u Marjanovac za 2 sedmice!!!
To mi bas pade na pamet.. :| :|
by the way: sta bi s tim Marjanovcem?
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: Ne mogu se skinuti

Post by Sagitarius »

show
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: Ne mogu se skinuti

Post by Zona Sumraka »

a sto mi zasluzujemo istinu?...jebesh nas...najgore je sto laze samu sebe...
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: Ne mogu se skinuti

Post by sunrise »

black rose wrote:ee Yugo!!! Sarajevo,ako me pamcenje sluzi???? :-D

Vec sam razmisljala kako bi organizovala zivot..
Ja mislim da ja to mogu i bez komune, isla bi na seanse kod psihijatra svaki dan.ne bih toliko bila u izolaciji ali mogu ja to sigurno!!!Vjerujem u sebe!!!
Preselicu se kod decka iduce sedmice,on ima jako dobar posao i platu dovoljnu za izdrzavanje mene i djeteta,sve dok ja ne zavrsim fax i budem sposobna za rad..
Naucicu i da kuvam!!! :D :D
Moram poraditi na svom izgledu,imam 38 kg,moram se poceti debljati i jesti puuuuno zbog djeteta!!! :-D

Ma jaki smo mi banjalucani!! :D
Ljubim vas sve!!! :D :D
e, a ovaj dio je najjaci,humor zivi
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
Doll
Posts: 8
Joined: Tue Jul 29, 2008 8:20 pm

Re: Ne mogu se skinuti

Post by Doll »

Pa najpre zato sto trosite energiju na nekoga ko apsolutno to ne zasluzuje :roll:
Taj neko unosi razdor medju Vas, opet...nepotrebno... :!:
Mnogo je problema stvarnih, zasto izmisljati nepostojece?
pozz
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: Ne mogu se skinuti

Post by sunrise »

cura je u zabludi aljudi joj pokusavaju otvoriti oci. Nista drugo
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
Doll
Posts: 8
Joined: Tue Jul 29, 2008 8:20 pm

Re: Ne mogu se skinuti

Post by Doll »

Nemoj da se ljutis, ali mislim da cura nije u zabludi, jer...da jeste bar bi joj se neke stvari podudarale...mozda i gresim ali...toliko je neslaganja i ...mislim da je ovo sve cista budalastina
User avatar
netko
Posts: 187
Joined: Fri Nov 09, 2007 2:01 pm
Location: dvije obale

Re: Ne mogu se skinuti

Post by netko »

Ovako joj samo pojedini odnemazete, ona ako zeli skinut ce se onako kako misli da moze, a kazu da je volja najbitnija ako je ona ima ona ce se skinuti na koji god to nacin bilo i to je njena volja koju ce na kraju sprovesti u dijelo, hoce li uspjeti to ce samo ona znati.. pozdrav
....Ipak bit će bolje, naucila sam nesto iz proslosti one....
m-e-p
Posts: 16
Joined: Thu Sep 25, 2008 12:03 am

Re: Ne mogu se skinuti

Post by m-e-p »

Ponekad glumim terapeuta kao svi narkomani ali ovo je draga Rose malo otishlo u....
hajd iz dana u dan ,nemoj da baljezgash o buducnosti,zivi u momentu,cist danas pa sutra nova bitka
fakat izazivash nezreloshcu(bez uvrede) ironiju ali i istinu.
pozdrav
mise
User avatar
sargman
Posts: 103
Joined: Sun Sep 21, 2008 7:20 pm
Location: banja luka

Re: Ne mogu se skinuti

Post by sargman »

5 godina se pucas a sebe smatras laksim ovisnikom,izvini al nema laksih i tezih ovisnika nego samo ovisnici
black rose wrote:Ja kad sam zadnji put bila u komuni izgubila sam i decka i djete..dvoje najdrazih umrlo u jednom danu..
ovaj put se to nece desiti...ni najveca muka me nece vise natjerati u komunu...
ako odem tamo nakon 2 dana me odmah mogu prebaciti u ludnicu i obuci mi ludacku kosulju...
Ja ne idem u komunu,a ne,ja nikad vise tamo...

hvala vam sto mi dajete tako divne savjete,al ne,nema nista od toga...
Od iduce sedmice mi je zakazano psihijatrijsko lijecenje kod jednog naseg privatnika,to bi mi trebalo pomoci...
I da se zna,ja sam ovisnik vec 5 god,ali nikada se nisam pucala 10 puta dnevno kao neki niti su meni su bila dovoljna 2 g dnevno koja sebi fino rasporedim na 2 jednaka dijela...
Ja sam mozda jedan od laksih ovisnika ali opet grijesim... joooooooj bolesna sam...

U ponedeljak psihijatar ce saznati (kad me saslusa) da ne zna dobro obavljati svoj posao... :) :)
Post Reply