How does "normal life" look like???

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
overseas girl
Posts: 65
Joined: Thu Aug 21, 2008 2:40 pm

Re: How does "normal life" look like???

Post by overseas girl »

Falco wrote:...ma kakav "slavni doktor",...kod njega sam imao zakazano,.i kod njega zelim terapiju,...a kod onog drugog(kao sto sam vec napisao) sam bio,.i imali smo razgovor,....ali zasto bi sad poceo sa terapijom kod onog i onda je (mozda) morao da promijenim,...neznam,...bez veze,...

:D bas si radoznala,..a sunrise?,....sta uzimam?,..nista,...povremeno mozda pokoji joint,...ali i to mi vise ne "prija" kao prije,.....cini mi se da mi samo pogorsava stanje,..i to,...proklete paranoje,....ponekad....

...i kako sam?,...ubija me depresija,..mozda bi morao da promenim lokaciju,....da idem na jug,...nekamo gde ima vise sunca,...mozda u emirate??????ko zna,....sve je moguce,..

pozz,..svima.

ah,..da zaboravio sam,....pijem litre kamilice i 3 puta dnevno kapljice baldrijana,..za smirenje,..to ti je sve ono: over the counter medicine...
ja ti to pricam vec poduze... pravo mesto... samo ajde sto pre...

kiss
User avatar
mise en place
Posts: 439
Joined: Wed Oct 26, 2005 5:16 pm
Location: banja luka

Re: How does "normal life" look like???

Post by mise en place »

Ej Fakone,
znam da se bash nepoznajemo pa ni virtuelno ali svi na ovom forumu(o.k,.ne bash svi) su kao prijatelji,poznanici ,braca po mukama.Pozivam te na ostrva ,prilicno je juzno da sad necentriram,iskrano si pozvan.Imam sobu za tebe,plaza je 2 minuta .Osrtva pripadaju Spaniji,ja sam na terapiji od cetvrtka tako da se nemorash bojati da cu ti izofirati piz pod nos.Javi se ako si ....to neshto.
Sunce je jako bitan faktor u ljecenju depresije,ovda pada kisha tri puta godishnje.
Javi se na p.m.
pozdrav
mise
User avatar
overseas girl
Posts: 65
Joined: Thu Aug 21, 2008 2:40 pm

Re: How does "normal life" look like???

Post by overseas girl »

eto vidis... mise en place, i ja sam isto to.... samo kod mene kisa uopste ne pada... puno te pozdravljam btw,
a ti G. sad vidi gde ces... ali u svakom slucaju... sunce te ogrejalo... bar ti ga mi nudimo...hehee

kiss
User avatar
mise en place
Posts: 439
Joined: Wed Oct 26, 2005 5:16 pm
Location: banja luka

Re: How does "normal life" look like???

Post by mise en place »

Que pasa prekookeanska djevojko,
ovo je subtropski fazon ,peciznije Canarska ostrva(spanija),geografski Afrika,udaljen sam svega 160 k,m, vazdushne linije od Maroka odnosno Sahare(Ayun),glavni grad Sarabije.Ja sam zivio na dosta ostrva i u Mediteranu i Atlantiku,Ibiza je jedno od omiljenih.
Kako to da kod tebe bash nikad nepadne kisha :?:
Nije ni vazno,sunce je najjaci faktor....ja sam lav i vatreni znak ,tezim suncu i nemogu da zivim bez mora.
pozdrav
mise
User avatar
overseas girl
Posts: 65
Joined: Thu Aug 21, 2008 2:40 pm

Re: How does "normal life" look like???

Post by overseas girl »

pa padne jednom mozda i to nesto kilavo... pretpostavila sam da si na Kanarima, ja sam u pustinji u Gulf-u... jbga bas sam tuzna danas opasno , umrla mi je drugarica... verovatno ste culi, Sonjica moja (Savic) - da se bar gudrirala... nego onako jadno mozda jednom u godinu dana...eee, horor...
javi se, mise en place...

kiss
m-e-p
Posts: 16
Joined: Thu Sep 25, 2008 12:03 am

Re: How does "normal life" look like???

Post by m-e-p »

Stvarno mi je zao,zao mi je shto je u pitanju tvoja prijateljica.Ostali su ipak filmovi i tv zapisi,otace josh dugo u sjecanju...pozitivno.
Kako je, shta se radi u zaljevu?
m-e-p,odnosno mise en place sutra ima termin za terapiju,konacno.
borim se ,danas izmajmunisao cjelo posljepodne dok navece onda nisam sredio neki shutich da me malo primiri,zajebano ljudi,po ko zna koji put.
Cisto sumnjam da cu sutra poceti,imam termin sa psihijatrom i doktorom,moram da ostavim analitiku,probu urina pa dok onda oni to izgataju...Nesmjem nikako da budem koka-pozitivan,nema nishta od pocetka terapije,medjutim bio sam dobar i nisam pushio kamenje i furao bjelo.
Fakat mi je stalo da to vishe pocne,nemogu vishe,opet do kraja,dok sve bonuse neispucam,dok nepocnu masakri,frka za lovu i shta vec???

back to post
there is no normal life
mise..m-e-p
User avatar
Falco
Posts: 213
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:15 am
Location: republika,Slovenija,...SFRJ......

Re: How does "normal life" look like???

Post by Falco »

halo overseas i mise,..evo opet da i ja malo nesto napisem,.iako sam u totalnom k....depresija ubij i ono malo duse u meni,...i to tako,.da sad ni recenice pisat ne mogu,...bljah,..e da,..hvala obema za poziv,..jao,..vjerojatno bi to bilo najbolje,..ali isto tako imam i kod kuce svasta da rjesavam,..majka bi opet rekla da bjezim od problema,..sto je i istina,..jer prije sam to tako i radio,..bio u cjeli evropi,..radio svasta,...tako sam bio i u spaniji,..u madridu,....i tamo kisa pada 5 puta kroz ljeto,.a zimi,..nesto vise,...ali,..huh,..bilo je super tamo,.....jeste radili smo,.ali bilo je i fieste......

.....kako kazes Mise?,..there"s no normal life,....nema,...i meni se sve vise tako cini,...

...ajd,..da stop-am sa ovim besmislicama,.....drzite mi se,..pozdrav,...
tryin" to be the best of me,...
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: How does "normal life" look like???

Post by Sagitarius »

A mogu ja malo na Kanare?
User avatar
Falco
Posts: 213
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:15 am
Location: republika,Slovenija,...SFRJ......

Re: How does "normal life" look like???

Post by Falco »

Znam da nisi mene pitao,..Sagy,..ali ipak: mozes :D

...sun,...beach,..sand,.....the ocean,.....beautifull girls,......ahhhhhhhhhhh,.............nirvana,....raj,...

...e sad malo manje ozbiljno,..mogli bi se organizirati i skupiti ljude sa foruma i napravit neko ljetovanje na moru,....,.sem sto ce nam trebati armija "policajca" da nas paze,.. hehe :D :axe:
tryin" to be the best of me,...
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: How does "normal life" look like???

Post by Sagitarius »

Ma kakvo ljetovanje s forumašima,pa da se svi navučemo ko pasi...
Ja bih "one way ticket" za Kanare.
Post Reply