droga i život s njom

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

droga i život s njom

Post by Sagitarius »

------------
Last edited by Sagitarius on Thu Oct 23, 2008 2:57 pm, edited 1 time in total.
User avatar
crnka-25
Posts: 11
Joined: Wed Aug 13, 2008 12:01 pm

Re: droga i život s njom

Post by crnka-25 »

Mnogo dobro si ti ovo sve objasnio. Svaki narkoman tako razmislja i suocava se nazalost sa svime sto si naveo. Ja licno ne uzimam heroin već pet godina, a dugo sam koristila aminotriciklični antidepresiv, AMYZOL 25 mg, jos uvijek imam sigurno dvje kutije, mada ga odavno ne koristim.... bio mi je najbolja zamjena za heroin od svega ostalog, naravno poslije metadona koji sam si ubrizgavala u venu.... Meni je zaista taj AMYZOL uvijek smirivao psihu, sve ostalo je ponovo u meni budilo narkomana, mislim na prije svga antidepresive novije generacije tipa Zoloft, Asentra, Seroxat....
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: droga i život s njom

Post by Sagitarius »

---------
Last edited by Sagitarius on Thu Oct 23, 2008 2:57 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Falco
Posts: 213
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:15 am
Location: republika,Slovenija,...SFRJ......

Re: droga i život s njom

Post by Falco »

:D to si dobro napisao,sagitarius:nam treba transplantacija mozga,....ha,.ha,..ha,...e ovo i nije nekako smiješno,..ali ipak,.... :D

...E sad,..ovo ti je največi problem,...kako zamijeniti ili zaboraviti ovaj filing,onaj high.Meni je največa želja i alternativa tvoja varianta No:5. djeca i normalan life.A kako stiči tamo?....Potrebna je ogromna volja,...koja se svki dan nađe a i tako brzo kako dođe ona i ide,...tamo,..nekuda,........

...E sad idem ja po neki antidepresiv ,..do mog schrink-a:)

lp
tryin" to be the best of me,...
User avatar
overseas girl
Posts: 65
Joined: Thu Aug 21, 2008 2:40 pm

Re: droga i život s njom

Post by overseas girl »

posto nema sanse da switch-ujemo mozgove (sto bi nam najvise pomoglo btw) ja sam switch-ovala lokaciju i to bas - i meni radi foru...aj napisacu moju pricu kad budem mogla to bi bas bilo dugacko...
pozz
User avatar
bolesTna
Posts: 9
Joined: Thu Aug 21, 2008 5:05 pm
Location: Bachka Palanka

Re: droga i život s njom

Post by bolesTna »

Sve si ovo jako lepo rekao.
Sagitarius wrote:
6. Pomirit se sam sa svojom potrebom postizanja "high"-a,ustvari nači neki kompromis s drogom.Nastojat se uklopit u društvene vrijednosti da bi se moglo ležernije drogirat,bez sumanutog navlačenja i samo-uništavanja.Jako težak pristup problemu,s neizvjesnim ishodom,može se usporedit s hodanjem "po rubu".Obično dođe nakon godina i godina drogiranja i neuspješnih pokušaja "liječenja".
U trenutnom stanju pronalazim se negde ovde, mada ne prvi put.. Ide ova varijanta neko vreme ali mislim da pre ili kasnije prelazi u ono 'prepustanje drogi'.
:roll: Sve vise mi izgleda da smo beznadezni..
Tako lako, polako, je sve uzeti..
A tako teshko, teshko je s tim zhiveti..
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: droga i život s njom

Post by Sagitarius »

-----------
Last edited by Sagitarius on Thu Oct 23, 2008 2:58 pm, edited 1 time in total.
User avatar
biba
Posts: 75
Joined: Fri Aug 08, 2008 11:06 am
Location: Split city

Re: droga i život s njom

Post by biba »

---------
Last edited by biba on Fri Oct 31, 2008 7:37 am, edited 1 time in total.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: droga i život s njom

Post by sunrise »

splicanka
zao mi je.......svaki grad je jeben kad si sam...u zadnje vrijeme,ajmo reci tjedan-dva se uvjeravam da cuda postoje, da onaj gore dijeli pravdu i da svatko dobije ono sto zasluzuje pa cak i odgovor na pitanje zasto je moralo bitit tako i zasto je moralo tako boljeti,zasto sam morao tako dugo cekati,zasto je toliko patnje i boli i sumnje moralo biti da bi na kraju doslo sto nas slijedi





Motorist
sve stoji
ova zadnja opcija je ko ruski rulet
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: droga i život s njom

Post by Sagitarius »

----------
Last edited by Sagitarius on Thu Oct 23, 2008 2:58 pm, edited 1 time in total.
Post Reply