DOPadam li ti se!

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
mvp
Posts: 173
Joined: Sun Aug 10, 2008 10:00 pm
Location: YU

DOPadam li ti se!

Post by mvp »

...mrak tama sivilo,gnev bes srdba,nemoc ocaj tuga,dop!
Da li da zalim da li da kunem, da li da se prepustim, sudbina!
beznadje, lom,razocarenje,usponi ,padovi,zivot!
Zivim zivot gresno pustinjaka u tom virtuelnom svetu heroina,na dnu neke bare,zabokrecine,probam da izronim..ne ide,dublje tonem...
kolotecina...
Dodje mi da vrisnem...da opsujem da oteram sve k vragu, al ne ide vrag je moj mentor, on je uvek tu kada mi ne treba, kako da hulim onog ko mi je tako blizak!
nada jedino ona ostade negde u dnu moje duse crne ,prljava,tinja...
trice i kucine
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Re: DOPadam li ti se!

Post by pepeljuga84 »

Ej ćao :smt006
Drago mi je što si sa namo-jes da nismo svi skroz normalni-ali tako je lepše :-D

Ovo što si napisao-otprilike je ono kako se ja osećam =D>
Pišiiii :!:
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: DOPadam li ti se!

Post by paramparcad »

mvp wrote: Zivim zivot gresno pustinjaka u tom virtuelnom svetu heroina
:D
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: DOPadam li ti se!

Post by bojanol »

Most Valuable Player ne sme tako da pricha ili to vishe nece biti. Shalim se. Pozdrav.
Ako te ovi "zlikovci" sa ovog foruma ne ubede u ne postojanje virtuelnog sveta, niko nece.
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: DOPadam li ti se!

Post by adam* »

Ovaj forum je cudoooooo-------od naaajiskrenije dobrodoslice do zderanja krvi , kidanja mesa i glabanja kostiju.....

Treba mi svi da se nadjemo jednom , da neko organizuje neki skup, samo u prirodi, tamo mozemo da se grizemo i kidamo.....ja bi stvarno voleo....samo treba neko da uzme nezahvalnu ulogu vodje copora........neki Alfa muzijak.....ja netcuuuu!!!!
cucla cucla cuclica
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Re: DOPadam li ti se!

Post by zvrky »

:-D
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: DOPadam li ti se!

Post by paramparcad »

adam* wrote:Ovaj forum je cudoooooo-------od naaajiskrenije dobrodoslice do zderanja krvi , kidanja mesa i glabanja kostiju.....

Treba mi svi da se nadjemo jednom , da neko organizuje neki skup, samo u prirodi, tamo mozemo da se grizemo i kidamo.....ja bi stvarno voleo....samo treba neko da uzme nezahvalnu ulogu vodje copora........neki Alfa muzijak.....ja netcuuuu!!!!
i ja bih to voleo...na taj nacin bih mogao sa"nekim" clanovima foruma da porazgovaram na neki drugi nacin :axe:
BORBA
Posts: 51
Joined: Thu Feb 28, 2008 8:11 pm

Re: DOPadam li ti se!

Post by BORBA »

Adame buraz ta ti je dobra evo ja sam za to da se svi skupimo negdje i da se dobro izujedamo.a ako si ti ovo na slici onda si ti rodeni vođa mislim po faci tako da ni vođu nemoramo da trazimo. zovi brate kad god hoces ja sam tu pa da organizujemo nesto imam ja dobro mjesto za taj skup. :axe:
pozdrav svima a jedan extra za YUGU, PARAMPARČAD i PEPELJUGU.
User avatar
YugoStar
Posts: 757
Joined: Wed Mar 05, 2008 4:35 pm
Location: Evropa

Re: DOPadam li ti se!

Post by YugoStar »

Oooooo Pasha moj...ja te kont'o zvati,ali rece da ces na more! Ona frka se zavrsi.
Nego vidis frke i negative...
A dobra ova Adamova.....na livadu pa da se porokamo k'o ljudi!
Ja nesto dobar ovih dana,pa samo citam...nemjesam se.
A bilo je momenata,bas je bilo...

Svima pozdrav!
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: DOPadam li ti se!

Post by adam* »

BORBA wrote:Adame buraz ta ti je dobra evo ja sam za to da se svi skupimo negdje i da se dobro izujedamo.a ako si ti ovo na slici onda si ti rodeni vođa mislim po faci tako da ni vođu nemoramo da trazimo. zovi brate kad god hoces ja sam tu pa da organizujemo nesto imam ja dobro mjesto za taj skup. :axe:
pozdrav svima a jedan extra za YUGU, PARAMPARČAD i PEPELJUGU.

A kako si po faci procenio da sam rodjeni vodja majke ti??????Hahahhahahahahahah!!!!!E ljudi moji..........a i ja nisam alfa muzijak......ja sam kurac na bicikli.........ali eto vidim svidja se svima ideja.....pa daj da neko podmetne ledja za tog ALFU.......mozemo da napravimo glasanje.......ja predlazem Josse-a......ili ti Nikolicu s prikolicom,
aj dalje predlozi......a i mesto treba da se izabere.....ja sam za Frusku goru....to je nekako ne sredi....a i suma je.....mozemo da se grizemo do besvesti a da nas niko ne vidi.........
cucla cucla cuclica
Post Reply