DOPadam li ti se!

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Re: DOPadam li ti se!

Post by pepeljuga84 »

Još kad se prvi put davao...
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
User avatar
Dzula
Posts: 14
Joined: Tue Aug 12, 2008 11:58 pm

Re: DOPadam li ti se!

Post by Dzula »

Hahaha dobra ti je ona o serpama loncima..nasiljem protiv narkomanije.. he he ma kakvi Imas Pozdrav od mene :)
mvp
Posts: 173
Joined: Sun Aug 10, 2008 10:00 pm
Location: YU

Re: DOPadam li ti se!

Post by mvp »

:lol:
trice i kucine
mvp
Posts: 173
Joined: Sun Aug 10, 2008 10:00 pm
Location: YU

Re: DOPadam li ti se!

Post by mvp »

Zao mi partizana sinoc ali kada ti sudija u dve utakmice ukrade tri gola i ne mozes vise.Bar se nisu obrukali!
A ovi cigani hehe smesni su APOEL haha pa ni te sabane ne mogu da dobiju!! :lol: :lol: :lol:
trice i kucine
mvp
Posts: 173
Joined: Sun Aug 10, 2008 10:00 pm
Location: YU

Re: DOPadam li ti se!

Post by mvp »

Opet sam ga sanjao! Cudno,uvek sanjam kako ga nabavljam,nikada kako se radim.Kao picim gradom i u mimohodu me srece lik koga prvi put vidim i pocinje da mi hvali robu,kao nikad bolj ,kao radi 48 sati...svasta nesto i vadi mi kutijuu kojoj su epruvete sa skuvanom robom. Eskiviram ga dolazim kuci,stize ortak sa punom kesom. I kraj sna.Strasno,mrzim kada mi se to desava. Danas cu bas morati dobro da se potrudim nebi li odbranio cetvoromesecnu apstinenciju! uh
trice i kucine
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Re: DOPadam li ti se!

Post by pepeljuga84 »

Ja posle Rusa sanjam svake noći da se radim....Ali i da se uradim...Svake noći....
Da ne veruješ.
U Drajzerovoj bi rekli "otvorena zikra" :-D

MVP-CMOK PDT_Love_01
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: DOPadam li ti se!

Post by sunrise »

Borac

kako ide ta odbrana, se drzi? jel si ti to skroz cist ili na nekoj terapiji? ja pocela komadati iovu jednu bletetu sub-a, a i nemam ih bas puno. razvlacim ovu terapiju sto sam ju poneija sa sobom.terapija od 3 tjedna ja evo vec mjesec i po, samo da budem jaka i skinem i to sranje do kraja. nema mi druge morati cu tako ako hocu jos ostati na odmoru a bas mi se nesto ne vraca u Austirju
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
mvp
Posts: 173
Joined: Sun Aug 10, 2008 10:00 pm
Location: YU

Re: DOPadam li ti se!

Post by mvp »

Ah, uh,eh,evo ide nekako,mada priznajem da bi bilo puno lakse da sija jebeno sunce!
Skidam se skoro pa na suvo,najgore sam pregrmeo,peti mesec,mada sam se par puta pomogao ortakovim metadonom,kada mi je bilo bas frka,dva ili tri puta do sad,cisto da skrenem misli.Nisam ni zeleo bilo kakvu terapiju posto znajuci sebe sigurno bih je zloupotrebio.
trice i kucine
User avatar
sargman
Posts: 103
Joined: Sun Sep 21, 2008 7:20 pm
Location: banja luka

Re: DOPadam li ti se!

Post by sargman »

pozdrav ja sam novi u pisanju al dugo pratim ovaj forum.....probaj da radis sto vise meni je pomoglo da ostanem cist godinu i pol doduse nakacio sam se cim sam presto raditi jbg sta da se radi
User avatar
mise en place
Posts: 439
Joined: Wed Oct 26, 2005 5:16 pm
Location: banja luka

Re: DOPadam li ti se!

Post by mise en place »

Pozdrav Sargman,
dobrodoshao i ja sam iz Banjaluke.Eto ima nas sve vishe nazalost.
nedaj se
mise
Post Reply