BELESKE JEDNE DEWOJKE KOJA SANJA....

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
Lilith
Posts: 241
Joined: Mon Mar 03, 2008 1:40 pm
Location: NS

BELESKE JEDNE DEWOJKE KOJA SANJA....

Post by Lilith »

Pozdraw ljudi!S obzirom da sam pesnicka dusa,mnogo mi znaci kada nesto napisem,jer papir trpi swe.Imam neodoljiwu potrebu da pisem o swom ziwotu i osecajima kojih dugo,dugo nije bilo,ali sada se wracaju i secanja nawiru.Cisto da uputim onoga ko cita da cu mozda pisati malo nepowezano pod owom temom ali u delowima koji su u mojoj glawi sawrseno powezani....Ljubim was. NNNNNN :rock:


Nepomicno lezim u krewetu.Ne znam da li da se probudim.
Kako to wec ide iz dana u dan,popijem prwu jutarnju kafu,ugasim poslednju cigaretu....Onda onako u nekoj izguzwanoj majci tumaram po stanu i stanem pored prozora.Gledam....i gledam kako se prokleto nista u mom propalom ziwotu ne desawa...Tek po koji prolaznik uzurbanim korakom negde juri,ima swoj cilj ka kom se krece...a ja ...Ja nemam nista.Osetim uzasan pritisak u grudima,uzasnu potrebu da nekog uhwatim za ruku,ali odawno wise nikog nema....Sama sa sobom.Swojim najwecim neprijateljem. :snakeman: Osecam neodoljiwu potrebu da wrisnem,ali toliko sam otupela da glas ne izlazi....Zelim da zaplacem,ali suze ne teku.....I suze imaju swoj wek trajanja....Bacam pogled na sat,bez ikakwog razloga i shwatam da do uwece nemam sta da radim.Uwece idem u klub,na posao.Prilazim stolu i uzimam spric i ostali pribor,kuwam dop iako sam skroz cool.Jos uwek me sljaka dop koji sam spustila pre par sati...Jbg,prewise sam prazna,a i nekako je bolje da to uradim sada pre nego sto me sustignu secanja od prosle weceri...Pokusawam da nadjem wenu koja jos uwek radi...ali ne uspewam.Konacno,prilazim ogledalu i spustam lek za swoju iskriwljenu licnost u wrat....Sedam na pod...Lednog pogleda dizem glawu i zurim u jednu tacku nepomicno....Glawa mi je prazna...Telo mi lebdi...Iznenada cujem zwono koje ne zwoni i shwatam da je moja mrtwa prijateljica ponowo stigla....Dobro je,nisam sama.....
She is in love with herself
She likes the Dark
and on her milk-white neck
the Devils mark!
User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: BELESKE JEDNE DEWOJKE KOJA SANJA....

Post by Baba Naca »

Evo draga, nisi sama i jedna ZIVA prijateljica je sa tobom.

Samo pisi kada god mozes, vidi se da si pesnicka dusa i lepo te je citati....
Ljubi Baba, samo polako.....i
SAMO DANAS! :wink:
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: BELESKE JEDNE DEWOJKE KOJA SANJA....

Post by selma »

Uh ...draga... :smt100 :?: :?: :?:
Samo pishi....
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Re: BELESKE JEDNE DEWOJKE KOJA SANJA....

Post by pepeljuga84 »

Evo draga, nisi sama i jedna ZIVA prijateljica je sa tobom
Evoi i mene da ti kažem da nisi sama.

Divno pišeš-nastavi.
Ljubim :-D
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: BELESKE JEDNE DEWOJKE KOJA SANJA....

Post by Modesty »

Tu smo malena....zajedno sa tobom i tvojom prazninom.
zabac

Re: BELESKE JEDNE DEWOJKE KOJA SANJA....

Post by zabac »

Hodas
A kao da te nosi vetar
prkosis hladnoci
Obrazi ti rumene

Sa cigaretom
Stisnutom izmedju
Pozutelih prstiju
Izgledas drugacije
Kao da skidas masku
Izgledas veselo

Odmahujes
Na korak od bola
Samaras zoru osmehom
U strahu da te
Ne zarobi zauvek
Vidim te...
Places
User avatar
Lilith
Posts: 241
Joined: Mon Mar 03, 2008 1:40 pm
Location: NS

Re: BELESKE JEDNE DEWOJKE KOJA SANJA....

Post by Lilith »

...I tako dan za danom,potpuno prazna i izgubjena Dewojka Koja Sanja nastawila je besciljno lutati kroz sne... :smt087
Izgubila sam se u sopstwenom ludilu,bezeci od sebe,realnosti i swega.Skoro newidljiwa linija koja deli dobro od loseg,realnost od snowa i maste potpuno je nestala.Pretworena u bledu senu,bez ikakwih zelja,snowa i nade plutala sam morem bez kraja,bez dna,bez trunke swetlosti na widiku....Pocela sam saswim normalno gledati i raditi stwari koje mrzim,koje mi se gade i koje nikada nisam ni mislila da cu JA raditi.Swe je postalo tako normalno i tako ocigledno.....
Swanulo je jos jedno prolecno jutro a moje mracne misli nikako da izblede.Kao da swetlost Sunca do njih nikada nece dopreti...Prwa i jedina misao-uraditi se....Uzeti jos Heroina...Ubiti misli i osecanja....Beg od Realnosti wise nego potreban....Beg u Zaboraw........
She is in love with herself
She likes the Dark
and on her milk-white neck
the Devils mark!
User avatar
Lilith
Posts: 241
Joined: Mon Mar 03, 2008 1:40 pm
Location: NS

Re: BELESKE JEDNE DEWOJKE KOJA SANJA....

Post by Lilith »

SADASNJE WREME>
Osecam se tako umorno od swega...tako nezadowoljno sobom,swojim ziwotom koji kao da ni nemam...Tako bezwoljno,tupo,prazno....Ne znam sta je gore ono pre ili .....
Sorry....nisam nawikla da se ne gudram i swe mi je tako cudno i konfuzno.....bar da su NA sastanci swaki dan....3 MESECA sigurno je proslo(ako izuzmemo recidiwa 2),a ja sam tako zbunjena......
Kao da me je neko bacio na owu planetu,medju owe ljude.....Kao da sam duh koji je proklet da luta i nikada ne sazna sta trazi.....Poenta?????.......Zasto imam utisak da wristim a niko me ne cuje?!Zasto ne mogu da komuniciram?!Zasto moj ziwot kao da je potpuno izbledeo i swe je tako dosadno,cudno,zastrasujuce?!Kao da wise nikada necu imati ziwot...a nisam ga ni imala wec izwesno wreme..... Swe je tako daleko..... :smt088 :smt088 :smt089
She is in love with herself
She likes the Dark
and on her milk-white neck
the Devils mark!
amela
Posts: 13
Joined: Sat Dec 08, 2007 6:43 pm

Re: BELESKE JEDNE DEWOJKE KOJA SANJA....

Post by amela »

ZA TEBE KOJA SANJAŠ

Polako je do dna puti moje
Hors ušo,ko kap,ko sjena;
Polako je sve krakove svoje
Raspleo po mreži mojih vena.

Sisaljke mu pristojno stoje
U staničiju najtanjih mi vene
Sišu:sad kao da se boje
A sad sa bijesom tigra i hijena.

Bez prestanka on me muči tako
Krvi gladan i suza mi žedan
Danju mlak, u noćima silovit.

A ja trpim i ginem polako.
-Oh, da mi je otrovnom zmijom oviti se
Još zaljubljen,umrijet u tren jedan.

P.S. Nisi sama svi smo mi robovi vlastitog tijela...
Pozdrav: Mićuri.
User avatar
YugoStar
Posts: 757
Joined: Wed Mar 05, 2008 4:35 pm
Location: Evropa

Re: BELESKE JEDNE DEWOJKE KOJA SANJA....

Post by YugoStar »

Halo Lili,pa tek si pocela sa normalnim zivotom,ali si i pregurala 3 mjeseca,sto je ogroman kapital za dalje.Vec sutra ti moze biti bolje,vec sutra se mozes nadati sreci...Nemoj zajebati i vracati se na pocetak,nego nam pisi,lijepo to radis.
Post Reply