N.A. je super

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
joesspappa
Posts: 775
Joined: Mon Sep 18, 2006 6:15 pm
Location: Beograd
Contact:

Re: Recidiwi.........

Post by joesspappa »

Nilaya wrote: Oi!Sinoc sam posle 51 dana cistoce,najduzi period do sada...ponowo naprawila recidiw...
I heroin i koks u wejn...ne znam stwarno sta wise da radim...Owo je tako bez poente...Od 12-e godine gudram se sa cim stignem,ranije sam i jaaaako puno pila ali wise od swega wolim tog Prelepog Demona koji nas u potpunosti unistawa.Swesna sam ja jako dobro sta sam swe izgubila i sta cu tek izgubiti ali...strasno,strasno sam izgubljena i zbunjena...Ne znam sta cu ja to kao postici u swom glupom ziwotu...Owa Realnost je grozna,bar se sada stwarno potpuno ocajno osecam...Bez samopouzdanja,bez ikakwog interesowanja...Swe owo me tako plasi....Wise ne znam ni da li zelim da ostanem cista...Strasno sam zbujena i plasim se sebe sanme......... :smt100 :smt088 :smt089 :smt096 :smt073
:(
Uh... Javi se... pre nego... ne znam... zao mi je mala...
Strah je nedostatak vere. A covek bez vere pati... Verujem da ne zelis da patis...
Lako je prutu da se sokoli, dok bije decu njega ne boli.
User avatar
STELAMARIS
Posts: 80
Joined: Wed May 30, 2007 11:22 am
Location: Vogosca

Re: Recidiwi.........

Post by STELAMARIS »

Djevojko draga, ne daj se,

ako si pala, digni se, ne daj da te demon pobijedi, ne daj niposto!

Znas, ima jedna izreka u BIBLIJi, mozda je i sama znas, a glasi:

I ziv pas vise vrijedi nego mrtav lav!

Bori se i ne pustaj djavolu da te pobijedi!

Pisi, svi smo uz tebe i volimo te......
Sto me ne ubi, ucini me jacim!
Ziv pas vrijedi vise nego mrtav lav!
EON
Posts: 31
Joined: Tue May 13, 2008 9:28 pm
Location: Bgd

Re: Recidiwi.........

Post by EON »

Dusho samo ispuni svoj dan bilo cime, pa makar ti bilo i mrsko, ne daj da te uhvati ona odvratna sila sto nas vuce na dno.
Nas dve smo se upoznale u Centru, secam te se dobro... Ljubim te i znaj da si sebi najvrednija, NE DAJ SE JER IMAS STA DA DAS SEBI I SVETU!!!
Ne propustaj grupe NA,tamo ces uvek dobiti ljubav, a treba ti bas to dok ne naucis sama sebe da volis...


Javi se, ljubim Te :smt058 :smt058 :smt058
User avatar
Lilith
Posts: 241
Joined: Mon Mar 03, 2008 1:40 pm
Location: NS

Re: Recidiwi.........

Post by Lilith »

Hwala wam puno na toplim recima,razumewanju i podrsci....Iskreno se nadam da necu potpuno puci i ponowo otici u Qrac...
Nikako ne mogu da se sastawim,znam da je potrebno u oporawak da ulozim onoliko koliko sam ulagala u swoje drogiranje...ALI!....Swe cesce dobijam totalno fix ideje,i pomisao da ja ne ustwari ne znam za ziwot bez psyhoaktiwnih supstanci bilo koje wrste a posebno mog Prelepog Demona zwanog heroin....Sa druge strane zelim da ostanem cista...Ali ponowo bas i ne widim poentu...Trudim se.....Ali plasim se...... :smt066 :smt089

P.S.Weliki KISS 4 EON ! PDT_Love_18 PDT_Love_18
She is in love with herself
She likes the Dark
and on her milk-white neck
the Devils mark!
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: Recidiwi.........

Post by bojanol »

Prelepi demon zvani Heroin????????? Daj devojko, taj "prelepi" josh uvek nije pokazao svoje pravo lice. Batali tu vezu.
EON
Posts: 31
Joined: Tue May 13, 2008 9:28 pm
Location: Bgd

Re: Recidiwi.........

Post by EON »

Drzi se. Samo da ti kazem da je danas Matorom rodjendan, ako ste ostali u ok. odnosima, verovatno bi i tebi i njemu znacilo da mu se javis...
Inace nije dobro, ne radi mu pola srca, jedva je ziv. Zovi ga jer on nikad ne odbija da pomogne, a bas to vrlo dobro ume.

Ljubim te jos jednom i mozda sad ne vidis svetlo na kraju tunela, ali se trudi da apstiniras dalje jer svetlo dodje tek malo kasnije. Ali dodje sigurno! I pisi kakve su vam grupe tamo...




KISSSSSSSSSSSSS :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart:
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: Recidiwi.........

Post by Modesty »

toliko je preljep taj demon da ti oduzima sve,prijatelje,porodicu,sve životne mogučnosti,uzima ti za svoju ljepotu kompletan život.....uh naježim se kad pomislim ali te naravno potpun razumijem...koliko sam samo puta mislila,ma ne mogu..želim se dogirat cijeli život ALI,DRAGA MOJA,TO NIJE REALNO TVOJA ŽELJA,TO SE ZOVE NEMOĆ I OVISNOST!
User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: Recidiwi.........

Post by Baba Naca »

Nilaya wrote:Oi!Sinoc sam posle 51 dana cistoce,najduzi period do sada...ponowo naprawila recidiw...
Draga, isti dan smo napravile recidiv!!!
:evil: :twisted: :partyman: Dosli po svoje!!!

Jbg, pade i Bakuta posle 6 meseci. Ali ko padne moze i da ustane,

pod uslovom da nije slomio nogu. Ja nisam, a ti?
Xe, xe, xe, znam da nisi ni ti, pa USTAJEMO ZAJEDNO, Jovo nanovo.
Nista nije izgubljeno, pa bile smo ciste i trezne 51 dan, iliti 6 meseci. To je uspeh!!!

Nikakve veze nema koliko ko godina ima
(barem za mene to vazi, jer ja jos nisam porasla da ne kazem odrasla)
Pa ni ja koja sam u sestoj deceniji svog zivota nemam pojma sta cu sa sobom i sta cu da radim kada
OSTVARIM SEBE KROZ NA I AA PROGRAM,
Jbt, ni ne umem da uzivam u "nekom lepom" zivotu koji svi spominju,
ALI IM VVEERRUUJJEEMM!!
Draga, usredsredi se na sebe i samo na sebe, nema nazad, :smt018 samo dolazi na sastanke i kuckaj ovde i sedi kuci!!!

Heroinu reci pa, pa :smt039
Ljubim te i volim i DANAS NE PIJEM -
MADA MI SE KRKAJU BENSEDINI I PIVO JAKO JAKO, AL NNNNNNNECU I TACKA
VECERAS IDEM NA SASTANAK!
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: Recidiwi.........

Post by Baba Naca »

Prvo sam 2 dana gutala (u nenormalnim kolicinama bensedine i apaurine),
racunam, malo da smugnem u iluziju, al ne lezi :evil: , sto kazu babe,
opsesija za napijanjem postade nepodnosljiva i dok si reko keks, PADE BABA.

danas ne pijem: 1 dan.....jeeeeeeeeeeee
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
User avatar
PROČITAJ ME
Posts: 865
Joined: Tue Sep 25, 2007 8:46 pm
Location: bosna

Re: Recidiwi.........

Post by PROČITAJ ME »

.......... pozdrav...... ma šta da ti kažem nego da te podržim u tvojoj borbi..... jer su ostale kolege dosta toga iskrenog rekle...... nisam ni ja daleko od svog sranja..... vjeruj mi.... još uvjek sanjam da šmrčem.... i tako u snu se gudriram do besvjesti..... ono.. probudim se normalna...ej halo.. djevojko normalna ............ i tako mi zna biti krivo što se nisam probudila u tom flešu.... ALI ZA PAR MINUTA KADA MALO SEBI DOĐEM POSLIJE TAKVOG SNA.... JOOJ KAKO MI BUDE DRAGO ŠTO SAM ČISTA..... još uvjek... hahaha...... bori se kako znaš i umiješ.... da ti konkretno kažem ne znam šta bi.... ali mene spašava rad i samo rad... radim od jutra do sutra.... pa nekako ćeš se morati i ti naći u nekim malo aktivnijim obavezama koje ti neće dati puno prostora da razmišljaš..... razumiješ...... želim ti mnogo sreće da uspiješ... a... uspjet ćeš... samo ako iskreno sebi kažeš.... ja to sebi još uvjek govorim.... ALI ČVRSTO IZ DUŠE GOVORIM........SEBI..... pozdrav od Jace...... glavu gore.... ja je ne spuštam pa nemoj ni ti.... et, foliraj se..... radi nešto.... ima puno dobrih stvari u kojima se može uživati sem gudre... to znaš... pozzzzzzz :D :D :D
Između izvjesnog i neizvjesnog - postoji tanak led.
Post Reply