Najveca ljubav i droga

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

3lectro
Posts: 10
Joined: Fri Jun 20, 2008 2:36 am

Re: Najveca ljubav i droga

Post by 3lectro »

Evo osjecam da nesto moram da napisem iako moram ici za 40 minuta da gledam utakmicu sa drustvom.. :D Hrvatska-Turska

Poslije njegove smrti moj se zivot mjenja iz korijena. Izgubio sam najboljeg druga, najvecu ljubav sve mi je bio...

Prvi mjesec padam u tesku depresiju. Sjedim u kuci, zapostavljam skolu, izadjem samo po cigare (mozda jednom sedmicno, mama je kupovala svako jutro). Drustvo me zove da izadjem, ja uvijek odbijam. Cujem neke price da sam se poceo drogirat i da sam u kucnom pritvoru (wtf?)...Naravno oni nisu znali sta se desilo jer za Maka nije znalo mnogo ljudi..ipak je to ovde u Bosni malo kriticno...biti gay...

Nevjerovatno je to da sam mjesec dana bio skroz cist. Zasto?..Jer je nesto pisalo u pismu koje su veceras prepisat!...

Drugi mjesec, kao dolazim sebi. Opijam sam i previse. Znao sam sam otici kupiti vodku i djus i mixati i citavu noc piti u kuci...Mama postaje sumljicava, misli da se drogiram. Na sta ja ludim, govorim joj kako je nije stid, zar ne vidis da ja 2 mjeseca sjedim u kuci...napad je najbolja odbrana...!

Tada sam shvatio - Pa ja sjedim u kuci, sigurno Mak to ne bi htio!-
Ljudi po kvartu pocinju da pricaju svakakve nebulozne price..I tako ja fino jednu noc se sredim, zovnem druga (on nije mogao da vjeruje), sve mu ispricam i pravac u diskoteku!

Tu noc me djavo natjera da pojedem bobu (iako zalim i dan danas zbog toga)! ali bice tu jos boba i speeda...jbg tesko mi je bilo!

Tu noc se provedem bas kao nikad! Jbg, nisam izlazio duugo, pozelio sam!
Pocinjem ponovo da zivim. Opet droga, sranja...alkohola najvise...padam u skoli na popravni..samo da objasnim da textilna nije skola vise je javna kuca tako da i nisma isao redovno..odem jednom u sedmici i to je to...platio sam razred!

Izgubio sam mnogo drustva u to vrijeme jer sam ljude ignorisao kao nikad do tad. Pocinjem da se druzim sa malo poznatijim facama grada Sarajeva. Naravno kokain je zastupljen u velikim kolicinama...Ja sam im uvijek bio sladak simpatican i nikada nisam dao ni marku za drogu!
Imao sam sve free...Iako to tada nisam znao ti ljudi bas i nisu bili moje drustvo!

E ljudi imam jos 20 minuta...moram se obuc :D...Ugl, nastavit cu veceras!!
Hvala svima koji su slali poruke podrske na PP!
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Re: Najveca ljubav i droga

Post by rajouno »

Ajde pisi,citamo te..i imas podrsku :wink:
PER ASPERA AD ASTRA...
3lectro
Posts: 10
Joined: Fri Jun 20, 2008 2:36 am

Re: Najveca ljubav i droga

Post by 3lectro »

Evo pobijedi Turska. Penali. Po meni je to cista nepravda :). U Sarajevu slave! Kao da smo mi pobjedili. Mislim da sam jedini ja u ovom gradu navijao za HR.

Nego da ja nastavim svoju pricu..

Dear Diary, :P

Pocnem se druzit sa nekim ljudima, redovno uzimamo kokain extra kvalitete. Kao sto sam vec rekao bio sam im drag, valjda jer su se samnom osjecali mladje i bolje, tako da sam sve imao free,,,

Do tada sam vec izgubio neke drage ljude iz svoje sredine. Da nastavim, da se ne vracam toliko u proslost...

I tako se sa njima pucam vrlo cesto. I to samo kokainom. Sve je trajalo jedno 2-3 mjeseca. Dok opet nisam procitao pismo, i opet pao u teskuuuu depresiju, Ta je bila mnogo blaza, i manje je trajala od predhodne. Opet pocnem izlaziti medjutim ovaj put samo radim sa alkoholom. Odlucim da se vise nikada necu drogirati, da ne zelim to. Poceo sam sam sebe da upropastavam, imao sam osjecaj da sam svaki dan sve ruzniji i ruzniji.. :? ...Bilo je mnogo teskih dana kada bi volio bar joint zapalit...samo nesto da me oraspolozi...I tada sam cist, ako ponekad uradim sta, zapalim joint i nista vise!

Zanimljivo je da se ja NIKAD nisam navukao toliko, da jednostavno ne mogu bez droge. Uvijek mi je bilo vaznijih stvari. Uvjek sam kao i Mak bio super obucen, uvjek sam mirisao, isao u solarij, kozmeticaru i jos mnogo toga pa tek onda droga. Ne znam zasto ali je tako uvijek bilo!

Kasnije cu vam prepricati dio pisma...sad odoh da jedem!
ramseyer
Posts: 3
Joined: Fri Nov 02, 2007 10:08 pm

Re: Najveca ljubav i droga

Post by ramseyer »

Pisi jos,bas te je zanimljivo citati...pozz
...iva...
Posts: 385
Joined: Tue Feb 26, 2008 1:01 pm

Re: Najveca ljubav i droga

Post by ...iva... »

Jako mi je žao što ti se tako grozna stvar dogodila. Budi jak, Mak sigurno ne bi volio da patiš i da se drogiraš nego da uživaš život punim plućima! :D

Piši obavezno, jako je zanimljivo te čitati i nestrpljivo očekujem slijedeći post :-D
3lectro
Posts: 10
Joined: Fri Jun 20, 2008 2:36 am

Re: Najveca ljubav i droga

Post by 3lectro »

Pozdrav...

Ovih dana nisam imao vremena tako da i nisam nista ni pisao...Uglavnom ova sedmica mi je bila skroz OK...Izlazio sam...Bio je neki party u Domu Mladih to je inace u Sarajevu. Neki DJ Sultan. Nisam nista uzimao, samo sam se napio i otisao i mogu vam reci da mi je bilo dobro :rolleyes: .

eto...odo sad...mama dosla...ljubim vas
renesmeecullen
Posts: 2
Joined: Wed Jun 20, 2012 2:15 pm

Re: Najveca ljubav i droga

Post by renesmeecullen »

znam da jakoo kasnoo citam ovu ispovest al ovo je...ma nemam reci...zao mi je zbog svega sto ti se dogodilo...
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Najveca ljubav i droga

Post by demijan »

Suze mi idu od smejanja...Znam da nije smesno ali crkoh od smeha.Svaka cast kad iskopa iskopa ovakvu temu nisam ni video ovo...Uhh em narkoman,em gay...Nego ja sam bolesni narkoman a vidis kako je gadno kada si duplo bolestan...da nije otisao u neku komunu na lecenje?neka specijalizovana...Cutacu ali ovo je bilo jace od mene...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: Najveca ljubav i droga

Post by Boban »

demijan wrote:Suze mi idu od smejanja...Znam da nije smesno ali crkoh od smeha.Svaka cast kad iskopa iskopa ovakvu temu nisam ni video ovo...Uhh em narkoman,em gay...Nego ja sam bolesni narkoman a vidis kako je gadno kada si duplo bolestan...da nije otisao u neku komunu na lecenje?neka specijalizovana...Cutacu ali ovo je bilo jace od mene...
Ne seri ratnice.Imas svojih jada.Jesi dosao ovde da trazis pomoc ili da se sprdas sa ljudskim sudbinama?Razveselilo te...Nadam se da je decko ziv i zdrav :( Oprosti ali ovo je bilo jace od mene!!!
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Najveca ljubav i droga

Post by demijan »

Kada tetke pocnu da pricaju o svojim ljubavima moram da :butthead: ponekada...
I ja se nadam da je ziv i zdrav i da je svojima priznao da se drogira,zavrsio skolu,nasao sebe pa makar sa nekim drugim deckom,konacno malo sazreo i da je prestao da izlazi sa tzv prijateljima koji ga cascavaju sa kokom zato sto im je simpatican...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
Post Reply